Maat je bent pas gestopt met de pil? Ik zie dat je testen mooi oplopen en je eisprong eraan zit te komen...
K ga nu bijna stoppen met testen hoor. Woe nog 1 x, de digitale en een bloedtest. Kv 2 v 5 liep niet mooi door vond ik zojuist (onderste). T controlelijntje is ook anders dan de andere dagen. Maar t ziet er toch goed uit denk ik niet? Ik heb hier al veel mooie testen gezien.
Dit kan toch geen indroogstreep zijn toch? Stond er binnen 5 min. en opgedroogd was het zo. 2 testen daarvoor ook lichte streepjes te zien. Maar probleem is ik heb deze gisteravond gedaan zonder paar uur drinken en vanochtend nog een test gedaan (wel heel veel gedronken gisteravond) en zie nu zeer licht een streep staan Normaal gesproken zou ik dit weekend ong. moet worden maar ikzelf heb vermoeden dat eisprong dag of 2 later was.
Dat had ik al gedaan voordat deze foto is gemaakt Enige vreemde is dat ik vanochtend een test had waar je bijna niets op ziet. Iemand dit eerder meegemaakt? Moet ik er vanuit gaan dat het mis gaat?
@Veronique dat heb ik ook nu gisteren 2 strepen op de early van etos om 12 uur en iets na 5 een kruidvat test gedaan er kwam een hele lichte streep binnen de tijd , vanmorgen eentje gedaan er was bijn niks te zien