Wauw Anita, wat een supernieuws!! Dubbel gefeliciteerd! Ik wens je een mooie zwangerschap toe, hopelijk kom je de komende onzekere weken een beetje door! @ beebj: heftig hoor om helemaal niks te mogen doen! Toch hoop ik dat je beebje echt nog even blijft zitten! Misschien beginnen aan een creatief projectje voor de beeb? Succes met volhouden! Fijn om te horen dat het verder met iedereen nog steeds goed gaat! Hier gaat alles ook prima. Het klussen is in volle gang. Nog 1 a 2 weekjes en dan kan de jongste naar zolder en komt de babykamer vrij. Dan kan ik ook eindelijk dingen gaan uitzoeken en neerzetten. Vandaag alweer 32 weken... Ik merk nu echt dat de laatste loodjes zijn begonnen. Mijn buik zit erg in de weg inmiddels en zit heel hoog. Daardoor ook erg last van benauwdheid en kortademigheid, ook pijn aan mn ribben door de baby. Verder begint de vermoeidheid weer enorm terug te komen. Ben blij dat de kids nu eindelijk vrij zijn. Twee weken geleden lag het beebje nog steeds overdwars (zowat de hele zwangerschap al)... Ben benieuwd of daar nog verandering in komt. Over 4 weken word ik overgedragen aan de gynaecoloog. Vanavond met ml eindelijk eens wat kopen voor de beeb... Heb nog helemaal niets gekocht nog. Echt heel veel zin in
Nou Elmo die van mij slaapt ook in eigen bed maar al zou ze er om 6:30 uitkomenmoet ze eecht terug haha. Hier aangeleerd dat ze er uit mag komen als ik der roep. Luistert zo goed als nooit maar dit is t enige wat wel lukt Hoop zoooo dat dit ook een uitslaper wordt haha voor 7:30 vind ik vroeg ben verwend
@ Stay: Wij hebben de Bugaboo cameleon 3.. Echt super blij mee... @ AnitaP: Wauw wat een goed nieuws. Het is je echt van harte gegund. Ik duim voor een prachtige zwangerschap..!!! Super gefeliciteerd..!!!
Anits super nieuws gefeliciteerd Zo mijn vakantie is ingegaan en daarna 6 wk verlof. Ik ben al anderhalve week thuis. IK kan niet meer. Ben zo snel moe en vooral ook buiten adem. Maar op de controle was alles super goed. Ben blij als ik mijn "eigen" lichaam weer terug heb. Soms heb ik een jankbui gewoon door de vermoeidheid...maarja er zijn ergere dingen. Hopen dat de weken snel gaan ik kan niet wachten haar te zien!!
Anita wat een super goed nieuws, gefeliciteerd, hoop echt op een mooie zwangerschap voor je, en natuurlijk ook gefeliciteerd met je zoontje. Beebj lijkt me pittig hoor, succes en sterkte! Hier begint nu ook de moeheid, vanmiddag zelfs uurtje geslapen omdat ik zat te knikkebollen op de bank, das echt niets voor mij. Snachts slaap ik nog wel goed, wel lichter dan normaal en enorm aan net dromen.. Co VK gister was alles in orde met 35 wk nogmaals groeiecho en controle placentaverkalking.. Nog 3 weken werken en dan lekker verlof!
WEEKEND! Maandag nog een ochtendje werken en daarna gaan wij genieten van een welverdiende VAKANTIE. Vanaf 11 augustus zijn we weer van de partij! (Mijn man dan toch, want ik zit in de ziektewet...)
@AnitaP wat een goed nieuws !!!! Gefeliciteerd! !! Ik hoop dat je nu kumt opbrengen om er van te genieten. Laatste week voelt bij mij ook veel zwaarder aan.Buik zit in de weg, kortademig kan s nachts niet slapen, vaak harde buiken.Ik moet van Vk veel rusten overdag dus mocht ook niet meer werken. Het is wel even wennen om hele dag thuis te zitten. Kamertje is zo goed als klaar nog wat dingetjes ophangen en dan kan ik foto's maken. Kinderwagen, maxicosi en isofix zijn ook geariveerd en in elkaar gezet van de week. Het schiet nu wel lekker op .
Onze zoon moet ook terug hoor, als hij om 6.30 naast ons bed staat. Maar dat lijkt hij nog niet zo goed te snappen.
Haha succes dan! Kzeg altijd de aanhouder wint Hebben jullie ook zulke zere voeten?. Gewoon mijn voetzolen alsof ik de hele dag gestaan heb terwijl ik bijv alleen boodschappen heb gedaan! Iemand tips?
Een heerlijke voet massage inderdaad. Maar ook een lekker voetenbadje. Nu heb ik zelf nog een soort bruistabletten liggen voor voetenbadjes, maar ik denk dat warm water zelf ook wel lekker voelt, evt met een beetje soda erin.
Ja die voeten! Vooral als ik dochters uit bed stap heb ik echt heel pijnlijke voeten. Pas ook m'n schoenen steeds minder fijn, terwijl ik niet het idee heb dat ik veel vocht vast hou ofzo
Hier gaat het echt niet goed. Vannacht om 03:45u sliepen mijn man en ik nog niet. Ik heb heel veel pijn, vooral in m'n rug en benen. Ben super misselijk en hang veel boven de wc, omdat ik heel de tijd het gevoel heb dat ik moet overgeven. Ene moment heb ik het extreem warm en andere moment zit ik te rillen van de kou. Ook constant een harde buik. Vannacht met een warme kruik in m'n rug gelegen. Ohja en moet elke twee minuten plassen en ook echt heel veel iedere keer. Heb nu barstende koppijn en heb veel groenige afscheiding.
Weet je zeker dat je geen vruchtwater verliest? Bij groenige afscheiding denk ik gelijk aan baby's die in het vruchtwater gepoept hebben...... Misschien even vk bellen voor de zekerheid? Sterkte beebj... Klinkt niet fijn!