@seepje: heb ik aan gedacht, een extra echo. Maar morgen en woe moet ik gewoon werken dus dan heb ik wel afleiding, vind t dan toch btje zonde vh geld. Zo gestresst ben ik er ook weer niet onder. Denk dat t zoeken naar wen plekje voor een echo elders meer stress oplevert. We gaan vanmiddag huizen bezichtigen dus kan ik me daar op focussen. Komt goed! En jij heerlijk die dagjes weg, geeft al helemaal vakantie gevoel. Zal wel lekker geroken hebben bij de oesters, of heb je geen last v sterke reuk?
Ik heb mijn termijnecho gehad en mijn uitgerekende datum klopt Ze heeft me alleen mega onzeker gemaakt over de nekplooi. De vk had op het formulier geschreven dat we twijfelen over de combitest dus daar begon ze natuurlijk over. Ik zei nou de vk heeft gezegt dat jullie altijd naar de nekplooi kijken zegt ze nou dat mag de vk niet zeggen want we zeggen alleen wat als hij op valt. Nou ik ging liggen en ze ging kijken nou jullie raden het vast al de nekplooi viel enorm op volgens haar. Ze heeft hem 3 keer op gemeten en ze kwam als we het zelf berekenen op een gemiddelde van 3mm. Dus we vroegen is dat erg veel zegt ze opeens nou eigenlijk mag ik hem nog niet opmeten pas als je baby 45mm is en onze baby was 40mm. Maar toen ze zei de nekplooi valt op dacht ik echt zeg je dat nou omdat je dat echt vind of omdat je weet dat je waarschijnlijk 162 euro aan me kan verdienen. Ik heb totaal niet genoten van mijn echo ik heb mijn baby amper gezien,ze zat ook te kl*te bij het leven. Ik heb de vk gebeld en die belt mij straks terug ben benieuwd wat zij zegt. @pinkster veel succes vanmiddag. @seepje ik snap het,toch jammer dat we geen geldboom kunnen planten hihi.
@hartjes wat fijn dat de termijn klopt.irritant dat ze je dat plezier dan toch ontnemen met zo een reactie.... Beetje bot. Vanmorgen mijn leidinggevenden ingelicht. We hadden roosterbespreking voor de eerste helft 2015 en het werk wat minimaal moet worden gedaan in die maanden. Vond het niet netjes nu extra werk in te laten plannen terwijl ik weet dat het niet haalbaar is. Ze waren erg verrast maar reuze blij voor mij. Alleen t vertellen is al genieten. Nu verder wachten tot volgende week vrijdag. Pffff waarom duurt t zo lang tot die eerste echo.....
De vk heeft terug gebeld en ik moet de uitslag vergeten. Ze mag hem op deze termijn niet eens opmeten want het is onbetrouwbaar op dit termijn. Ze gaat dit ook terug koppelen naar het echo centrum. Ze zegt ook er zit niet voor niks een termijn van 11+3 weken tot max 13+6 aan en ze vind het heel erg dat ze me zo onzeker heeft gemaakt. @R1985 leuk dat ze zo leuk reageerde op je werk Ja lang duurt het hé daarom heb ik zelf al 2x een echo laten maken
Amai ik ben hier even niet geweest en er zijn helaas sterretjes bijgekomen Héél veel sterkte MRCD & Lita!!
Hoi hoi!! Heb mijn echo gehad! Ik had al 11 dagen terug een echo gemaakt met +- 8 weken , de echo van vandaag was het vaag.. Nu blijkt dat ik nu pas 9 weken ben,ik zag absoluut niet de vorm van een mensje dus de uitgerekend datum kwam op 2 maart! Maar ik blijf mooi hier (hihi) Maar goed,verder bleekt toch wel goed te zijn,maar ik krijg volgende week donderdag weer een echo, is dat dan niet raar??? Volgens vk niet,nou ik ben benieuwd
Hoi Pinkster, weet je het exacte aantal mm dat het vruchtje groot was? Want je zegt dat je de vorige keer ongeveer 8 weken was en nu pas 9 weken. Dat klinkt dan alsof er een week groei was in anderhalve week? Dat hoeft op zichzelf geen probleem te zijn voor zover ik weet, maar ik zou me kunnen voorstellen dat ze daarom volgende week nog een keer wil kijken om zeker te weten dat alles goed blijft gaan? Daarnaast willen ze rond een week of 10 een echo doen om te kijken of ze combinatietest kunnen plannen, tenminste, dat is bij ons zo. Heel veel succes!
Ik zal het echt niet weten hoe groot het is,het staat ook niet op de echo foto hè Tja het zal wel normaal zijn. Ik maak me alleen zorgen omdat ik erg vaak pijn heb echt helemaal onderin in me buik,soms echt pijnlijk een paar seconden dan hè . Ze zeiden ook , normaal, de eerste echo is het ook tussen 8 en 10 weken, ik kreeg de vorige alleen omdat ik zoveel pijn had en even voor de zekerheid een echo van gemaakt en daar uit kwam dat alles goed was, en dat ik de volgende dag 9 weken zal zijn. Maar die van vandaag was de officiële eerste echo en die zeg dat ik nu pas net 9 weken ben,maar dan dacht ik ,ok, dan is het goed toch??? Waarom nog 1 volgende week..niet dat ik erg vind hoor
Ik kan de woordjes op jouw echo niet lezen, maar ik heb op alle echo's die ik tot nu toe heb gehad ook eentje met de grootte van het vruchtje erop. Vandaar dat ik het vroeg. Bij de laatste echo kreeg ik er ook eentje met de hartslag. Die gegevens vergelijk ik met een overzicht van gemiddelde lengtes dat ik vond LINK. En datzelfde geldt ook voor de hartslag, daar zijn ook gemiddelde waardes voor LINK2.
Vandaag ben ik gebeld door iemand van het ziekenhuis. Ik heb in het verleden te kampen gehad met depressies en angsten (hiervoor heb ik een hele tijd intensieve therapie gehad), dus bij de psychiater aangegeven dat ik zwanger was en dat ik toch wel bang ben voor een postnatale depressie. Hij gaf aan dat die kans bij mijn inderdaad groter is helaas. Daarom krijg ik nu preventieve therapie, volgende week begin ik met gesprekken bij een sociaal psychiatrisch verpleegkundige en die week erop begin ik met ontspanningstherapie ter begeleiding van zwangere vrouwen met psychische problemen. Ondanks dat het nu al zo'n 2 jaar goed gaat (sinds half jaar zonder medicijnen) ben ik wel blij dat ik serieus genomen word en dat ik toch al hulp krijg . Zijn er hier mensen in de zelfde situatie? Ik heb liever niet dat dit bericht gequote word aangezien ik hem misschien later toch wil verwijderen.
Hoi iedereen! , Ik heb al even niet meer gereageerd. Balen van de sterretjes hier.. daardoor kreeg ik ook even weer de angst dat het misschien niet goed zit helemaal doordat de symptomen die ik had weg waren gelukkig wel andere voor in de plaats. Mja inmiddels alweer iets relax-ster maar ik weet nu al dat ik vrijdag weer op van de zenuwen ben als ik bij de vk zit voor de echo pff. Denk pas dat ik alles echt vertrouw als ik beweging ga voelen. Nou dat was mijn verhaaltje voor nu weer..
@ floddertje123 ik heb geen depressie gehad.. Maar heb ook last van angststoornissen. Bij mij is het voornamelijk de stoornis hypochondrie. Ik zit hiervoor ook in therapie. Ik vind het heel knap van je dat je zelf hulp daarvoor zoekt. Dat getuigt dat je sterk in je schoenen staat. Ik heb er ook vaak last van maar kan het redelijk relativeren. Raak niet meer in paniek. Bij de therapie hebben ze ook al aangegeven dat ik na mijn zwangerschap opnieuw beoordeeld ga worden om te kijken hoe het er dan voorstaat. Als je ooit vragen hebt of even van je af wil praten kun je me ook altijd een privé bericht sturen. Geniet van je zwangerschap!
@pinkster je kunt nu niet meer doen dan wachten tot de volgende echo. Je bent er gelukkig relaxed onder, houden zo. Hier vandaag een mindere dag. De hebamme die mij donderdag heeft behandeld was niet zo kundig als mijn eigen hebamme.. Dus voelde me daarna eigenlijk weinig beter. Nu gisteren en vandaag weer volop braken Had vanmiddag een afspraak met de collega van die hebamme maar ik was iets te laat omdat ik me zo beroerd voelde. En ze was dus al weg. Ik ben zo blij dat mijnhebamme volgende week weer terug is van vakantie. Zij komt tenminste bij mij thuis.. Dit gaat niet goed zo. @yasmientje hoe is het nu eigenlijk met jouw misselijkheid?
Lovingmyboy, wel fijn dat je na de zwangerschap opnieuw beoordeeld word of niet? De therapie is echt preventief want ik zit nu goed in mijn vel maar angst om weer depressief te worden blijft wel en dat moeten we dus gaan voorkomen ! Ik sta er ook positief in hoor. Lalay, vervelend dat de mevrouw die je normaal hebt op vakantie is hopelijk kom je de dagen tot ze terug is een beetje door..
View attachment 409043 Zo beter??? Na 2 kinderen weet ik het nog niet hoe ik precies lezen moet! Maar ik moet wel relaxer mee om gaan, want hij/zij bewoog,hartje klopte en dan ben je toch wat rustig onder
Bloesem stond op de lijst maar staat bij de sterretjes. Pas bij een volgende goede echo wilde ze terug op de lijst. Ze komt dus gewoon terug op de lijst! Gisteravond is mijn allerliefste opa en trotse overgrootopa van mijn dochter overleden. Het is de opa waar mijn dochter naar vernoemd is. De opa waar ik vroeger bij om de hoek woonde en vrijwel dagelijks zag. Hij was al ziek maar de klap is niet minder. Vanwege die vreselijke MA dit keer nog geen familie op de hoogte gebracht van mijn zwangerschap. Hij zal dit kindje dus nooit ontmoeten en weet ook niet eens van zijn/haar bestaan. Hij mocht 89 jaar worden en zal enorm worden gemist.
Gecondoleerd Dyson! Heel veel sterkte de komende tijd... Het lijkt me erg vervelend om te weten dat je opa jullie kleine niet meer kan zien.