Wie gebruikt er een natuurlijke dag/nachtcreme? Hoe bevalt het, en is het beter dan de 'gewone' crèmes? Ze zijn een stuk duurder, en ben benieuwd of ze dat eigenlijk wel waard zijn.
Ik weet niet precies of deze zijn wat je zoekt maar ik gebruik alles van Oolaboo en het bevalt fantastisch! Mijn huid is echt verbeterd. Hiervoor altijd Clinique gebruikt.
Ik heb van alles gehad; Olaz, dr van de hoog, de tuinen, L'oreal ga maar door. Sinds een rijd gebruik ik Nivea, gewoon zo een goedkope wit/blauwe pot en dit ervaar ik als de meest prettigste dag/nacht creme ooit. EDIT; sorry niet goed gelezen, had over het woordje natuurlijk gelezen in OP.
Ik maak er zelf eentje van bijenwas, aloe vera gel, en essentiële oliën. Kost me omgerekend ongeveer 3 euro voor 50ml.
Ik gebruik de Natural dagcreme van de Hema. Een super fijne, vind ik. Wil net meer anders. Oh, en deze is dus nauwelijks duurder dan een gewone....
bij de eco winkel en dan het merk traay nemen ,, heerlijke creme ietjes meer dan 6 euro ik wil nooit meer wat anders zitten geen chemische rotzooi in en bewaar middeltjes in , puur natuur je hebt een roze versie , die heerlijk ruikt en niet vies geparfumeerd is met roze parfum maar zit roze olie in wat stukke minder sterk ruikt ideaal voor een droge strakke huid en dan heb je de nog de honing versie die is wat vetter voor een goede voeding die gebruik ik voor de winter, met een potje doe ik zo 2 maanden want je gebruikt heel weinig je hebt natuurlijk ook weleda maar die is zo duur en ik vind traay toch veel beter en lekkerder ga niet voor de anti rimpel creme's bij de gewone winkels ( als je daar zou voor willen gaan ) daar zit wat in waar door je steeds meer moet smeren en smeren , krijg je juist een drogere huid van waardoor je steeds meer erop gooit.leuk voor hun portemonnee niet voor je huid
Gebruik je daar ook de voedingssupplementen van? En op wat voor manier is je huid verbeterd? Ben erg benieuwd. Ik ben erg fan van Weleda en dr. Hauschka Fijne smeerbare crème die goed intrekt. Ik gebruik nu Alviana, omdat het goedkoper is. Het smeert ook lang zo lekker niet. Zarqa heeft een fijne oogcreme. Over het bekende blauwe blik met de witte letters hoor ik ook altijd goede berichten. Er zijn legio vrouwen die het gebruiken en er echt nog jeugdig uitzien voor hun leeftijd. Weet niet of dat door de crème komt natuurlijk.
De supplementen gebruik ik normaal ook nu even niet ivm zwangerschap. Huid lijkt strakker, egaler en echt nooit puistjes meer. Super fijn!! Producten van Lush ben ik ook fan van
Ik gebruikte eerst alles van de tuinen..Zarqa heette het.. Maar vond het gewoon te duur worden..ben overgestapt naar de Etos eigen merk, en dan wel die zonder parfum en alles.. bevalt mij net zo goed.. Zeg maar de donkerste (paars met wit) verpakking die ze erbij hebben..
Ik gebruik ook Zarqa en bevalt prima. Als je het in de reclame koopt, dan valt de prijs ook wel mee. Ik heb het bij DA gekocht.
Om te weten of iets ook écht natuurlijk is: keurmerk en ingrediëntenlijst checken want er wordt veel ten onrechte 'natuurlijk' genoemd.
Ja Lush is echt heerlijk!!!! ( ik wist trouwens niet dat het niet - natuurlijk was ) Daar kom ik nu net pas achter.... Maar ik slik trouwens ook van de tuinen 100% pure lever traan... schijnt ook goed voor je huid te zijn.
Edit: handig lijstje van wat wel 100% natuurlijk is: 100% natuurlijk van Lush | Project Natural Beauty