Ik zit nu op dag 8 na tp! Ik ben behoorlijk nerveus om te testen😁 ik heb zelf nog geen zwangerschaps test gekocht maar ik ga mijn ovulatietest gebruiken vandaag met de hoop dat ie in iedergeval hormoon oppakt! Ik voel me zeer zeker zwanger en ik heb ook heel goed uitgerust. Ik had na de punctie vreselijk veel pijn en kon haast niets doen. Na de tp heb ik het ook zwaar gehad en tot nu toe. Mijn baarmoeder is aan het kneden(zo beschrijf ik het) heb helemaal geen bloeding gehad. Nog steeds last van gevoelige borsten en als ik in1 keer opsta doet mijn buik pijn. Voor mij voelt het niet echt als menstruatie pijn, maar meer een knedend/krampent gevoel! Ik ben benieuwd ik zal jullie op de hoogte houden. PS zijn er meer mensen die hetzelfde meemaken zoals hoe ik het beschrijf?
Hey meiden, Ondanks de mooie cb test toch een negatieve bloeduitslag. De HCG waarde was maar 5 en dat is te weinig voor een zwangerschap.
Ingeping.. Dan heeft t in eerste instantie wel gepakt aangezien je een positieve CB had.. Jammer dat het niet heeft doorgezet seg! Positief blijven, volgende keer beter.
He sher! Hoop t voor je!! Maar je lichaam bedriegt je ook hoor, zeker als het een verse terugplaatsing is. Heb al van alles gevoeld en nog steeds niet zwanger.... Maar je weet t niet... Misschien goede tekenen! Succes!! LP: spannend, ik duim voor je! Hoe voel je je?
Dat van je lichaam bedriegen herken ik ook maar al te goed. Dacht ook iedere keer dat t raak was.. Die krampjes en dergelijke waren vaak ng een overblijfsel van de punctie. Maarja wil je zeker niet ontmoedigen. Kan natuurlijk zeker dat je gewoon zwanger bent hoor..
Marizje ik voel me best oke.. Wel met vlagen misselijk en erg moe, verder voel ik elke dag weer dat er iets in me baarmoeder zit heel apart gevoel..
Ingeping oh nee! Wat jammer! Laprecious ik heb dat ook hoor, ze zeggen dat je nog niks kunt voelen maar ik voel echt wel iets. Sher wat spannend! Heel veel succes met de komende wachtdagen! Ik hoop op goed nieuws!
Ingeping wat jammer Zeg!! Katek jaaaaaa klopt.. Ik voel elke dag wel minuutje ongunstige krampen en soms iets prikken van binnen. Heb nu al last van bandenpijn met hoesten en draaien in bed het meest. Ook met opstaan voel ik het opeens. Morgeeeen kan niet wachten en ben echt zenuwachtig..
Dametjes.. Ik wist niet wat ik zag! Ik kreeg echt letterlijk brok in me keel.. IK ZAG HET HARTJE KLOPPEN!! Het was nog klein maar ik ben gelijk verliefd. Deze gevoel is echt onschrijfbaar.. Echt prachtig!! Het ziet er allemaal super goed uit over 3 weken de 10 weken echo.. Ben super super blij! En ik hoop voor de dames die zwanger moet worden dat jullie ook zo'n gelukkige moment krijgen.. Xxx
Fantastisch LP en wat fijn!!!!! Wat zul jij lekker slapen vanavond. Echt heel fijn voor je. Nu lekker proberen onbezorgd te genieten!!!
Laprecious! Super! Gefeliciteerd hier net gehoord dat collega zijn vrouw zwanger is.... steekt toch weer erg, vooral ook omdat het me ook wel wat doet dat manlief niet weet wat hij wil.... pfff
Bloemetje wat vervelend als je partner niet weet wat hij wil en jij wel. Is er iets wat hem weerhoud om door te gaan voor een kindje. Tuurlijk snap ik dat de MMM heel wat te weeg brengt. Hopelijk komen jullie eruit wat jullie gaan doen. En wat heerlijk Lap.... Dat jullie een mooie hartje hebben gehoord, geniet er maar van. Hoe is het met alle andere dames??
Man wou niet verder ivm je leven beheerst en ik helaas niet goed op hormonen reageer. Maar deze week toen we over hadden wou hij gelukkig weer verder! Nu uitzoeken wanneer beginnen, ivm ook nog verbouwing. Hoe is het met de rest?
Pffff...gelukkig Bloemetje. Ik begrijp je helemaal, mijn man wilde eerst ook niet. Hij was zo stellig dat ik al bezig was om me erbij neer te leggen dat mijn dochter enigst kind zou blijven....tranen, tranen, tranen. Toen ineens maakte hij me op een nacht wakker, hij wilde toch nog door. Vooral omdat hij het fijn zou vinden voor ons dochter.