Mijn ervaring met 123 thuistesten is dat ze zeer ongevoelig zijn. Vorige maand had ik ze en die gaven veruit het lichtste streepje. Toen de plustesten en apotheek eigen merk een duidelijk streepje hadden had 123thuistesten een megatuur. Maar ik zie heeel in de verte wel iets LVtje. Dubbeltje, zo laag is je temp toch niet? Ga je niet meer testen? Mammz... waar ben je?! hihi
Sparky: Nee, niet super laag... Maar wel van 37/37,1 in eens gezakt naar 36,8 die dag... Dat is wel n groot verschil. Ga niet testen nee. Jij nog getest? Heb zelfs al maandverband om gehad vannacht haha
OK,ja dat is niet zo mooi.ik heb er verder geen verstand van,van temperaturen,maar ik weet wel dat hij bij zwangerschap hoog moet blijven.
Ik test ook altijd pas op of na nod,dus misschien is het dan wel logisch dat ik op die 123 een duidelijke streep had
Super Mammz! Gefeliciteerd!!! Nu stoppen met tempen. Temp kan door zoveel dingen beinvloed worden. Gaat je alleen onzeker maken. Deze test is duidelijk toch.
Dubbeltje zou er niet toch een kansje zijn dat je gewoon zwanger bent? Ik vind je temp ook nog niet extreem gezakt en hij zit nog niet onder de lijn en loopt weer stukje op. Je lichaam weet het ook spannend te houden zeg! Voel je je niet anders? @mammz gefeliciteerd! Dat is een hele duidelijke test. Heerlijk hè! Maar begrijp wel dat je je zorgen maakt vanwege temp. Eerder advies gewoon even niet meer tempen anders dan maak je je zo druk. Waarschijnlijk ben je gewoon goed zwanger ☺️☺️☺️ Positief blijven
Mammaz kleine felicitatie en idd niet meer temp... kijk het aan. Je bent zeker zwanger en nu is het aan je lichaam.... Hier nog steeds last van witte vloed. Maar dan echt vloed! Dacht net dat k ongesteld was geworden maar was gewoon afscheiding. Voelde het gewoon!
Wat is jou ervaring met die cassette van 123,sparky?die heb ik namelijk nog genoeg.en jullie hebben mij allemaal aangestoken om voor nod te testen,maar dan moet ik wel een gevoelige hebben,haha.duurt nog wel even,maar toch fijn om vast te weten.
Jaaaa mammz, gefeliciteerd! Heb vorige ronde echt omo witte testen van 123 gehad, dit streepje stond er ook binnen de tijd en is roze. Maar goed, wel licht. In het echt ook even breed, maar goed. Ik hoop dat ze gaan oplopen maar blijft spannend. Morgen iig een kv2v5, of zou ik die vanmiddag nog eens moeten doen?
LVtje, kan vanmiddag hoor. Ik heb geen ervaring met de cassettes. Alleen dipsticks, midstream en ultra gevoelige midstream (welke het minst gevoel was van allemaal)
@Mennehh: Heb wel wat symptomen...Veel witte vloed, pijn in onderrug en buik, moe, chagie... Herken wel wat dingen van bij de jongens, maar incl die negatieve kv test van gisteren en de temp is de hoop wel weg...Had eergisteren een streepje erop en gisteren nauwelijks/niet...dus lijkt me sterk...Had dan wel opgelopen moeten zijn... @Sparky: Niet getest ? Vroeg t net, maar misschien nie gezien? Heb mn kaartje aangepast...
Maar witte vloed hoor ik wel vaker dat dat bij een zwangerschap kan horen. Ik zie ook aan je banner dat je twee dagen over tijd bent. Heb je al getest? Sorry als ik dit een domme vraag is maar kan niet alles goed onthouden hier haha we kletsen allemaal zoveel!
Ja klopt. Maar deze maand geen hormonen gespoten ivm.vakantie. dus was een richtlijn. .. geen idee hoe en wat dus....
Ik heb wel getest ja.. Het is hier altijd hetzelfde liedje haha Ja test is opgelopen maar niet zoveel als ik gehoopt had. Mijn testen lopen altijd langzaam op tot nu toe. Zal zo foto plaatsen.
Pipo: Het kan inderdaad wel, maar ik geloof het gewoon niet bij mezelf... Wacht het even af...Stel ik ben de 14 dpo voorbij en er is nog niks, dan ga ik weer eens over een test nadenken Mijn kaartje: Ziet er wel een beetje uit alsof het eraan komt toch? Heb normaal 1 dag een lage temp en dan de dag erop meteen ongesteld. Heb maar 1 keer gehad dat t 2 dagen was. Maar wil mezelf niet voor de gek houden, dus zal vandaag of morgen echt wel komen!