m676: nee, ik was zelf van plan te bellen naar DD, om het circus weer op te starten voor een brusje. Maar zie er ook wel weer tegenop. En ben nog niet gestopt met bv, en dat stellen ze daar als eis.
Stiertje, ach ja, dit had je al eens geschreven, sorry, vergeten. Eerst nog maar fijn de bv afmaken! Ntp, gister lekker hele dag gelegen en véél water gedronken, nu gaat het alweer veel beter. Nog wel gevoelig uiteraard. Met telefoontje gehad: morgen de tp. 7 bevruchte eicellen, morgen horen we welke kwaliteit en geschiktheid tot invriezen.
Stiertje, ik kom even binnenvallen om op jou te reageren wb de bv. Jij hebt weer een cyclus toch? Ik kreeg als advies om zsm af te bouwen en te starten ivm mijn amh waarde. Toen ik vertelde dat ik gewoon weer een cyclus had, hoefde ik niet eerst af te bouwen en dan nog 2 maanden te wachten. Die 2 maanden wachten staan voor de uitwerking van de hormonen, maar als je alweer een cyclus hebt, hoeft dat dus niet. Ze zullen het mogelijk wel aanraden. Je moet wel gestopt zijn aan de start ivm de medicatie. Wij starten mogelijk weer in september (doodeng en ik zie er ook tegenop). Ik moet nog 1 voeding afbouwen. Ik zag erg op tegen het afbouwen, maar ik moet zeggen dat ik er nu helemaal geen moeite meer mee heb. Mijn zoontje vindt het ook prima, dus dat scheelt natuurlijk ook. Even in het algemeen: ik zie echt op tegen het opnieuw starten. Is dit herkenbaar? Vraag me zelfs af of het wel verstandig is om op deze manier te starten. Helaas kan ik echt niet langer meer wachten gezien de stand van mijn eicelreserve.
Ik keek er juist heel erg naar uit....het resultaat dan hopelijk hé.... Persoonlijk vond ik de behandeling niet zo zwaar. Het wachten, hopen en steeds de teleurstelling vond ik wel heel zwaar. Nu ervaar ik dat nog niet zo, maar hoe langer we straks bezig zijn... Ik heb de BV wel afgebouwd, een week voordat we begonnen was het klaar. Goeie score m676! Succes met de TP!
Kiekske, bedankt voor je bericht. Dat scheelt dus weer. Ik ben er nog niet aan toe om te stoppen hoor. (Denk mijn dochter ook niet.) Kan evt. tijdens hormoongebruik wel kolven, zodat de productie niet verloren gaat. Toch? Jouw opzien tegen een nieuwe behandeling is HEEL herkenbaar. Naast stoppen met de bv is dat een tweede reden dat ik nog niet gebeld heb voor een afspraak. Maar ik ga het binnenkort toch doen. Wil gewoon eerst met Scholtes praten over een nieuwe behandeling, ik heb nog wel wat vraagjes en kan hij mooi het formulier voor de verzekering invullen en receptjes schrijven. Dan kan ik eerst de toestemming regelen en dan op mijn moment beginnen. @NTP: jij had dus wel afgebouwd, maar niet 2 cycli gehad voor aanvang. Dus jij had ook alweer een normale cyclus dan?
Kiekske: voor mij is niet AMH, maar leeftijd een behoorlijk dwingende factor (ben in april 41 geworden).
Stiertje, dat heb ik idd ook eerst allemaal geregeld. Alles is nu rond, ik hoef alleen de medicatie nog maar op te halen. Het medische gedeelte vond ik ook geen probleem op zich. Maar ik merk wel dat ik een behoorlijke klap heb gekregen van al die inwendige onderzoeken. Dat merkte ik tijdens mijn zwangerschap ook heel erg, ik vond het verschrikkelijk. En nog... Dat is het deel waar ik het meest tegenop zie. Die broek weer overal laten zakken, weer een object worden terwijl ik voor mijn gevoel nog steeds niet terug een vrouw ben geworden. Snap je? Maar goed, voor dat deel krijg ik binnenkort hulp en het is alleen maar goed als dat samen zou vallen met het medische traject. Ook het 'gedwongen' zijn weer opnieuw te starten is voor mij een issue. Ik ben iemand die zeer in de weerstand gaat onder dwang, maar dat moet ik even los gaan laten. Ik gun ons mannetje een broertje of zusje, dus ik moet wel van start.
Goed dat je hulp krijgt joh. Het is ook niet niks allemaal. Om boos en verdrietig van te worden, dat je dat allemaal moet ondergaan voor de KANS op een broertje of zusje. Terwijl anderen het zo maar in de schoot geworpen krijgen en niet weten hoeveel geluk ze daarmee hebben. Hoop dat het snel zal lukken!!
Het is niet eerlijk verdeeld....zeker niet. Wat vervelend dat je je zo voelt Kiekske.... Goed om erover te praten. Ik kan dat gelukkig heel goed 'scheiden'. Maar kan me wel voorstellen, zeker na pijnlijke ervaringen, dat je op slot schiet. Ik werd toen mijn dochter 6 maanden was weer ongesteld, meteen ook regelmatig. Ik voedde nog 3x en ben toen 3 weken voordat we weer zouden beginnen af gaan bouwen. Dochter was toen dik tien maanden. Was er eerst ook niet aan toe te stoppen met BV voor mijn gevoel, maar de wens voor een broertje of zusje was ook sterk. Mijn man wil bovendien niet lang meer doorgaan, omdat hij zich te oud vindt. Hij is nu 46. Maar had echt het gevoel van...misschien maak ik dit nooooit meer mee. Heb heel wat tranen gelaten, maar het is nu goed zo. Ze heeft bijna 11 maanden BV gehad. Goed dat jullie eerst alle randvoorwaarden klaar hebben. Dan kun je je gevoel volgen.
Zo is het, NTP! Denk dat ik ook nog wel wat traantjes zal laten. Gevoel is zo dubbel: graag een brusje, maar moeite met stoppen bv. Maar we hebben gisteravond wel afgesproken dat als ik deze week ongesteld word, ik een afspraak in DD ga maken. Een praat-afspraak. Denk dat als ik morgen niet ongesteld ben, ik wel even een testje ga wagen. 't Zal wel weer niks zijn, maar toch. De kans is ook niet nul. Dus het is ook wel weer een beetje spannend.
Ik ben weer terug. 1 van b kwaliteit teruggeplaatst en 2 in de vriezer. Nu weer wachten... Stiertje, ik duim voor je. Goed dat je vast een x gaat praten, mss kan dat helpen in je beslissing wanneer je weer wil starten. Kiekske, ik keek er altijd een beetje naar uit; weer een nieuwe kans. Nu met de tweede ivf valt me het wat zwaarder en kan ik me jouw gevoel heel goed voorstellen. Wat moet je veel loslaten hè als je dit traject doorloopt. Ik hoop dat het heel snel raak is straks!
Kiekske, herkenbaar. Ik zag er echt tegenop vandaag, moest zo'n drempel over. Maar toen ik er eenmaal was, voelde het goed en was het weer alsof ik er vorige week nog was. Stiertje, het blijft elke maand weer spannend inderdaad. Het zou zomaar kunnen... Inderdaad goed dat je gaat praten, dan is die stap in ieder geval al genomen. m676, mooi aantal! Of had je op meer gehoopt? Ik duim voor je dat je er maar 1 nodig zal hebben! Ik heb vandaag de intake gehad. Fijn gesprek, ik was zo gespannen! Maar was nergens voor nodig gelukkig! Ze vroeg ook hoe ik het vond om weer terug te zijn en of die stap moeilijk voor me was. Ik stond ervan te kijken dat ze het vroeg, maar wel heel fijn dat ze zich dat zo kon voorstellen! Ik heb meteen een echo gehad ennuh... ik mag volgende week al terug voor een tp! Er zaten 2 follikels van 14 en 15 mm, dus morgen starten met ovulatietesten en dan zeer waarschijnlijk maandag de eisprong. Dus ik verwacht eind volgende week, als een van de 2 cryo's goed ontdooit natuurlijk, een tp. Dat ontdooien is nu het spannendste, ze waren allebei wel van goede kwaliteit en zijn dus ook apart ingevroren... Ik kan de dagen wel omkijken en dat terwijl ik vakantie heb haha!
M676 fijn wat houdt b kwaliteit precies in? Het lange wachten is begonnen! Doortje wat goed dat je een fijn gesprek hebt gehad met dokter h! Ze is ook erg lief en echt begaan dat merkte ik met mijn toestand toen ook! Ze belde een paar dagen later ook nog! Dus toch meteen door yess wat snel en fijn zeg! Zie je zo kan het ook gaan! Succes! Kiekske wat vervelend dat je je zo voelt met echo's en controle's! Goed dat je hulp krijgt! Ja de molen gaat je niet in de koude kleren zitten he bah al die emoties waar we mee moeten dealen is niet niks! Stiertje en nog getest? Benieuwd hoe het met de rest is?
Vanuit de meeleesmodus kom ik weer even wat klavertjesvier rondstrooien voor spannende ontwikkelingen hier. En wat jullie allemaal schrijven is zo herkenbaar... Hier helaas geen selfie deze maand, vanavond ongesteld geworden. Nou ja, laat ik het maar positief bekijken: de cyclus is weer op gang... Wij gaan voor de "officiële selfies" als ons Elfje 1 is, omdat vriendlief (nog) niet het medisch traject in wil gaan. Hij gelooft dat na ons wondermeisje het nog een keer mogelijk moet zijn op natuurlijke wijze.... Dat hoop ik ook, maar onder ons gezegd, als het straks in december nog steeds zo leuk oefenen is, dan ga ik onderwerp nog een keer met hem bespreken.. Mijn duimen duimen voor iedereen die het op dit moment nodig heeft!
Juulzon, jammer! Ik hoop dat het jullie gaat lukken! Doortje, wat snel! Fijn zeg. Geen medicatie? Ik hoopte stiekem natuurlijk op iets meer, maar dit is al 2 meer dan vorige x en ze zijn apart ingevroren, dus dit is ook best goed resultaat. Jon, ze hebben a b en c kwaliteit. A is het als het minstens 8 cellig is en helemaal gaaf. Mijne had wat fragmentatie (kan bij celdeling optreden en betekent niets geks) en daarom b. Was wel meer dan 8 cellig dus goed op schema.
Jon, ja ze vroeg zelf op welke dag ik zat en of ik meteen wilde starten. Hup echo erachteraan en aan de hand daarvan vandaag al beginnen met ovulatietesten. Maar die zal waarschijnlijk pas zondag of maandag positief zijn, aangezien ik altijd een cyclus van 30/31 dagen heb. Maar ze wilde niet dat ik 'm zou missen en omdat er 2 zitten wil ik dat risico ook niet nemen,want misschien springt de een wel eerder dan de ander. Dus zo meteen maar een testje wagen! Juul, wat fijn dat je cyclus weer op gang is! Ik denk dat mijn man hetzelfde zou denken, hij hoopte er de afgelopen maanden wel enorm op na mijn hele vroege miskraam in december. Dat was ook een 'selfie', maar na 4 dagen overtijd en een hele lichte positieve test werd ik ongesteld. Vind je het niet lastig om je erbij neer te leggen, aangezien jullie voor Elfje zo lang bezig zijn geweest? Maar er is een kans natuurlijk, dat bewijst jullie meisje toch ook wel weer! m676, nee geen medicatie. Ik heb een goede cyclus, bij ons ligt het echt puur aan de geringe hoeveelheid zaad van mijn man. Ik begrijp dat je er meer zou willen, omdat er wel meer follikels zaten. Ik heb me daar tijdens onze icsi-behandeling ook zo op verkeken. Er was gezegd dat je normaal tussen de 10 en de 15 follikels hebt, zeker gezien mijn leeftijd toen en prima cyclus. Met heel veel pijn en moeite had ik er na 3 weken spuiten 7, waarvan er 2 van tevoren al opgeofferd moesten worden. Toch kwamen er uit die vijf 3 mooie emmy's. Mijn arts zei toen dat het om de kwaliteit ging, niet om de kwantiteit. Maar toch, ik heb een vriendin die heeft 10 cryo's, waarvan 6 apart ingevroren. Daar kan ik ook wel 'jaloers' op zijn hoor haha!