Mijn droom was altijd om als au pair naar Amerika (dicht bij New york) te gaan en veel van Amerika en de rest van de wereld te zien. Kan nog steeds niet geloven dat ik ook echt 'n jaar in Amerika geweest ben (woonde nl al samen met m'n vriend) en naar New York ging als ik wilde winkelen of stappen. Verder ook de nodige reizen gemaakt inmiddels. M'n dromen voor nu zijn een tweede kindje en een eigen bedrijfje starten (al heb ik nog geen flauw idee waarin). Daarbij zijn we aardig aan t klussen in huis en na elke verbouwing droom ik alweer van de volgende En oja, ik hoop later nog wat meer van de wereld te zien.
Mezelf terug vinden. En er achter komen wat ik graag wil met mijn leven. En wat ik wil aan doen ( Werk, studie ).
Voor mij zijn er al best wat dromen uitgekomen. De mooiste zijn mijn lieve man en dochter. Ook een droom die uitkwam en waar ik 20 jaar voor heb gevochten is het contact wat ik nu heb met een bekende artiest uit het buitenland. Hij is mijn soulmate en heeft mijn leven gered. Ben er zo dankbaar voor dat hij een deel van mijn leven is! Dromen die ik graag nog uitzie komen: - een 2e kindje - gelukkig oud worden met manlief - songs schrijven voor artiesten (ben druk in het proces!) - boek schrijven - baan bij een cold case team of als forensisch medewerker Ik zeg altijd: geloof in je zelf en je dromen. Blijf vechten, werk hard. Dan zullen je dromen vanzelf uit gaan komen waar mogelijk.
Emigreren en dan Duitsland, België of Frankrijk. Helaas is dit niet mogelijk zolang de meiden nog te jong zijn. Hun vader is het daar niet mee eens. Dus helaas.
-Een b&b starten - voor mezelf beginnen - meer kindjes - een pleegkindje - dichter bij m'n familie wonen Al afgevinkt - lieve man - kindje - met dolfijnen zwemmen - op vakantie naar een ver land met vliegtuig - eigen huisje
Mijn droom is dat mijn dochter 'mama ik houd van jou' zal zeggen tegen mij (niet met een spraakcomputer maar gewoon zelf!!) Dus dat ze zal praten en zichzelf zal kunnen voortbewegen in bijv een rolstoel. Daarnaast zou ik dolgraag nog een kindje krijgen dat gezond is, om te weten hoe het is om na de bevalling je kindje mee naar huis te mogen nemen, kraamvisite te krijgen, beschuit met muisjes, borstvoeding, gebroken nachten de hele rataplan. Hoop zo dat het ons gegund is.
Momenteel is mijn droom, dat mijn eigen zaakje een beetje wil gaan draaien. Ga per 1 oktober voor mezelf beginnen, en vindt dat best spannend. Verder willen wij graag een derde kindje, als de tijd daar rijp voor is. Over een paar jaar wil ik graag verhuizen naar een grotere woning met een lekkere grote tuin, in een nieuwbouwwijk.
Ooit naar een land met witte stranden, gaat gebeuren met mijn moeder binnen nu en 5 jaar. Hypnobirthing docent worden, gaat ook gebeuren in november ga ik de cursus volgen. Verder niet echt dromen..
mijn droom?: Ooit het bed delen met Ryan Reynolds (kwijl) -mag van man lief, 1 uitzondering, als ik hem ook een uitzondering gun met Jennifer Lawrence- hihi Maar dat gaat nooit gebeuren, -snik- haha mijn andere droom is zorgen vrij denken/leven. maar dat lukt me op een of andere manier tot nu toe steeds niet. maar de aller mooiste droom is uitgekomen, mijn kinderen. (L)
Dat vind ik een hele mooie wens dat ik mijn eigen wensen gewoon een luxe vind en totaal niet relevant. Ik hoop dat jou wens uitkomt!
- Opleiding mediation volgen en als mediator gaan werken. Weet niet of dat ooit gaat lukken, want dat is duur. -Een boek schrijven. Wie weet. Ik ben iig al begonnen met een blog. -Weer 67 kilo wegen (ben er al bijna 15 kwijt, nog 15 te gaan). Mijn liefste wens is al uitgekomen: ik ben mama!
Ik heb er meerdere. Nooit meer ziek zijn en zwanger worden. Helaas kan ik door ziekte niet in verwachting raken en ben aangeweze op ivf oh ja en weer 55 wegen ipv 80 pffffffff
De niet-materialistische dromen in het leven (en de belangrijkste) zijn uitgekomen. Ik heb een heerrlijke man en drie heerlijke kindjes. We zijn (nagenoeg) gezond allemaal. Op dit vlak heb ik geen dromen meer! Op materialistisch gebied heb ik zeker nog dromen! Op termijn zou ik graag een kinderboekenserie willen schrijven en illustreren, voor kinderen tot 4 jaar. De ideeen en schetsen zijn er al, maar het moet nog uitgewerkt worden. Ik hoop natuurlijk dat het een tweede Woezel en Pip gaat worden, haha! Met alle nodige merchandise eromheen! Ik weet niet of dat haalbaar is, maar de boekenserie gaat er zeker komen. En verder zou ik heel graag een woonboerderij hebben met heel veel grond. Of dit haalbaar is hangt weer af van het succes van de kinderboeken Mijn droom was ook om de kunstacademie te doen, daar heb ik een diploma van, dus gelukt. En ik wilde graag een webwinkel met zelfontworpen geboortekaartjes, ook dat is gelukt.