16 - 31 maart 2015 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by wondertjenr3, Jul 8, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wondertjenr3

    wondertjenr3 Fanatiek lid

    Feb 26, 2012
    2,658
    2
    38
    Zuiden
    #1301 wondertjenr3, Aug 8, 2014
    Last edited: Aug 8, 2014
    @Wisselende kwaaltjes: Is normaal hoor, don't worry ;)
    Maak je jezelf alleen maar gek mee.

    @Ischias: Kun je voor naar fysio, helpt weinig. Heb de pijn tot maanden na mn bevalling gehouden.
    Bij de 1e trouwens erge bekkeninstabiliteit.
    Ben benieuwd deze keer. Merkte van de week als dat ik ook weer pijnscheuten van bil naar been kreeg...

    @Lizz1981: Hoe was de echo???

    @Truelove: Veel plezier en succes vandaag!
     
  2. lizz1981

    lizz1981 Actief lid

    Apr 9, 2014
    104
    0
    16
    NULL
    NULL
    Goedemorgen! Zo moest even 15 pagina's bijleZen sinds gisterochtend haha

    Facebook of beslotengroep denk ik dat fb leuker is, dan wordt het wat persoonlijker en dat lijkt mij best wel leuk, maar dan na 12 wk inderdaad

    Echo, jejjjj weer goed, hij was alweer gegroeid en had veel ruimte in de baarmoeder en zag er goed uit. Goede hartfrequentie dus Yesssss ! Ze zei ook als je rond de 10 wk zit en hebt een paar goede echo's op rij dat haar ervaring leert dat het goed zit...

    Mamavlinder ik leef met je mee. Lijkt me echt een spannende dag. Maar ik heb er alle vertrouwen in! Komt goed!

    Oja enne ik ook geen brabo hoor kom uit Amsterdam en woon sinds een jaar in den haag.
    Fijne dag allemaal en succes met de echo's!
     
  3. Elke12345

    Elke12345 Niet meer actief

    @ Truelove, veel plezier met je echo vandaag
    @ Lizz, mooi nieuws, gefeliciteerd
    @ Mamavlinder, spannende dag vandaag, is helemaal niet erg om je zo te voelen, sterkte!
    @ Woonplaats, hier ook geen Brabo, ben een Leidse!
     
  4. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    Sep 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Mogguh allemaal!

    @wisselende symptomen: ik ben blij dat ik niet de enige ben die dit heeft.

    @pippeke: zo herkenbaar die opspelende hormonen! Ik ben normaal gesproken al snel emotioneel maar vanmorgen kreeg ik zelfs tranen in m'n ogen bij iemand die op de radio zijn vriendin ten huwelijk vroeg...(dus er was niet eens beeld bij en ik begon al haha!)

    @Lizz1981: wat fijn dat je weer een goede echo had en dat je kleintje goed op schema ligt! Daarmee kun je lekker het weekend in!

    @Truelove: succes met jouw echo vandaag, hopelijk straks weer een mooi hartje erbij op de lijst!

    @hier: Vanochtend weer 'alsvanouds' misselijk, al lijkt het in het algemeen iets minder erg te worden. Vannacht wel goed geslapen en voel me redelijk uitgerust nu. Nu het weekend doorkomen en maandag weer hopen op een mooie echo. Wat heb ik toch een geluk dat ik zo vaak mag, dat realiseer ik me extra als ik hoor hoe laat in de zwangerschap sommige meiden hier pas voor een echo mogen komen!
     
  5. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    Mar 30, 2014
    3,006
    0
    0
    Zenuwen gieren door mijn lijf!!!!!!!
    Moet om 11 uur...

    Ischias: ik kreeg fysio ervoor.. Maar heb de pijn altijd gehouden
     
  6. kelly1609

    kelly1609 Fanatiek lid

    Jul 20, 2012
    1,206
    0
    0
    Ik mag zo naar de vk voor een extra echo in de hoop mijn zorgen weg te nemen
     
  7. wondertjenr3

    wondertjenr3 Fanatiek lid

    Feb 26, 2012
    2,658
    2
    38
    Zuiden
    Fijn @Kelly1609!!

    Mijn vk doet dat (helaas) niet...

    -edit- Sorry was even in de war.. je had bruine afscheiding he? Dacht even dat je alleen vanwege mindere kwaaltjes mocht gaan :)
    Hoop dat alles oke is!!
     
  8. Kim008

    Kim008 Actief lid

    May 28, 2014
    271
    12
    18
    Female
    Assistent Filiaalmanager bij HEMA
    Belgie
    Kelly en truelove : succes!!

    Lizz: blij dat alles goed was!! :D
     
  9. kelly1609

    kelly1609 Fanatiek lid

    Jul 20, 2012
    1,206
    0
    0
    Een mooi gegroeid vruchtje gezien met een mooi kloppend hartje :) ik ben zo blij!!!

    Moest wel 2 dagen een beetje rustig aan doen maar verder zag het er helemaal goed uit en moest weer bellen als het weer gebeurde.
     
  10. Ansji

    Ansji Niet meer actief

    @Lizz, wat fijn dat alles goed is! Lekker genieten nu...

    @Kelly, goed dat je een extra echo krijgt, succes straks!

    @Truelove, ook succes!

    @Groeiende buik, hier ook, maar moet eerlijk toegeven dat ik ook de neiging heb om veel te eten... en heb ook trek in echt slechte dingen, voornamelijk slagroomsoezen! Uhoh.... Ik moet er nu echt op gaan letten dat ik me een beetje inhoud, die kilo's gaan er weer zo moeilijk af hè...;)
     
  11. Ansji

    Ansji Niet meer actief

    @Kelly, je bent al geweest! Wat snel, en wat fijn te horen dat het allemaal goed zit, ben je nu wat geruster?
     
  12. Prikkeldraad

    Prikkeldraad Actief lid

    Aug 3, 2014
    297
    0
    0
    Kelly en Lizz: wat fijn dat alles goed is!

    Truelove: succes en plezier zometeen!
     
  13. Sizow

    Sizow Lid

    Jul 22, 2014
    68
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey hey

    Lizz en kelly fijn dat alles goed is!
    Ik heb vanmorgen zo waar boven de wc pot gehangen! Pfff il weet nu hoe jullie je voelen al langer!
    Ik kom overigens uit utrecht :)
     
  14. imp

    imp Bekend lid

    Nov 16, 2012
    712
    22
    18
    @Kelly en Lizz: Gefeliciteerd met de goede echo's! Een hele geruststelling lijkt me.... :)

    @Truelove: Veel succes!
     
  15. lizz1981

    lizz1981 Actief lid

    Apr 9, 2014
    104
    0
    16
    NULL
    NULL
    Kelly wat fijn!!!!

    Ik heb een enorme liefde gecreëerd voor aardbeiengebakjes en tompoezen zo raaaaarr!!!
    Normaal ben ik altijd van het gezonde maar dat staat me zo tegen?! Was een kilo afgevallen vanwege darmprobleem dus kan bij mij zeker geen kwaad
     
  16. Sizow

    Sizow Lid

    Jul 22, 2014
    68
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook ineens van het zoete! Normaal helemaal niet! Ik sla taart en toetjes juist altijd over... Strange...
     
  17. kelly1609

    kelly1609 Fanatiek lid

    Jul 20, 2012
    1,206
    0
    0
    Ja ik voel me echt een stuk zekerder nu :)

    Truelove hopelijk zie jij nu ook een mooi kloppend hartje!!
     
  18. imp

    imp Bekend lid

    Nov 16, 2012
    712
    22
    18
    @Eten: hier vooral behoefte aan patat en kroketten...;) Ik wil er idd wel goed op proberen te letten, bij de vorige zwangerschap ben ik relatief veel aangekomen in de eerste weken, volgens mij vooral door ongezonde snaaidrang en het enige wat ik toen lekker vond was patat..;)

    @Hier: Idd ook algehele chagerijnigheid, dat heb ik wel vaker hoor maar ik ben nu nukkig om alles. ;) Morgen uitje met vrienden. We zouden naar buiten maar dat kan natuurlijk niet want kans op regen. Nu proberen we binnenactiviteit te doen maar iedereen wil natuurlijk wat anders. Naja en de meerderheid wil de hele middag zwemmen maar hebben geloof ik niet door dat dat niet handig is met een baby. Naja dan ga ik wel niet mee hoor...*klaagmodus uit*
     
  19. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    Sep 14, 2011
    1,316
    0
    0
    @Kelly wat ontzettend fijn dat je het hartje weer hebt zien kloppen!! :)

    @Sizow: welkom bij de illustere Club der Misselijke Zwangeren...hihi! Hopelijk blijft de misselijkheid enigszins draaglijk!

    @cravings voor zoetigheid: heb ik niet specifiek, eigenlijk meer voor hartig (heb een paar dagen geleden in één dag een stuk port salut opgegeten...in m'n eentje! ;))

    Hier zonet een appje van een vriendin dat ze 11 weken zwanger is van haar tweede kindje, dus ze is ongeveer een maand voor mij uitgerekend. Superleuk natuurlijk! Moest me echt inhouden om niet terug te zeggen: wij verwachten ook weer een beebje! Ze had trouwens vanochtend pas haar eerste echo gehad, maar ja zij heeft waarschijnlijk ook niet de voorgeschiedenis die ik heb!
     
  20. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    Mar 30, 2014
    3,006
    0
    0
    Alles was goed met onze kleine lieverd!!!😍😍
     

Share This Page