Laatste 10 weken afteltopic September 2014

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Tralala89, 1 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Wij gaan wel een draaipoging doen als de kleine in stuit blijft liggen..
    Maar je bent het idd niet verplicht...
     
  2. Purk

    Purk Fanatiek lid

    19 nov 2013
    3.189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben lekker geinstalleerd in het zkh, ctg was prima. Plan vooralsnog is monitoren, dus ctg's en bloedonderzoek. Mocht mijn jeuk toe gaan nemen, de baby aangeven het niet fijn te vinden, of mocht de gyn op enig moment denken dat buiten de buik beter is dan binnen, dan word ik ingeleid. Mogelijk volgende week zaterdag, maar morgen kan ook, puur afhankelijk dus van de situatie.

    Jeuk neemt iedere dag toe vanaf een uur of 15 's middags, piekt 's nachts en neemt dan weer af tot wat gekriebel. Nu voel ik de jeuk weer opkomen in voeten en benen, maar vanmorgen toen ik hier kwam dus eigenlijk geen klachten. Heel raar om dan toch hier te zijn!
    Maar goed, sowieso is cholestase voor mij vervelend en niet schadelijk; voor de baby kan het wel echt grote gevolgen hebben (plotselinge nood met zelfs plots overlijden in de baarmoeder als gevolg). Dus de baby is eigenlijk de patient nu.
     
  3. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Heftig zeg..!!!!:(
    Duim voor je
     
  4. Kitty1981

    Kitty1981 Bekend lid

    2 okt 2013
    730
    0
    0
    Zuid Holland
    Jeetje Purk, wel knap van je dat je er zo rustig onder blijft. Althans zo kom je over bij mij. Ik hoop dat je uk zolang mogelijk gezond en wel nog bij je mag blijven. Heel veel sterkte en ik hoop dat je goed nieuws mag krijgen want elke dag is er één.
     
  5. Purk

    Purk Fanatiek lid

    19 nov 2013
    3.189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik voel me hier iig veel rustiger dan thuis, thuis telkens alle bewegingen van het kindje afwegen etc. Nu ben ik iig in goede handen, ik heb heel veel vertrouwen in mijn gyn, bij mijn vorige bevalling vond ik 'm ook erg prettig, heel doortastend. Dus dat stelt me echt gerust :)
     
  6. firstone

    firstone Bekend lid

    27 apr 2009
    664
    0
    0
    Drenthe
    Sterkte Purk!
     
  7. Kittje

    Kittje Actief lid

    28 mrt 2013
    119
    0
    0
    @purk, denk ook dat je in de beste handen bent in het ziekenhuis en nu kunnen ze gelijk ingrijpen. Dat gaf mij ook een geruststellend gevoel toen ik daar lag. Jeuk voor jou is niet fijn, maar het is wel heel vervelend dat het juist voor je kleintje zo gevaarlijk kan zijn. Ik duim iig dat je kleintje er geen last van krijgt.

    @hier, ja vandaag 35 weken. Nog 2 weken rusten en dan mag uk zich laten zien. Alles was is gedaan, en van het weekend ga ik me toch echt bezig houden die vluchtkoffer af te hebben. Manlief wil dat altijd maar uitstellen, maar ik wil hem nu toch klaar hebben staan dus dat gaan we dan ook maar doen.
    En ook mag manlief het laatste ding nog ophangen in de babykamer zodat deze ook echt af is.
    Verder geniet ik lekker van mijn emmer gevuld met suikerspin. En vanaaf gaan we bqqen. Ook wil ik kijken hoe de maxi cosi in de auto moet want dat is ook wel handig.
    En wat is het toch eens fijn een week te hebben zonder plannen en/of afspraken. Echt heerlijk.
     
  8. Blie

    Blie Actief lid

    24 jun 2014
    281
    0
    0
    Veel sterkte en succes Purk!!

    Gisteravond had ik af en toe een harde buik en in bed kreeg ik een mentruatieachtige pijn. Ook een beetje misselijk (voor t eerst in de zwangerschap haha). Zou dit te maken kunnen hebben met (beginnende) indaling? Heb nog niet eerder buikpijn/krampen/menstruatiepijn gehad tijdens de zwangerschap.
     
  9. firstone

    firstone Bekend lid

    27 apr 2009
    664
    0
    0
    Drenthe
    Kan Blie, dit is wel de tijd dat het wat gaat rommelen daarbinnen! Hopelijk valt de pijn mee!
     
  10. Blie

    Blie Actief lid

    24 jun 2014
    281
    0
    0
    Oeh jippie, het gevoel dat er 'echt' iets gebeurt ter voorbereiding maakt me wel blij. Zit/zat een beetje in zo'n 'iedereen bevalt en bij mij duurt het al 3 jaar' dipje :D Terwijl het eigenlijk hartstikke snel gaat en ik natuurlijk hoop dat ze tot een week of 39 blijft zitten. Pijn is tot nu toe prima te doen hoor, thanks! :)
     
  11. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Purk, sterkte!!

    Hier ook indalings pijn, bij mij doet het vreselijk zeer 😪
     
  12. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Ik heb deze week zelfs indaling weeën gehad. Kleine was bij laatste controle al wel iets ingedaald maar nog niet volledig of vast. De 24 uur na de controle had ik er weeën van. Wellicht is ie dus nu weer stukje gezakt :)
     
  13. Blie

    Blie Actief lid

    24 jun 2014
    281
    0
    0
    Vervelend dat het zo pijnlijk is Bengeltje! Ik ben benieuwd hoe het hier de komende weken gaat. Hopelijk blijft het in ieder geval tot aan mn verlof goed te doen, moet nog 3 weken werken.

    Zou wel fijn zijn Maagd, t kan maar ingedaald zijn! De 19e moet ik 'pas' weer naar de VK dus ik ben benieuwd of er dan iets van te merken is.
    Ik voel sinds een dag of 3 regelmatig flink druk rechtsonder, bijna in mn lies. Aan die kant lag bij de laatste controle het hoofdje maar bij de echo afgelopen dinsdag lag het volgens mij linksonder.

    Nouja, afwachten maar :)
     
  14. Kitty1981

    Kitty1981 Bekend lid

    2 okt 2013
    730
    0
    0
    Zuid Holland
    Hier rommelt het ook aardig met allerlei pijntjes en krampjes. Vooral in de avond. En de ene dag is het over het algemeen rustig en de andere dag is het weer feest.
    Zoals gister was het relatief rustig maar vandaag hoef ik echt niet eens te gaan opstaan of ik heb alweer een harde buik. Buik voelt vandaag ook erg gespannen aan.

    Ik hoorde iemand zeggen als het maar tot 39 weken blijft zitten,nou dat zal ik maar niet te hard roepen hoor want er zijn er heel die overtijd gaan en dat is echt niet fijn. Vooral omdat het iedere week steeds zwaarder wordt.
    Althans zo ervaar ik het tot nu toe en dan ben ik bijna 37 weken.
    Van mij mag het wel eind volgende week komen.
     
  15. Kitty1981

    Kitty1981 Bekend lid

    2 okt 2013
    730
    0
    0
    Zuid Holland
    Jeeeeeee:D, gefeliciteerd meis weer een mijlpaal bereikt. Op naar de 36 en dan nog een weekje. ;)
     
  16. Blie

    Blie Actief lid

    24 jun 2014
    281
    0
    0
    Dat zei ik. En het zal vast niet fijn zijn nee maar toch heb ik liever dat ze met 39 weken komt dan met 37, puur omdat dat een stuk beter is voor de baby. Bovendien is 39 weken niet overtijd ;) Daarnaast ervaart iedereen het anders. Ik ken ook zat mensen die ook na de 40 weken rustig bleven en het prima trokken.
     
  17. Kittje

    Kittje Actief lid

    28 mrt 2013
    119
    0
    0
    Hier rommelt het ook al... Vooral als ik opsta gelijk een harde buik. En af en toe weeen vooral in de avond als ik wil gaan slapen.
    Hopelijk is de kleine nu wel helemaal ingedaald. Zelf het ik wel dat gevoel want ik heb het niet benauwd.
    Van mij hoeft uk ook niet tot de 40 weken te blijven zitten, vind het nu al zwaar zat haha.
    Maar uk moet wel tot de 37 weken blijven zitten.
     
  18. knvs90

    knvs90 Fanatiek lid

    3 jan 2013
    2.362
    0
    0
    Zuid-holland
    Hier is onze meid nog niet ingedaald.. Heb zo'n druk op mn maag en vreselijke maagzuur! Ze lag zelfs afgelopen week weer in stuit..
    Tot nu toe draait ze nog lekker alle kanten op vooral snachts is ze mega druk.
     
  19. firstone

    firstone Bekend lid

    27 apr 2009
    664
    0
    0
    Drenthe
    Van mij hoeft het ook niet met 37 wk hoor. Merk dat ik erg geniet van het getrappel en de aanwezigheid van ons kleintje in mijn buik. Natuurlijk ben ik nieuwsgierig en soms ook de kwaaltjes wel zat, maar anders is het zo snel voorbij... (kan me voorstellen dat dit voor dames met echt klachten anders is:)
     
  20. Madelief86

    11 nov 2013
    82
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mag ik me nog bij jullie voegen? Ik ben nog druk aan het werk en nog niet helemaal klaar voor de bevalling maar mis inmiddels wel een beetje aansluiting bij het zwanger worden clubje waar het 9 maanden geleden allemaal begon :)

    Begin nu toch wel een beetje nieuwsgierig te worden naar mede uitgerekend-in-september zwangerschappen en het facebook clubje is inmiddels aardig stil!

    Dus als ik er nog bij pas :) Graag!
     

Deel Deze Pagina