Laatste 10 weken afteltopic Augustus!!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door muts4011, 26 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jon

    Jon Actief lid

    15 aug 2007
    192
    0
    0
    Gefeliciteerd felicia!! Sjonge, dat klinkt inderdaad soepel! Waar waren je andere kinderen toen je naar get ziekenhuis ging? Hele fijne kraamtijd gewenst!!

    Loreley: spannend, ik hoop dat het heeft doorgezet nu!
     
  2. Peachy

    Peachy Bekend lid

    26 nov 2013
    654
    0
    0
    @mamalarissa, balen zeg dat er nog niet zoveel gebeurd is. Maar weet je, ook dat wil niks zeggen. Kan zomaar toch ineens gebeuren. Hopelijk duurt het ook voor jou niet al te lang meer. Fijn is wel dat de kleine het nog goed heeft in je buik :)

    @mamsvan en Jon, ik herken het gerommel en de slapeloze nachten. Lastig soms he. Hopelijk zet het voor ons allemaal snel een keertje echt door. Dan krijgen we wel nog meer slapeloze nachten op ons dak ;)

    @Loreley, spannend zeg. Zal het nu dan toch echt gaan gebeuren? Veel succes.

    @Felicia, wow dat klinkt als een fijne bevalling. Gefeliciteerd met jullie kleintje, veel geluk!

    @Humava, bij mij helpen Rennies nog steeds erg goed. Waarschijnlijk heb je die allang geprobeerd, maar toch..

    Hier vanmorgen nog een enorm stuk slijmprop verloren! (smakelijk :p) Weer een voorteken, maar weer nietszeggend als uiteindelijk geen weeën op gang komen. Afwachten dus... wel heerlijk geslapen vannacht :)
     
  3. Lieffff

    Lieffff Lid

    26 mei 2014
    66
    0
    0
    Limburg
    Gefeliciteerd Felicia!! Wat een heerlijke bevalling, Klinkt goed! Geniet maar lekker.
     
  4. Loreley

    Loreley Actief lid

    5 nov 2013
    423
    2
    18
    Vanmorgen vroeg is de vk geweest. Nadak ik haar gebeld had kreeg ik spontaan minder weeën. Ze heeft het even aangekeken, maar ze kwamen niet terug :) uiteindelijk even onderzocht en toen bleek dat ik 3cm ontsluiting had en alles was zo soepel dat ze er wel 4 van kon maken.
    Ze was nog niet weg of de weeën waren terug, en flink ook! Om de 7 minuten. Inmiddels komen ze om de 5 min ongeveer dus ik denk dat ik zo de vk maar weer ga bellen. Zal vast niet zo heel lang meer duren nu!
     
  5. Humava

    Humava Niet meer actief

    @Loreley dat moet nu wel doorzetten! Zet m op meid!
    @peachy yuup rennie is my best friend!;) Die liggen standaard al op mn nachtkastje.
    Hoop voor je dat het een voorteken is! Bij mn vorige bevalling heb ik mijn slijmprop nooit gezien, ik ben benieuwd of ik m deze keer wel voorbij zie komen.
     
  6. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    Zwangerschapslijst:

    10 augustus
    Nephthys - ? - 1e kindje

    13 augustus
    Loreley - ? - 1e kindje

    17 augustus
    Tillit - meisje - 1e kindje

    18 augustus
    Jon - jongen - 2e kindje

    19 augustus
    Jenneken - jongen - 1e kindje

    21 augustus
    BabyAngel - jongen - 3e kindje
    Mama Larissa - meisje - 2e kindje
    Lieffff - ? - 3e kindje

    23 augustus
    Geejaw - ? - 1e kindje
    Humava - jongen - 2e kindje

    26 augustus
    Peachy - jongen - 1e kindje
    cd28 - ? - 1e kindje

    28 augustus
    e1ke - meisje - 1e kindje - inleiding bij 39 weken
    Mamsvan - meisje - 2e kindje

    31 augustus
    Karin76 - meisje - 1e kindje
    Lov14 - jongen - 1e kindje

    5x meisje
    6x jongen
    5x ? verrassing



    Bevallen:

    24 juli - debsel82 - Mees
    26 juli - Patruusje - Max
    28 juli - 3ebaby - Nieck
    2 augustus - Misha85 - Dean
    4 augustus - smiley80 - Zyara
    7 augustus - Jenala - Nathan
    10 augustus - ros83 - zoon
    11 augustus - GuuNie - dochter
    12 augustus
    - Felicia A -
    zoon

    -
     
  7. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    @ Felicia A, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!
    Ben benieuwd naar zijn naam.
    Jeetje meid, wat heb je dat snel en soepel gedaan, knap hoor.
    Nu lekker genieten met je hele gezin!
    Voor jullie was het geslacht een verrassing zag ik in de lijst, had je zelf een jongentje verwacht qua gevoel?

    @ Loreley; oeeee, het zet nu dus echt door...
    Jullie baby gaat gewoon op de uitgerekende datum geboren worden, hoe bijzonder!
    Zet hem op, je kunt t, je zit al op 4cm :D
    Denk aan je vandaag!
    En het geslacht is voor jullie een verrassing he?
    Nog spannender!

    @ rest; zwaai!
     
  8. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    @ Jenala; hoe is het nu met Nathan?
    Mag hij vandaag naar huis?
    En weten ze al hoe het komt dat hij geen goede start had?
    Hopelijk gaat het met jou ook weer een beetje oke!
     
  9. cd28

    cd28 Fanatiek lid

    25 jul 2012
    1.344
    106
    63
    Felicia gefeliciteerd!!

    Wat verstaan jullie eigenlijk onder 'rommelen'?
    Ik heb het idee dat mijn darmen borrelen. Als ik in bed lig dan hoor ik ook gerommel zeg maar. Is het dat??

    Net als veel van jullie hier ook een slechte nacht. Misschien lag het aan de nacht zelf haha?
    Heb toch bijna 2 uur wakker gelegen. Ben dus niet heel fit. Zit nu op kantoor, paar uurtjes aan het werk en dan straks weer lekker thuis op de bank uitrusten.

    Ik heb mijn hoofdeind iets omhoog gezet, dit helpt ook wel wat tegen maagzuur. En dan rennies..
    Maar moet kiezen of mijn hoofd of mijn voeten omhoog. Kies dan toch voor mijn hoofd want maagzuur is erger dan varkensvoetjes :D
     
  10. Humava

    Humava Niet meer actief

    @cd28 ik denk ook een algemeen slechte nacht
    Ik ben wel 4 keer wakker geweest vannacht. Maar hier onweerde het ook erg vannacht dus daar lag ik ook wakker van aangezien ik van bijna elk geluidje wakker wordt tegenwoordig.
    Werkse nog even vandaag.
     
  11. Babsies

    Babsies Bekend lid

    16 mrt 2010
    817
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hoi dames,
    hier een meelezer die alle kersverse mama's even wil feliciteren!
    Echt meekletsen doe ik niet maar tis fijn om verhalen van andere meiden te lezen die net zover zijn als ik ;)
    Iedereen die ook nog wacht, heel veel succes met de laatste loodjes! We can do it!
     
  12. Karin76

    Karin76 Actief lid

    9 aug 2011
    246
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Felicia wauw wat snel is dat gegaan. En wat fijn dat het zo soepel ging ...gefeliciteerd:p

    @Loreley straks beval je gewoon vandaag..zou wat zijn, op je uitgerekende datum precies :D

    @mama van Larissa Ze is niet méér ingedaald? Kan dat ook dan? Dat ze gewoon nog ff terug schieten? pfff..


    En ook hier een drama van een nacht. Krijg het steeds benauwder en de posities om nog in te liggen worden ook steeds minder prettig. Vriend wilde de ventilator aan, maar ik heb het snel koud dus zei, doe maar niet. Later toch aan gedaan (dan maar met een legging in bed, lol) en dat hielp wel tegen het benauwde gevoel, maarja, toen kreeg hij het weer koud dus weer uit :) ... ik sliep pas echt rond 4:00 ofzo..

    Hoe zit het hier bij iedereen met de emoties? Ik geef er niet aan toe maar heb 24/7 het gevoel dat ik kan huilen, zit z'n brok in mijn keel. Misschien omdat je moeier wordt? ...
     
  13. Peachy

    Peachy Bekend lid

    26 nov 2013
    654
    0
    0
    Yes, zet 'm op! :)
     
  14. Mamsvan

    Mamsvan Fanatiek lid

    9 mrt 2014
    1.110
    1
    0
    Zuid Holland
    Succes loreley :)

    Felicia gefeliciteerd met je zoontje !! Sterkte met naweeën

    Pfff mama van larissa,niet meer ingedaald Jeetje en nu ?

    Humava en cd28 wat naar dat jullie ook een rot nacht hadden,


    Ik ben nu ook nog misselijk dus met al dat gerommel en noem maar op, ben ik t zat vandaag en ben ook jaloers op de baby nieuws:( erg he, :p
     
  15. Jon

    Jon Actief lid

    15 aug 2007
    192
    0
    0
    #615 Jon, 13 aug 2014
    Laatst bewerkt: 13 aug 2014
    Oh loreley, wat dapper dat je hier een update komt geven! Ik hoop dat je er rustig en gefocust onder bent, zet 'm op!!

    Omdat mijn vorige bevalling best een flinke belevenis was, hou ik er rekening mee dat ik even moet slikken als het begint. Maar, ik heb er wel echt vertrouwen in, en hoop dat het niet lang meer duurt!

    Karin76, ik voel me wel moe na deze nacht, heb afgelopen twee dagen m'n dutjes ook niet gepakt. Ik ga zo dus even fijn slapen! Hopelijk kan jij ook je rust pakken!

    Mamsvan, ik begrijp je jaloezie wel.. Het is nu gewoon afwachten. Hadden we maar een startknopje :) ! Maar feit is: over een paar weken is de beeb er. Nu maar ons best doen om de tijd van rust die we nu nog hebben een beetje goed te besteden. Je bent gelukkig niet de enige die wacht! Wij wachten mee :) !
     
  16. Karin76

    Karin76 Actief lid

    9 aug 2011
    246
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Mamsvan Ik snap je jaloezie wel hoor....het is niet zo dat je het anderen niet gunt maar j gunt het jezelf gewoon ook :D Misselijk er ook nog bij lijkt me idd geen pretje. Hier ist ook best weer warm vandaag....succes vandaag nog meid!!
     
  17. Mamsvan

    Mamsvan Fanatiek lid

    9 mrt 2014
    1.110
    1
    0
    Zuid Holland
    Hahaha ja ik ben gewoon eerlijk :) hoort er ook bij, vanmiddag weer weeen storm gehad op de fiets :$
     
  18. e1ke

    e1ke Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.042
    9
    38
    NULL
    NULL
    Ik heb echt niks wat op aankomende bevalling duidt, behalve steken soms. Vooral in de avond. Harde buiken, lastig maar niet echt pijnlijk. Als ik volgende week niet ingeleid zou worden bleef ze nog 4 weken zitten denk ik. Nog steeds druk en niet ingedaald. Pfff. Zou liever natuurlijk bevallen maarja...
     
  19. Peachy

    Peachy Bekend lid

    26 nov 2013
    654
    0
    0
    Zohee, sinds vannacht weet ik wat weeën zijn!
    Beetje jammer dat ze slechts om het uur kwamen en uiteindelijk ook weer afzwakten... Ben gesloopt nu.

    Ben ook heel benieuwd hoe het met Loreley is!
     
  20. Mamsvan

    Mamsvan Fanatiek lid

    9 mrt 2014
    1.110
    1
    0
    Zuid Holland
    Ja ik ook, ze zal vast wel thuis zijn :)

    Ik moet vandaag er voorzichtig zijn met wat ik zeg ;)
    Vorig keer toen ik exact 38w zei ik tegen mijn vriend vanavond begint het :p en het begon ook nog, ;)
    Nu heb ik ook een voorgevoel maar wat precies weet ik nog niet :D straks afspraak vóór sleutels nieuwe huis, vanmiddag controle :D
     

Deel Deze Pagina