Misschien als je kyano als keano schrijft, klinkt het al veeeeeel leuker (geen verassing Hoe ons zoontje heet )
Die namen van jullie liggen wel mijlenver uit elkaar maar ik ben voor de namen van je man. Ik vind de namen die je zelf voorstelt niet echt mooi.. maargoed smaken verschillen dan ook!
Ik vind Fenna en Liam juist van die namen van ik wist niks dus heb er 2 uit het top 10 lijstje gehaald.... Vind ze saai en niet leuk want je hoort ze al zoooooveeel echt totaal niet origineel.. Andere 2 namen zijn ook niet mijn smaak maar ik vind ze niet ordinair zoals andere zeggen..
Fenna en Liam vind ik leuke namen. chayenna en kyano vind ik vreselijk maar smaken verschillen. Jullie hebben wel een heel andere smaak dan zeg! Succes met de keuze in elk geval!!
Leuk Vind ik Fenna dan niet helemaal wat, wat harde klank maar stijl van naam vind ik zeker leuk. Liam vind ik echt leuke naam.
Ja... Ik vind de Namen van jouw man ik echt veel beter! Maar misschien kunnen jullie nog even door zoeken naar iets wat jullie beiden leuk vinden. Ik ben wel benieuwd, hoe heten je andere kindjes?
De namen van je man vind ik wel leuk ja, al zijn ze een beetje erg populair. Wilde jij Chayenna of Kyano? Dat is wel heel anders (totaal mijn smaak niet), of maak je een grapje? Wat vinden jullie van Fianna, dat is een beetje halverwege tussen Fenna en Chayenna? Of Mila (zijn de letters van Liam)?
Chayenna en Kyano vind ik echt niet mooi. Daar zou ik het al manlief zijnde ook echt niet mee eens zijn. Fenna en Liam zijn best wel leuke namen.
Dankjewel voor alle reacties de naam Chayenna of Kyano gaat het in ieder geval helemaal niet worden mijn man vind ze ordinaair jammer genoeg . Onze andere kindjes heten Sem en Evi zelf vind ik Fenna een leuke meisjes naam ook Liam vind ik wel leuk moet nog ff wennen geloof ik hihi