Dank je, ik heb het idee dan ook van jou overgenomen inderdaad. Dus dank daarvoor, you made my day ik ben er echt heel happy mee!
Grijs is misschien wel mooi ja! Wit word hij in ieder geval niet.. Lovely, ik vond hem niet heel goedkoop (20,-) maar het was de enige in een straal van 10 km die te koop stond dus maar wel gedaan.
Heel gaaf volg dit topic ff ben opzoek naar oude stoeltjes om op te pimpen en wil onze meubels doen die landelijke stijl vind ik gaaf wit onder bruin boven
Ze zijn inderdaad prijzig, misschien moet ik dat ook maar accepteren. Nu is telkens mijn missie om er 1 te vinden voor niet meer dan 15 euro. Ik denk overigens dat grijs ook erg mooi is!
Er is ook een anne sloan topic hier op zp, wellicht vind je daar iemand die het dolgraag van je overneemt.
Misschien niet het juiste topic maar ik heb toch een vraagje, Onze keuken laat het plastic laagje wat eroverheen zit los op sommige plekken, nu wil ik dus wanneer de kinderen weer naar school zijn al het Plastic achtige eraf halen en de keuken een nieuwe look geven dmv Annie sloan verf, ik las dat als er hout achter zit je dit gewoon kunt verven en daarna een laagje clear wax ? Nu weet ik alleen niet welke kleur mooi zou zijn, wij hebben eigenlijk alles koloniaal in huis qua woonkamer, ik zeg even qua woonkamer erbij omdat je vanuit onze woonkamer ook in onze keuken kunt kijken ivm open keuken, ik voeg even foto's toe, wie kan mij helpen met een mooie kleur ? Dit is de keuken
Hippo, Naast koloniaal, welke kleuren heb je verder? Op de muren, qua accessoires? Ik zou het gebroken wit/crème kleurig maken, maar misschien wil je juist meer kleur...? Edit nu ik meer van je huis heb gezien, zou ik echt gaan voor bovenstaande.....gebroken wit/crème kleur(net als de deuren)
Wij zijn eigenlijk heel " kaal" Ons huis staat te koop dus we willen niet al te veel doen, maar het kan ook nog enige tijd duren ( duurt het al) dus we geven het nog een jaartje en als het dan nog niet verkocht is dan halen we hem weer uit de verkoop, We gaan nog wel de zolder verbouwen, dit gaat ons lukken voor 2000 euro ( vaste trap en boven afwerken en een dakraam geen dakkapel) omdat we denken dat een vaste trap makkelijker verkoopt, de keuken begint nu met loslaten en eigenlijk wil ik die voor eventueel verkoop ook mooi hebben dus pimpen, De salon tafel die je ziet was tijdelijk daar staat nu een vierkante tafel van 60 bij 60 in de zelfde kleur als de eettafel
Ik zat zelf ook een beetje aan wit/crème te denken, maar omdat de deuren en koelkast in de " bijkeuken" ook wit zijn dacht ik dat het misschien weleens te "wit" kon worden, daarom dacht ik ik vraag advies van jullie Iemand verder nog tips qua hoe en wat voor kwast ?
Ik zou er keukenkastenslak over heen doen. Dit is makkelijker afnemen, en blijft langer mooi. Mijn schoonouders hebben dit ook gedaan. Plastic eraf, en de lak er over.
Ik ben dan wel een fan van annie sloan maar ik zou er nooit mijn keuken mee doen icm met de was omdat (vet) vlekken gewoon door je waslaag trekken. Wellicht is het een optie met de laklaag erover maar niet met was.
Andere tips voor het verven van de keuken ipv Annie sloan ? Las op internet namelijk dat dat prima kon maar ik sta open voor andere opties