Proberen zwanger te worden van eerste kindje!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Juul8479, 17 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dieene

    Dieene Actief lid

    11 mei 2014
    119
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat een lieve huisarts Lorreke! Fijn! Succes! :)
     
  2. wish25

    wish25 Bekend lid

    23 dec 2013
    522
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelukkig werkt jou huisarts wel mee lorreke!en wat fijn dat je zo snel al terecht kunt, heel veel succes!
     
  3. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    thnx ben er ook blij mee hoor

    wij hebben de uitslag van het zaadonderzoek

    dit was de uitslag.

    De volume: is 2.2
    Viscositeit : verhoog
    aspect : grijs-w
    ph : 8

    Totale progr.motiliteit : 50
    mot.niet progressief : 5
    mot onbewegelijk : 45
    agglutinatie : geen
    concentratie : 3.3
    Vcm (abs.aant.prog.bew) : 3.6
    Het VCM is het absoluut aantal progressief beweeglijk zaadcellen en wordt berekend uit het volume ejaculaat (mL), de concentratie zaadcellen (miljoen/mL) en de progressieve motiliteit (%), dit wordt tevens gerapporteerd

    dit staat er in de brief, wat bedoelen ze met mot.niet progressief en mot onbewegelijk?
    Houd dat in dat 5% weinig beweegt en 45% echt stil staat of ???
     
  4. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    Postbode net geweest, brief van ziekenhuis is er al !! Bericht aan mij Mw ….. en partner staat erop
    Heb hem nog niet gelezen, ga ik straks doen.
    Maar fijn dat die zo snel is :D maandag bij ha geweest nu brief al in huis :D
     
  5. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    Brief van ziekenhuis is vragenlijst, die we moeten invullen, zodra hun die hebben ontvangen krijg ik afspraak , dus nu de vragenlijsten invullen :D
     
  6. wish25

    wish25 Bekend lid

    23 dec 2013
    522
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn dat het zo snel gaat lorreke!
     
  7. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    jaa idd :D

    Pffff wat een vragen zeg.. sommige weet ik niet eens, over dingen uit familie wanneer mijn moeder laats ongi is geweest etc. dit kan ik ook niet aan hun vragen gezien ze niet weten dat we beizg zijn
     
  8. Marjolein33

    Marjolein33 Actief lid

    26 jan 2014
    112
    0
    0
    Verzorgende (ouderenzorg)
    Hoi allemaal!,

    Mag ik me bij jullie aansluiten? Lijkt me gezellig om te babbelen met meiden die ook zwanger proberen te raken!

    Sinds juni 2013 gestopt met de pil en sinds augustus 2013 proberen mijn man en ik zwanger te raken. In ronde 9 zwanger geraakt, helaas bleek bij de 1e echo in week 10/11 dat het mis was gegaan, een MA. Het wilde niet vanzelf afkomen dus uiteindelijk opgewekt dmv pillen.

    De eerste ronde na MA nog dagelijks last van bloedverlies gehad dus helaas niet kunnen klussen toen. Die ronde tel ik dus niet mee.

    Merk wel dat mijn cyclus in de war is. Vorige ronde een cyclus van maar 24 dagen (wel met eisprong). En nu zit ik alweer op dag 23 maar er is nog steeds geen eisprong te bekennen.

    Ik hoop dat iedereen hier snel mama is! :) Wat is het een spannende tijd he! Heb gemerkt dat je vanalles kunt plannen maar een zwangerschap dus niet.
     
  9. steefj

    steefj Lid

    28 jun 2014
    77
    0
    0
    audicien
    Hoi Marjolein33
    ik zit een beetje in hetzelfde schuitje nu ook 2e ronde na mk van 8,5week in mei.
    Mijn laatste menstrustie was weer een echte domper vooral omdat m'n nichtje (tevens goeie vriendin)nu pril zwanger is.
    nu voor het eerst ovu testen gebruikt, volgens mezelf overduidelijk wanneer eisprong was en veel geklust in die periode dus nu maar weer hopen.
    Wil er eigenlijk helemaal niet zo mee bezig zijn maar sinds de mk wil ik nix liever dan zwanger worden...herken jij dat ook?
     
  10. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik haak even in aangezien ik in februari gecurreteerd ben na een missed abortion en inderdaad je Wilt niets liever dan zwanger zijn.
    donderdag moet ik ongesteld worden, maar ik hoop natuurlijk dat dit niet gebeurd..
    duurt allemaal zo lang vind ik... Iedereen om me heen is zo zwanger... En ik... Blehhh!!
     
  11. steefj

    steefj Lid

    28 jun 2014
    77
    0
    0
    audicien
    Angelique243
    Begrijp helemaal wat je bedoeld en jij bent ook nog verder dan ik dus waarschijnlijk ook nog gefrustreerder :((
    Heb jij ook al die maanden gebruik gemaakt van ovu testen of op goed geluk met behulp van je cyclus?
     
  12. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    op goed geluk met mijn cyclus.. Immers is dit eerder ook eens gelukt, maar het word soms inderdaad behoorlijk frustrerend!
    morgen de dag des oordeels, maar nog geen gevoelige tepels zoals de vorige keer :(
    afwachten maar, fingers crossed!
    ook voor jullie natuurlijk!!
    ik hoop dat we nu deze maand allemaal elkaar mogen feliciteren
     
  13. steefj

    steefj Lid

    28 jun 2014
    77
    0
    0
    audicien

    Spannend meid! Maaruh je hoeft niet altijd te voelen dat je zwanger bent hè!! Sommige voelen het pas verderop in de zwangerschap dus het hoeft nog niks te betekenen dat je nog geen gevoelige tepels hebt!
    Ik zou wel eens willen weten wat dames voelen als ze op 7 dpo al (positief) testen....
    Nou sterkte met afwachten meid en ik hoop voor je dat het wachten word beloond!!!
     
  14. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    Angelique : spannend! duim voor je!

    Jaaaa :D brief ziekenhuis is binnen :D heb hem nog niet gelezen, net terug van werk, nu eerst met de hond uit :D
     
  15. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    We moeten 26 augustus om half 3 in ziekenhuis zijn afdeling voortplantingsgeneeskunde.
    Tuurlijk heb ik die dag hele dag dienst tot 16:00 uur :( vl moet ook die dag werken.
    Morgen dus maar even bellen,of overleggen met vl en werk of het mogelijk is dat we eerder wegkunnen.
    Vl moet ook mee. hebben samen afspraak.
    De afspraak bestaat uit gesprek en onderzoek

    Wel fijn in boekje staat dat ze eisprong doen dmv echo dus hoef niet te tempen :D staat er letterlijk in :D wie is daar gister wel mee begonnnen?? ikke dus ;):)
     
  16. wish25

    wish25 Bekend lid

    23 dec 2013
    522
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh dat is wel lekker snel, hopelijk krijg je het geregeld. Ik had vandaag de huisarts gebeld om een afspraak voor morgen te maken, maar ze hadden geen plek meer.. Ik heb volgende week dinsdag een afspraak. (dan ben ik vrij, ga er geen vrij voor nemen, want het is geen spoed) al baal ik er wel van dat ik bijna nog een week moet wachten..
     
  17. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    Ja kna ik me heel best indenken,
    wij willen de afspraak bij de gyn liever niet verzetten,want geen idee wanneer er dan weer plek is, zijn al lang genoeg bezig namelijk ;) blij dat we eindelijk oproep hebben dat we mogen komen ;) dus voor dit soort dingen wil ik wel vrij nemen ;)

    nu alleen even kijken van hoe en wat, ze zullen wel vragen waarom namelijk ;)
     
  18. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    spannend Lorrekke, hoop dat het nu voor jullie ook eens mag lukken met eventueel wat hulp.
    wachten word beloond zeggen ze ;)
     
  19. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    thnx!! hoop ik ook..

    nu nog aangeven op werk dat ik echt niet kan werkne dinsdagmiddag, hopelijk vragen ze niet waarom, wil het namelijk nog niet vertellen.
    tandarts moet ik volgnde week al heen dus..
     
  20. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    gewoon andere reden verzinnen, gaat ze niets aan ;) Succes!
     

Deel Deze Pagina