Naturalis en omniversum

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door EdN, 18 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. EdN

    EdN VIP lid

    27 mei 2011
    8.839
    3.630
    113
    Is Naturalis al leuk voor peuters? Mijn zoontje is net 3 geworden en dol op alles wat met dino's te maken heeft (en in het verlengde daarvan vind hij ook reptielen, fossielen, skeletten en meteorieten leuk). Naar dierenpark Amersfoort en het oertijdmuseum zijn we al geweest, allebei met groot succes, en nu zoek ik nog wat leuks. Maar is Naturalis op andere gebieden al een beetje leuk voor zulke jonge kinderen?

    In het omniversum draait een 3D dinofilm. Heeft iemand die al gezien en hoe is deze? Mijn zoontje vindt Dino's sowieso nooit eng (hoe enger hoe beter, lijkt het), dus dat is geen probleem. Het mag ook best een beetje 'saai' theoretisch zijn, zo smult hij van de docuserie walking with dinosaurs, als er maar veel Dino's in te zien zijn. Dus niet te veel onderzoekers die vanachter een bureau dingen vertellen, er moet wel een beetje actie in zitten 😄. Voldoet deze film daar een beetje aan?

    Nog andere tips zijn ook welkom natuurlijk!
     
  2. stes74

    stes74 Lid

    3 mrt 2010
    18
    0
    0
    Ja absoluut! Mijn zoontje was ruim 2 toen wij er zijn geweest en hij vond het helemaal geweldig. We waren er een uurtje of 2 (met een drankje erbij) en dat was goed te doen. Echt een aanrader!
    Veel plezier! :)
     
  3. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.298
    11.902
    113
    Naturalist is echt geweldig. Zeker doen.��
     
  4. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.179
    8.905
    113
    Naturalis is super! Zeker doen!
     
  5. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    Omniversum is geweldig maar alleen als hij echt niet bang is. want ze voelen zich echt in die tijd en wereld...geluid is ook heftig.
    naturalis is geweldig voor een 3 jarige...
     
  6. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    8.029
    6.778
    113
    zuid-holland zuid
    Naturalis is geweldig voor een 3 jarige. Omniversum is twijfelachtig, bij de dino-film staat geloof ik dat hij vanaf 6 jaar is op de site van het omniversum. We zijn 1x met mijn zoontje naar een haaienfilm geweest, die was voor alle leeftijden, maar dat vond hij echt heel eng. De dinofilm hebben we om die reden maar niet gedaan. Daarnaast heb je vaak ook dat die films een gortdroog verhaal hebben, verteld vanuit een of andere onderzoeker met de wetenschappelijke invalshoek erin verwerkt enzo... niet echt leuk met 3 jaar. Met 30 jaar vaak ook nog niet ;)
     
  7. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.298
    11.902
    113
    Het Limburg museum in Venlo heeft nu een dinotentoonstelling. Ik weet niet waar jullie wonen, misschien is het te ver, maar ik wilde het toch even melden.
     

Deel Deze Pagina