Ben het echt helemaal zat. Ik moet haar wel 4 keer per dag andere kleren aandoen. Normaal hebben mensen een spuugdoekje nodig na de voeding maar ik moet een hele hydrofiel luier gebruiken en die is dan ook echt helemaal vol. Van de ene voeding tot de andere voeding komt er melk terug. Soms met een golfje en soms met een boertje. Ze doet ong 10 min met het leegdrinken van de fles (dr brown) Ik had dit al met 3.5 maand aangegeven bij de CB en zij zeggen dat is normaal gaat nog wel over..ze groeit goed. Maar is er dan echt niets wat ik kan doen? Ik gebruikte maanden Friso (Spugen) met nutriton. Daarna nutriton vervangen door JBPM Nu sinds een week veranderd naar Nutrilon met nutriton..En het blijft echt hetzelfde. Kan ik misschien nog wat anders proberen?
Ons mannetje spuugt ook erg veel en zonder hydrofiel redden wij het ook niet. Het is vooral erger geworden sinds hij meer actief is. Ik verschoon hem een aantal keer per dag, het is helaas niet anders er valt verder weinig aan te doen en helemaal als ze er geen last van hebben. Het hoort erbij helaas. Ik weet dat ik bij onze dochter tot een jaar een heel spoor achter haar aan op kon ruimen als ze rondkroop omdat ze zo spuugde. Ik moet wel eerlijk zeggen ons mannetje heeft reflux en heeft dus medicijnen hiervoor omdat die echt heel erg huilde.
Mijn zoontje is ook een enorme spuger, ook hier gebruik ik hydrofiele doeken ipv spuugdoekjes. Ik heb al vrij vroeg bij hem ontdekt dat ik hem na een voeding even een half uurtje moet laten liggen en juist niet meteen overeind houden voor een boertje, want dan komt alles er meteen uit. Ja, geheel tegen de verwachting in, want normaal hoor je reflux kindjes juist een hele tijd rechtop te houden. Het is hierdoor een stuk minder geworden. Ik geef overigens borstvoeding. Ik ben bij de huisarts geweest en kreeg na de 2e keer een verwijzing voor de kinderarts maar ben daar uiteindelijk niet langs geweest. Mijn ukje groeit super en heeft geen pijn, dus het is meer mama's probleem. Ik wil hem niet gaan volstoppen met medicatie zodat ik minder kleding hoef te wassen. Het cb adviseerde hier ook Nutriton maar heb dit niet gegeven omdat ze hier krampjes van kunnen krijgen. Daar had hij de eerste paar weken verschrikkelijk veel last van dus daar had ik echt geen zin in. Ik heb begrepen dat het wat minder wordt als ze vast voedsel gaan eten, dus nog even volhouden. Succes!
Ik lees dat ze 10 min over een voeding doet, dat is erg kort! Eigenlijk hoort dat 15-20 min te zijn. Averlach zal ook wel reageren, die weet drnk ik wel welke speen je moet gebruiken op de Dr Brown voor snelle drinkers (volgens mij de prematuur-speen, maargoed zij kan je adviseren!). Daarnaast volg je de reflux-leefregels? Zoals bijv: - 30 min. rechtop na een voeding - bedje schuin Heeft ze verder geen last van het spugen als in pijn? Tja, hier een dochter van 6 maanden die nog steeds spuugt. Ze heeft al Nexium, ivm de reflux, maar spugen blijft. Hier ook een hydrofiele luier nodig en haar kleren 2-3x per dag verschonen.... Als we de deur uitgaan, kleed ik cq mijn man me/zich om nadat ik haar heb omgekleed, en dan gaat ze de maxicosi in en dan kleedt de ander zich snel om terwijl de ander haar in auto doet..... Hele onderneming dus en we moeten schone kleren meenemen voor haar. Als we haar dan in maxicosi doen, doen we een hydrofiele luier onder de riempjes, onder haar nekje zeg maar voor het spugen....
Zal ik dan ook reageren? Hahaha.. (is dit trouwens een positieve of negatieve verwachting Kim? ) Voor de dr Brown fles heb je level 1 voor jonge baby's. Gaat level 1 te langzaam kan je level 2 proberen. Als level 1 te snel gaat kan je beter over naar de prematuur speen. Dit wil niet zeggen dat je kindje prematuur moet zijn om deze speen te gebruiken. Sommige kindjes doen het beter op de dental speen van Difrax. Deze kan op de fles van dr Brown. Kleine flessen zijn beter dan grote. Ken je de leefregels voor reflux? Anders kan ik je deze zo geven. (Vanavond) Hoeveel nutriton/jbpm geef je? Hoe maak je de fles klaar? Heeft je kindje last van het spugen of heb jij er vooral last van? Tipje voor het wassen; zet een emmer met water en wat biotex ergens neer en gooi daar de vieze was in. Dan kan je het savonds in 1x uitspoelen.
Klinkt toch als reflux en zou de leefregels proberen te handhaven.helpt bij ons (heeft wel medicijnen omdat hij het uitschreeuwde van de pijn)
Hier het zelfde gehad. Cb zei idd dat het vanzelf over moest gaan. Ze had er zelf geloof ik ook geen last van. Alleen wij zelf. Bezorgdheid en was hihi. Maar idd nu is ze 1 en spuugd ze eigenlijk nooit meer. Eind goed, al goed! 😃
Ze heeft ook een hele lange tijd ong 20 min over de fles gedaan maar dat maakt geen verschil ze spuugt toch. Maar ze heeft geen pijn bij het spugen. Ik geef maximale hvh namelijk 4 schepjes Ik kook water en doe de melk erin en da laten afkoelen dmv een bakje met koud water. Dan schud ik de fles niet maar gewoon beetje omzwenken.. Bak met biotex is wel een goed idee kga dat zeker doen
zij heeft er geen last van. het is meer een probleem voor mij ivm kleding van zowel haar als mij. hvh=hoeveelheid
Sorry, maar als dat je enige probleem is vind ik eigenlijk dat je niet mag klagen.... Niet lullig bedoelt maar er zijn hier heel wat leden die kinderen hebben die zware reflux hebben en de baby's zelfs medicatie moeten hebben... Dat je vaker kleren moet wassen lijkt me toch een bijzaak.
Als spugen het ergste is zou ik ervoor tekenen, beide zoontjes konden niet zonder medicatie. De oudste tot 12 maanden en de jongste tot 16 maanden. Zelfs de medicijnen halen het spugen niet weg. Het enige waarmee je dat kunt verminderen zijn de leefregels. Juist de maximale hoeveelheid flesvoeding geven werkt het spugen in de hand. Voor elke baby, maar zeker voor baby's met reflux, is het beter om kleine flesjes te geven. Hoe voller de maag, des te meer druk er op komt waardoor ze meer spugen.
Wij doen onze zoon standaard een slab om, lijkt niet super charmant maar helpt wel! Nu verschoon ik gemiddeld maar twee keer per dag kleren. Kon namelijk als hij zo had gespuugd moeilijk kleren verschonen omdat hij door het liggen weer extra moest spugen. Er zijn trouwens ook (vind ik) leuke sjaaltjes verkrijgbaar bij bijvoorbeeld honni.nl of h&m.
Mijn zoontje spuugde ook veel. Bij de dokter geweest maar ze vonden het geen reflux. Ik ben bij een integraal geneeskundige geweest. Zij zei dat het kwam door de keizersnede, dat hij niet de bacteriën heeft mee gekregen die ze bij een gewone bevalling wel mee krijgen. Ik heb hier een poedertje voor gekregen en het ging echt stukken beter. (Alle 'medicijnen' zijn op natuurbasis) Misschien dat je hier iets aan hebt. Succes!
Jij mag zoveel vinden..maar als ik een topic wil openen omdat IK daf nodig vind dan doe ik dat. Misschien heeft iemand wel een goede tip waarom zou ik het dan niet vragen hier.
Klopt ik doe haar altijd een slabber om maar die moet ik ook om de half uur weer vernieuwen. En soms komt het er met een golf uit dan zit zelfs haar broek onder..ach ja denk dat ik er maar mee moet leren leven. Ze boert en slikt trouwens ook heel veel. En heel de dag door veel scheetjes Heeft dat er ook mee te maken?