Onze gynaecoloog zei dat je het bij een meisje pas zeker weet bij de geboorte.. Nee, dáár kun je wat mee Groot gelijk dat je er nog een keertje naar laat kijken hoor, dat doe ik (na inmiddels een stuk of 10 meisjes-echo's) ook nog steeds
Oh ja lekker dan Haha! Nja als het een jongetje blijkt te zijn, heb ik nog een reden om te gaan shoppen en ik was er op t begin zo zeker van dat t een meisje was, stiekem hoop ik op een bevestiging over 2 weken haha.
Vanaf wanneer kan je dit een beetje zien? Ik heb een echofoto van gisteren (10 w 2 d) is vast te vroeg? Hij is eigenlijk ook wel een beetje vaag.
Ik ben een skull theory newbie en heb echt geen idee hoe dit werkt, vanaf hoeveel weken dit kan etcetc. Ik weet niet of jullie met deze echo wat kunnen? Maar ik ben heel benieuwd naar jullie inzichten. De echo is van vandaag. 11wkn en 5 dgn. Met 16 wkn gaan we voor een geslachtsbepaling, dan kan ik laten weten of het klopte.
Maartt, ik wil het best proberen hoor! Ik vind vage, vroege foto's vaak lastig, maar gokken kan altijd! Picaris en Vosje, bij jullie foto's denk ik aan meisjes! Vanwege de platte voorkant van de schedel, zoals op het plaatje van emjee is te zien
@sterre en @missnova Ik heb net de 20 weken echo gehad, hij heeft jullie goed gefopt, jullie dachten meisje maar het is een jongen hihi
Hallo allemaal, Mijn eerste berichtje hier, 15wk zwanger. Iemand een idee qua geslacht? Alvast bedankt!
@ Sterre en Dani jullie twijfel was terecht ( echo pagina 63) Want het is een meisje ipv een jongen zoals jullie dachten.
Dag dames Ik ben hier nieuw en normaal een stille lezer, maar nu toch onwijs benieuwd wat jullie in de echo weten te zien. De echo's zijn gemaakt bij 20 wkn. Wij hebben er bewust voor gekozen om het geslacht pas met de geboorte te weten, maar ik ben toch heel erg benieuwd wat de skull hiervan maakt!