Iemand die dit herkent? Ik heb t gevoel een bowlingbal ingeslikt te hebben. Mijn buik is volledig op spanning... lees niet in te drukken. Hierdoor voel ik ons meissie niet bewegen.. dus gisteravond bij de vk geweest en.een ctg gehad. Ook heeft ze een echo gemaakt ivm vruchtwater enzo. Vanmorgen weer een ctg gehad. Hartslag is mooi stabiel met pas dus vanmorgen de bijbehorende pieken en dalen. Geen harde buiken te zien via ctg.. Maar mijn buik blijft dus keihard en voel dus kleine niet. Herkenbaar?
Ja dat gevoel is er continu. Het klinkt idd als harde buiken.. Maar dan had dat bij een ctg gemeten moeten worden. Ik heb de hele dag nog niks gedaan dan bankhangen... Al 3x onder de douche geweest maar buik wordt niet soepeler. Voel me er niet prettig bij maar op de ctg zien ze geen afwijkingen. En wil niet telkens bellen voor niks
Nee dat verwacht je dan inderdaad niet. Vroeg het omdat ik 's avonds vaak direct na het eten ook zo'n pijnlijke gespannen buik heb, en het bij mij volgens mij wel komt door mijn darmen.
Ik heb een ontsteking aan mijn darmen door obstipatie rond de 14 weken. Ik ben dus wel heel voorzichtig met eten en drinken. Maar het is gewoon alsof mijn buik op knappen staat! Kindje ligt ook vaak achter mijn navel.. dat drukt ook heel erg. Een opgerekt gevoel!
Niet zo fris... maar aan het eind van darm kanaal zat dus een aambei. Die geknapt was... en bloedde als een rund. Stoelgang deed pijn (clisma gehad voor onderzoek) maar er kwam niks. Doordat ik door hg niet kon eten... dus darmen produceerden niet genoeg
Maar als ik dat zo hoor hebben jouw darmen en maag ook veel te verduren gehad de laatste tijd. Dus misschien niet zo gek dat het nu zich uit door die gespannen buik? En dan heeft dat dus niks met je baarmoeder of de baby te maken, ja, die zitten er óók en nemen ook nog eens ruimte in. Wel vervelend dat je daardoor de baby niet goed kan voelen. Maar als het door je darmen komt kan het waarschijnlijk voor de baby niet veel kwaad.
Had de vk gebeld (was de afspraak als buik langer dan 2 uur zo hard bleef) Bedrust... dus op bed gegaan. Nu buikkie iets soepeler. Baby beweegt goed
Ik heb van die zwangerschapsolie van weleda (je kan er elke olie en crème voor gebruiken) en daar masseer ik m'n buik elke avond lekker mee in. MER altijd wel dat hij dan soepeler wordt. Ook omdat je de lucht een beetje uit je darmen masseerd. Drink je wel eens prik? Want daar kan et ook van komen.
Momenteel meestal melk of water. Ik masseer onder de douche altijd mijn buik maar zelfs daarvan werd het niet soepeler. Ben verhuisd van bank naar bed.. en buik werd soepeler. Net trap gelopen omdat ik naar het toilet moest maar nu weer enorme harde buik. Moet woensdag voor controle... dus hoop dat de pijn zakt over het weekend. Anders bel ik gewoon weer.
Als je buik soepeler wordt als je ligt zou ik inderdaad goed rust nemen! Je lichaam verteld je iets blijkbaar.
Dat is dus het gekke... heb de hele dag al op de bank gelegen door de pijn in mijn buik. En toen zakte de spanning niet af.
Vervelend meis! Vanaf de 33 weken had ik ook een enorm strakke pijnlijke buik, Bij mij was de oorzaak het vele vruchtwater. Polyhydramnion noemen ze dat. Hebben ze bij de vk ook vruchtwater gemeten?