Kaatje Cato. Zo noemen wij onze dochter weleens als koosnaampje, maar toen kwam ik dus kemand tegen wiens dochter echt zo heet! Daar stond ik wel even van te kijken!
Hier in 1 van mijn klassen zit een Lijf en een Dick. Allebei heel zielige namen vind ik. Ook hier een familie met de kinderen Noor, Finn en Deen. Hele normale namen, maar in combinatie met elkaar best lachwekkend.
Zat ooit een meisje bij mij op school die heette Joywip. (Plezierige wip, WTf?!) En een jongetje die heette Splinter. Verder vind ik namen als Beer, Storm, Sterre, Vlinder, Summer/Zomer ook hele lelijke namen.
Anab, een somsalische naam en helemaal niet zo gek tot je de betekenis weet: druif. "anab wil je ook anab eten?" Vnd t zoo raar en bijna elke familie heeft wel een anab want t is een hele polulaire naam.