Je ergeren aan andermans geluiden

Discussie in 'De lounge' gestart door Nescio, 26 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Weer een 'waar gaat het over topic', maar ik zit op het moment naast mijn man te werken (althans,probeer ik toch) die continu zijn keel moet schrapen. Het zijn geen enorme hoestbuien die hij krijgt of gewoon een verdwaalde kuch, nee, om de 20 sec ;) schraapt hij heel luid en lang zijn keel. Ja, ik weet dat je last hebt, en ja, ik weet hoe vervelend het is, maar ik kan hier dus moeilijk tegen.

    Idem met snuiven, steeds je neus ophalen. Ik doe dit zelf ook niet en kan me enorm irriteren aan mensen op de bus die dit bijv. continu doen. En nu dus ook aan mijn eigen man ;)
     
  2. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Daar kan ik ook niet tegen, maar ik werk het liefst in mijn eentje omdat ik mij al niet meer kan concentreren met de aanwezigheid van een ander... Is er een plek waar je kunt werken waar je man niet zit? (of hij ;) )

    Dat lijkt me het meest handig!
     
  3. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Hahaha, heel herkenbaar!

    Ik heb een collega die heel erg hard snuift....en ze heeft een neuspiercing. Elke dag weer moet ik de drang onderdrukken om te zeggen: Misschien kan je normaal door je neus ademen als je dat achterlijke ding er uit haalt.

    Hou me al 2,5 jaar in.....best knap :D
     
  4. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahahahaha.. mooi (en herkenbaar) onderwerp.. idd waar gaat het over.. maar ik herken het.. met name met eet geluiden...:)
     
  5. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ik ben ook een snuiver ipv snuiter.. En geen piercing. Mijn ex collega vond dat ook vervelend en knalde een x uit zijn slof dat ik er mee moest stoppen. Ik legde uit dat ik na 1x snuiten al een bloedneus heb. Kon niet volgens hem. De volgende x heb ik het evenvoorgedaan. Ik heb hen er nooit meer over gehoord.

    Dus neusbel of niet, ik kan het ook niet. Dan ben ik een halfuur bezig om een bloedneus te stoppen.

    Tuurlijk stoor ik me wel eens aan bepaalde geluiden, maar vind het vaak vervelender voor het persoon zelf dan voor mij.
    Van mijzelf vind ik zo irritant. Als je zo'n piep in je ademhaling hebt. Soms lig ik in bed en dan piept mijn neus of keel.... Daar erger ik mij dan wel aan:p
     
  6. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Haha, ja een eigen kantoor, daar pleit ik al jaren voor, maar zit er nog niet in. We zijn deze verbouwing maar net boven, dus nog minstens een jaar wachten.

    Ik kan wel op de slaapkamer gaan zitten maar dan moet ik op het bed gaan werken, ook niet comfortabel.

    Oei snuifgeluiden kan ik ook helemaal niet tegen, inderdaad knap dat je je al 2,5 jaar inhoudt mamavanjuul :D
     
  7. Luna28

    Luna28 Niet meer actief

    Heel herkenbaar. Mijn vriend snurkt, stampt, slaat met deuren/kastjes/laatjes ( niet expres maar iets zachtjes dichtdoen is blijkbaar erg lastig) doe toch eens rustig denk ik dan ;)
     
  8. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Mijn ergernissen: mijn man is ALTIJD aan het drummen op alles.. Of het nu met zijn vingers, bestek of met zijn voeten is. Hij kan nooit stil zitten.

    En nog eentje, misschien niet echt een typisch geluid ofzo, maar: als mensen bijvoorbeeld op het nieuws te vaak 'eh' zeggen. "Ja eh, dat is echt ehhhhhhhhhhhhhhh"
    Aaargh! Dan zap ik echt weg hoor!
     
  9. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Ja ik heb ook erg veel moeite met iemand anders zijn geluiden.
    Van mijn man ( nagels tikken, kauwen, snuiten ), maar veel extremer van een ander.
    Ik ken iemand die ik best vaak zie, en die likt zijn vinger altijd helemaal nat als ' ie een pagina omslaat.
    Echt zo'n slobber geluid. Dan kan ik wel kotsen, brrr.
     
  10. bibaboe

    bibaboe Niet meer actief

    Mijn man neemt altijd van die grote happen brood waardoor hij dus óf met open mond moet kauwen of van die holle binnenmondse geluiden maakt.

    Heb hem al diverse malen gevraagd om kleinere happen te nemen, maar tot nu toe zonder resultaat. Ik bedoel, het is toch niet nodig om je boterham in twee:$ happen op te eten.
     
  11. frummelk

    frummelk Fanatiek lid

    2 okt 2012
    2.309
    0
    36
    in het midden...
    Oeh ja. Ik heb het extreem. Met de tanden over de vork knarsen aaargh. Of smakken brrrr. Etc etc etc
     
  12. Lieverd2012

    Lieverd2012 Niet meer actief

    Smakken vind ik verschrikkelijk, daar kan ik absoluut niet tegen. Zero tolerance!

    Andere geluiden kan ik tamelijk goed negeren, behalve gehoest en gesnotter s'nachts van man of dochter.
     
  13. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Ohhh ik erger me daar al aan als kind.
    Ik kan ook niet samen met zoonlief rustig een film kijken.
    Hij ademt altijd heel zwaar en haalt 2x per minuut zijn neus op.
    Als hij chips eet ademt hij door zijn mond en hoor ik dat gekraak en een "snurkend" geluid.

    Ml haalt ook vaak echt zijn neus op..*gatver*!!
    En snurken doet hij ook zodra hij op zijn rug gaat liggen.

    En mijn schoonvader die iedere minuut hoest met veel slijm! *bleh*!
     
  14. BeingMommy

    BeingMommy Fanatiek lid

    19 dec 2009
    2.089
    0
    0
    Oo ja ik irriteer me mateloos aan andermans smakgeluiden, gesnuif, geslik, gekauw, geschraap. Maar de echt meest meest irritante vind ik gegrom en smak/slik geluiden.
     
  15. 2jees

    2jees Niet meer actief

    O Nescio precies mijn man!! En dan ook nog in bed als je slapen wilt, soms zit ik tegen het plafond van schrik man!! Oef en ik word er ook zó geïrriteerd van ;)
     
  16. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Mijn collega kreunt tijdens het ademen:(

    Mijn excollega steunde en kreunde iedere minuut, heel irritant.
     
  17. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Sorry, maar hier moet ik zo mee lachen. Zie je man al helemaal voor me :D

    Mijn man is ook zo'n snuiver, gewoon te lui om een zakdoek te nemen. Dagelijks wordt hij erop aangesproken.

    Soep en koffie slurpen, aarrgghhh! 'Ja schat, het is heet' Laat dan je soep niet koken dan kan je het normaal drinken, en laat je koffie 5 min staan. Zoonlief doet ondertussen precies hetzelfde met zijn soep 'omdat papa ook zo slurpt, bij soep mag dat zegt papa'.

    En dan 1 collega waar ik mij zo aan erger: met alle soorten pennen en potloden oorsmeer uit z'n oor keuteren, bah bah bah!! En zo smakken tijdens het eten, nog erger of hij is hoogbejaard.
     
  18. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Mijn man ademt als een bizon, zo enorm hard, echt verschrikkelijk haha. Als je naast hem zit waai je gewoon van de bank. Ook knarst hij enorm met zijn tanden als hij slaapt, ook zo eng.

    Vind het ook irritant als iemand zijn mond de hele tijd open hangt. Ik ken hier iemand die dat dat constant, heb echt steeds de neiging om zijn mond dicht te doen haha
     
  19. Esvre

    Esvre Actief lid

    28 dec 2011
    252
    1
    18
    NULL
    NULL
    Toen ik nog thuis woonde irriteerde ik me altijd mateloos aan mijn broer zijn smakgeluiden, ook al at hij wel zijn mond dicht. Nu ik eraan denk krijg ik weer de kriebels :)
     
  20. Drieka

    Drieka Niet meer actief


    Ik heb al 14 jaar een neuspiercing en snuif nooit dus dat heeft er hoogstwaarschijnlijk niks mee te maken ;)
     

Deel Deze Pagina