Hoi allen, Ik ben momenteel fijn vakantie aan het vieren op Zakynthos Griekenland. Heerlijke vakantie met 2 probleempjes. Beide mannen hebben de waterpokken. Ik ben al druk doende met havermoutbadjes etc dus dat loopt allemaal wel. Maar waarschijnlijk is de jongste maandag niet "fit to fly". De oudste net wel of net niet. Dus contact gezocht met een arts en alles met de verzekering in gang gezet. Nu heb ik hier (gelukkig) nog niet eerder mee te maken gehad. Als de oudste volledig is ingedroogd moet, zoals het er nu voorstaat, 1 een van ons met hem naar huis en blijft de ander met de baby in Griekenland. En als ze allebei niet mogen vliegen kan 1 van ons naar huis worden gestuurd en blijft de ander met 2 kindjes achter. Is dat normaal? Een gezin met 2 jonge kinderen opsplitsen? Of moet ik op mijn strepen gaan staan dat ik dat echt niet wil. En er zal andere accomodatie moeten worden gezocht. Is dat gelijkwaardig aan je eigen geboekte accomodatie of kunnen ze ons 5 achter 3 hoog in een studio zonder eigen vervoer zetten? We hebben nu een eigen villa met auto. Ik snap dat we iets moeten inleveren maar ben zoekende wat ik wel en niet hoef te accepteren. Bedankt voor jullie hulp!
Hoi zonnetje, Wat een vervelende situatie en helaas herkenbaar? Wij hebben vorig jaar hetzelfde meegemaakt en ook contact gehad met verzekeraar. Ook bij ins (Interpolis) hetzelfde verhaal, er zou er 1 naar huis moeten. Hoe bizar! Je weet pas hoe je verzekerd bent als je zoiets meemaakt blijkt maar weer. Gelukkig was onze kleine net op tijd beter, althans, alles was ingedroogd en kregen een fit to fly. Wel nog een hoop gedoe gehad op vliegveld want als mensen ons zagen raakten ze in paniek Veel succes meid!!
Helaas werkt het zo , het gezin wordt dan opgesplitst , wij hebben het gehad toen we wilden gaan naar Turkije . Onze oudste zou net fit to fly zijn als we gingen maar ons andere kindje was waarschijnlijk ook geinfecteerd met de waterpokken . En die zou het dan daar krijgen als we pech hadden .. Geinformeerd wat er zou gebeuren als ons meisje idd in Turkije de waterpokken zou krijgen en dat was ook , apart naar huis en zelfs tot de pokken zijn ingedroogd niet van je kamer af .. Uiteindelijk zijn we niet gegaan omdat ik daags voor vertrek een termijnecho had en een bbz bleek te hebben , dus ipv vliegen lag ik op de operatietafel ... Als we waren gegaan had ons meisje het idd daar gekregen .
Tja, de oudste kreeg het toen we hier al waren dus de keuze om niet te gaan was er niet. Wij zijn verzekerd bij Unive. Vanmorgen gebeld en blijkt dat als beide kindjes niet mogen vliegen we alle 4 mogen blijven. Mag de oudste wel dan moeten er 2 naar huis. Dat scheelt al iets. We hoeven overigens niet op de kamer te blijven. We mogen gewoon de zee in van de arts. Zwembad werd door de chloor die erin zit wel afgeraden. En oppassen met de zon. Maar dat doen we al.
Tja als er 1 weg moet dan is dat zo, leuk is anders! Ik heb verder geen idee wat je kan doen! Ik zou je verzekering en vervangend blijf bij ziekte eens googlen! succes
dat op de kamer blijven dat is meer iets wat de accomodaties zelf beslissen , vanwege de angst het door te geven . Maar jullie zaten toch in een prive huis ?