En weer eentje naar de onderkant van het lijstje, wat gaan we goed dames!! Mammiesmeisje van harte gefeliciteerd!!!
Wat dubbel, he! Kwekkie gaat, ondanks haar sterke houding, door een moeilijke tijd en ik voel me super! Jeetje, heel raar. Dat is waar ik ook zo bang voor ben, dat het alsnog misgaat! Brrr, ik dadelijk de ivf afdeling bellen en vragen wat nu de verdere bedoeling is! Verder een fijne dag, he meiden!
Shit, ik heb het berichtje van Kwekkie helemaal niet gezien, oh wat erg zeg!!!!! Kwekkie heel veel sterkte en probeer van jullie vakantie te genieten. Je hebt ergens wel gelijk, het is mogelijk om zwanger te worden, dat weet je nu, maar pfff wat moet dat een klap zijn zeg.....
Kwekki, wat balen Veel sterkte nog, en probeer nog van je vakantie te genieten, er even tussen uit van al die spanning en stres. Ik vroeg mij wel iets af, ken er zelf geen ballen van, maar mocht jij al met die utrogestan stoppen? Ik moet die blijven opsteken tot ik 12weken zwanger ben. Ik weet niet hoe het met de anderen zit hier.? Hier gisteren 2de controle gehad, en ook meer uitleg gekregen, aan de rechter kant heb ik 7 follikels, en links 4 van ongeveer 13mm groot, al bij al niet slecht Vermoedelijk eind volgende week punctie, wat sneller is dan verwacht, en komt super slecht uit op mijn werk, maar so be it, ik hoop alleen dat het pas vrijdag is of zo, dan heb ik het weekend voor wat te bekomen.
Oh bengelke wat goed!! Dan gaan we zowat gelijk op!! In ons ziekenhuis moet je ook Utrogestan blijven gebruiken als je zwanger bent. Ik denk alleen dat kwekkie bedoelde dat ze nu het lijkt dat het een miskraam gaat worden kan stoppen met de Utro, tenminste dat hoop ik dat ze dat bedoelde.... Wij mogen morgenochtend weer gaan kijken hoe het met de follikels gaat, ben heel benieuwd weer!
spannend hé! is wel leuk dat we samen lopen hé. Zitten we samen in de wachtweken ook, kunnen we wat tegen elkaar klagen Ik duim voor jou! Ik moet maandag terug...
Ja precies dat is wel handig Ik denk dat die van mij flink gegroeid zijn heb echt veel pijn in mm buik en ik kan zelfs niet meer lang met een volle blaas blijven want dan voelt het of alles in de verdrukking zit hahaha Ik zal morgen weer een update geven. Ik ga nu voor de laatste keer naar de zonnebank (misschien helpen die warme lampen ook nog om te groeien hihi ) en even mn haartjes laten knippen.
Haha dat ken ik, heb ook buikpijn, en ga ongeveer om het uur naar het toilet, om de zelfde reden. En ik drink nog heel veel, want heb regelmatig last van hoofdpijn, en heb al ondervonden dat als ik een glas water drink het weer betert, dus ja, lekker drinken... geniet ervan!
Oh ja dat helpt zeker dat had ik ook een paar weken geleden en rustig aan doen op zn tijd helpt ook dat deed ik namelijk niet hihi Dankjewel, ga ik doen!!
Vanaf mijn strandbedje ff snel reageren over de utro... Ik moest niet stoppen vanwege miskraam vu hanteert stoppen met utro 1 week na positieve test pas daarna ging het mis. Heb geen wifi dus ff kort Hou jullie taai meiden en kop op voor ons allen schijnt de zon (hier nu erg warm Hmmm) Liefs
Mbt de utrogestan maakt het amc onderscheid tussen een verse en een cryo terugplaatsing. Bij een cryo terugplaatsing moet je 12 weken utrogestan gebruiken, bij een verse indien het hcg genoeg is stoppen na de bloedtest (of dus doorgaan tot de eerste echo). @kwekkie: dikke knuffel!
Zo wij zijn weer terug van het zkh en ik heb nu 19!! follikels hihi echt ik ben zooo blij!! De arts was erg tevreden ze zei aan het aantal zal het niet liggen. Er zijn 4 follikels dominant en de rest groeit nog lekker door, maar die doen wel allemaal mee. Ik ben gewoon een verrekte goeie kip!!
wow dat is super nieuws!!! Wat een super kip ben jij!!! Ik moet eerlijk zijn, voor mij hoeft het echt niet zo veel te zijn... hihi Ik voel me nu net een eierfabriek
Nou ik vind het wel prima zoveel, voel het wel in mn buik en je ziet ook dat hij opgwzet is, maar zo hebben we wel meer kans op een goeie score straks. Natuurlijk zeggen aantallen niks, maar ik ben bij dat ik zo goed reageer op de hormonen. Dinsdag moet ik nog een keertje een echo laten maken en dan bespreken we de punctie die zal donderdag of vrijdag zijn dus nog even doorbroeden hihi
Succes allemaal meiden. Wij zitten nog in het zonnige Turkije. Heerlijk genieten samen en 35 graden elke dag.. woensdag thuis en meteen prikken! Dan lees/schrijf ik weer vaket mee.
Kwekkie hoe gaat het met jou nu? Kubbeltje, ik zou dolblij zijn met zoveel hoor! Hoop dat ik dat ook heb straks! Tess geniet van de zon nog die paar dagen.
In afwachting om te starten: Tess27 - 1e kindje - start 3 sept deca Willeke86 - 1e kindje - start 12 september Wolffje - 1e kindje - start sept/okt (?) Onderdrukkende fase: Stimulerende fase: Hyper - 2e kindje - start ORGALUTRAN en gonal-f 21 augustus, 27 augustus eerste echo Kubbeltje85 - 1e kindje - start Gonal-F 21 augustus, 2 september 2e FM Bengelke - 1ekindje - start Gonapeptyl 20/8 en Puregon op 23/8 27/8 eerste controle Punctie/terugplaatsing/ NOD: Sandrabk - 2e kindje - 17 aug tp cryo, 23 aug thuistest Kwekkie77 - 1e kindje: 7 aug punctie, 10 aug tp en 21 aug bloedtest Boris - 3e kindje: tp 3 september ♥ Zwanger ♥: 02-04-2015: Maliza3 - 1e kindje 17-04-2015: Palmboom - 1e kindje 09-05-2015: mammiesmeisje - 2e kindje