Spannend allemaal. Elke dag komt iedereen een stapje dichter bij de uitgerekende datum en dus bij de bevalling. Ik had vandaag vaak krampjes. Als de baby beweegt voel ik ook duidelijk druk onderin. Lijkt erop dat ie verder is gedaald... Heb ook het gevoel dat ik het op de heupen heb. Beetje zeurende pijn zoals bij menstruatie. Afwachten
Hier nu ruim 2 cm ontsluiting ben ook mn slijmprop verloren en sinds vanavond bloed in de katheter ze willen morgen ochtend de ballon eruit halen om verder te kijken.. Wachten duurt lang! Gaat bij jou iets sneller geluklig kiimmie!
Bengeltje gefeliciteerd!!! De andere twee, spannend zeg. Hopelijk gaat het wat vooruit voor jullie! Ben super benieuwd! Heeeeel veel succes nog! Hier ook af en toe gerommel, maar niks serieus. Zit al hele zw met 38w in mijn hoofd. Dat is morgen! Om ene of andere reden blijft het voorgevoel haha, maarja dat zal toch niet gebeuren! Vandaag was ze weer lekker actief, woooow!
Wow, moest weer even bijlezen hoor Niet zo heel veel tijd meer om achter de computer te zitten nu manlief weer bij me is Maar gefeliciteerd, WitteN en Bengeltje! Hoop dat alles goed gaat met jullie en de kleintjes @Hier: Ik heb vandaag al de hele dag een soort van steken/krampen onderin m'n buik, en voor m'n gevoel staat m'n hele buik strak. Niet echt harde buiken ofzo, maar meer het idee dat ik op ontploffen sta En sinds de kleine ingedaald ligt, zit m'n blaas echt compleet in de verdrukking.. De hele dag het idee dat ik moet plassen, maar er komt bijna niets uit. Wordt er echt gek van haha Hoe is het verder de rest?
Goede morgen meiden, We hebben een nieuwe mijlpaal bereikt, het is september! Hehe had zelf nooit verwacht dat ik dat zou halen aangezien ik 2 weken geleden in het zh lag. Het rommeld nog steeds de hele tijd. Maar hij zit nog lekker warm in mijn buik. Vandaag weer op controle bij de vk. Ben weer benieuwd. Maar komt vast goed. Voor de meiden die in het zh liggen heel veel sterkte!
Grappig idee dat ik over vijf dagen uitgerekend zou zijn! Ik had niet verwacht tot 40w te lopen, oudste kwam spontaan met 37w, maar ik had toch ook niet verwacht nog voor de 37w te bevallen! En al helemaal niet dmv inleiding. Niks valt te voorspellen dus
Ja gek... Deze maand is onze maand. Is het alweer voorbij en kunnen we aan een nieuw mooi hoofdstuk beginnen!
Spannende maand voor de boeg! Ik zit echt te wachten! Nog 10 dagen te gaan en ik hoop eigenlijk wel minder haha. Ook ik ben benieuwd naar de ingeleide dames!
Niet allemaal denk ik. Degene die eind sept zijn uitgerekend kunnen half okt nog wel bevallen. Maar het is wel onze maand nu! Wat is die tijd snel gegaan eigenlijk maar de tijd gaat nu als n slak... zo langzaam.
Oja, idd! Maar zo te lezen bevallen de meeste hier wat eerder en als het aanstekelijk werkt dan bevallen ze deze maand nog wel. Hoop ik voor ze, anders moeten ze nog langer geduld hebben.