NIEUWE OPROEP : vrijdagavond 29-8 is opnieuw een sterk vermagerde zéér bange Duitse Herder gesignaleerd, nu in het gebied rond GIETEN/GASSELTE ... om precies te zijn bij de GRENSWEG/BRUMMELPAD Het mag duidelijk zijn dat de uitgestrektheid van het zoekgebied enorm is en dat er veel, heel veel mensen nodig zullen zijn om met ons mee te kijken en te zoeken! Wij vragen dan ook opnieuw om hulp, hulp bij het verspreiden van dit bericht ... maar ook hulp bij het proberen te lokaliseren van de plek waar deze Duitse Herder (Tarkan?) nu is . Het zou geweldig zijn als groepjes van 2-3 man verspreid over het aangegeven gebied zouden kunnen gaan 'spotten' , 'gewapend' met sterk ruikend lekkers , een lange (lus)lijn en het liefst (jawel ..) een loopse teef ... maar probeer vooral te voorkomen dat het dier zich opgejaagd gaat voelen ! ~~ Mocht, mócht Tarkan zich laten zien: blijf rustig, maak je klein , praat zachtjes tegen hem , hou zicht op hem en bel ondertussen met Patricia 06-493 604 09 Zij is nu regelmatig in dat gebied om te zoeken, te flyeren , mensen/bewoners aan te spreken ..... en héél belangrijk: zij heeft een geluidsopname van Tarkan's baas bij zich !! ~~~~~ Ik hoop wederom op jullie hulp, maar ajb. niet met te grote (lawaaierige) groepen op pad gaan ..... NB., het zoeken elders stopt hiermee zeker niet, de mogelijkheid bestaat dat de hond heen en weer zwerft tussen verschillende plaatsen in ..
Overigens: er zijn nog altijd heel veel mensen die niets van Tarkan's vermissing weten .... dus als er mensen zijn die nog willen flyeren/plakken?
Ik zag dat er in de wijk nu heel veel posters hangen. Op diverse plaatsen. Ook bij school hangt er een.. Ik loop al een paar weken structureel met hondenkoekjes op zak, voor het geval dat.. Ja misschien kan ik hem niet vangen, maar wel lokken, en hem dan in de buurt houden tot er hulp is. nee heb je, ja kan je krijgen. Maar ik hoop zo dat hij gevonden worden, en zonder al teveel "beschadigingen" herrenigd kan worden met zijn baasje. Maar idd, veel mensen weten nieteens waar het over gaat.. Eigenlijk zou je in de wijk huis aan huis moeten flyeren, maar dat is wat betreft de kosten denk ik niet te doen!
ìk kan het bericht niet delen op 1 of andere manier, ik heb het verhaal inderdaad gezien op opsporing verzocht.. hopelijk word hij gauw terug gevonden
Ik heb trouwens het nummer van Patricia in mijn telefoon gezet.. Je weet maar nooit. Als hij aan de Stelmakerstraat is gezien, dan is hij hier heel vlakbij geweest, en kan het maar zo zijn, dat hij meer de bewoonde wereld gaat opzoeken.
WAARSCHUWING voor de vele Assenaren (en anderen ...) die hier nu meelezen en meezoeken in deze wijk : :in Assen, wijk Marsdijk, is vrijdag 29-8 een hond overleden na het eten van gif, vermoedelijk bij het uitlaatveldje aan de Brikheugte (nabij de busbaan). Weest gewaarschuwd en alert !!
Graag gedaan, alhoewel ik niet echt actieve zoektochten houd. Maar houd er rekening mee dat ik hem zomaar eens tegen kan komen. Zeker als ik met ons hondje wandel. En als hij aan de stelmakerstraat gezien is, kan hij dus ook op ons wandelveldje zitten.
Nou as we speak, is mijn man dus echt even een wandeling door onze hoek aan het doen ook richting Rackethal, en stelmakertraat. Gewapend met hondenkoekjes. Zo'n stoere man, maar het laat hem ook niet los.
vanwege vele miscommunicatie heeft tarkan een eigen facebook gekregen, willen jullie deze AUB delen, onze dank is groot. https://www.facebook.com/vermisttarkan?fref=ts
Gezocht: mensen die ons kunnen en willen helpen in het gebied Gieten - Gasselte - Borger (Drenthe). Wij hebben mensen nodig die willen flyeren en posters plakken bij bv. recreatiecentra, winkelcentra, uitlaatplekken, parkeerplaatsen, etc. Daarnaast hebben wij enkele mensen nodig die in die directe omgeving wonen en snel ter plekke kunnen zijn als er een zichtmelding komt. De meldingen blijven ...bij 1 centraal persoon binnenkomen, maar daar vandaan kan dan beslist worden wie het snelst op de aangegeven plek kan komen. Wij zoeken hiervoor personen met een grote beschikbaarheid en een ruime ervaring met en groot gevoel voor honden ... rustig maar tegelijkertijd doortastend. Graag aanmelden bij Patricia : 06 - 493 60 40906
Ik wou dat ik kon helpen, maar woon aan de andere kant van het land... Ik heb geen FB, wanneer is Tarkan voor het laatst gezien? Ik heb wel gewerkt met straathonden en weet dat ze heel lang zonder of met weinig eten kunnen. Al is deze hond het wsl niet gewend om zijn eigen eten te vergaren. Er moet wel iets heel traumatisch zijn gebeurd, dat hij zo bang is geworden voor mensen!
Tarkan is voor t laatst gezien op vrijdag 29 of 30-8 https://www.youtube.com/watch?v=Qubc8g3InEk dit is er met tarkan gebeurt. er zijn veel die willen helpen maar we hebben in dat gebied helpers nodig want het is een heel groot bos gebied. tot nu toe hebben we nog maar een handje vol mensen en dat is niet genoeg om deze lieverd weer thuis te krijgen. ook ik woon helaas niet in de buurt maar werk op afstand.
Zoals inmiddels wel bekend zal zijn bevindt Tarkan zich mogelijk in een heel groot en uitgestrekt gebied. Regelmatig krijgen we meldingen waaruit op te maken valt dat hij nog altijd zoekende is in de ruime omgeving van Assen en daar zelfs misschien ook weleens naar terugkeert ..... Op dit moment concentreren we ons op het gebied rondom Landgoed de BERENKUIL/GROLLOO , ons verzoek is dan ook om nu vooral ook daar in de (wijde) omgeving te flyeren/plakken/uitkijken. Maar, de mogelijkheid bestaat nog altijd dat Tarkan (inmiddels ?) heel ergens anders is .... dus blijf vooral ook in andere gebieden delen/flyeren/uitkijken !!