Hallo allemaal, Ons mannetje van 2 weken oud heeft veel moeite met zelf in slaap vallen en maait vaak onrustig met zijn handjes door zijn gezicht. Ik dacht daarom aan een Puckababy slaapzak, zodat de onrust wat minder wordt en hij geholpen wordt zelf in slaap te vallen. Heeft iemand ervaringen met deze inbakerslaapzak? Alvast bedankt voor jullie reactie!
Bij ons zoontje gebruikt om dezelfde reden en vanaf de 1e keer gelijk rustiger slapen en langer. Zou het dus zeker aanraden. Op mp staan ook tweedehands. Succes!
Bij mijn dochter (9 jaar geleden) iets soortgelijks gekocht, puckababy bestond toen nog niet. Was echt ideaal, wat een rust! Nu voor beebje alvast een puckababy aangeschaft, via mp. Zal mij niet gebeuren dat ik zonder zit! Aanrader dus!
Ik zou je adviseren een pacco inbakerdoek aan te schaffen , dit zijn de enige doeken die veilig gekeurd zijn. De puckababy geeft ze tochnog zoveel ruimte dat ze in het zakje zouden kunnen zakken , bij juist gebruik bij de pacco is dat echt onmogelijk . Succes
Zeer tevreden over de puckababy. Juist omdat ze meer ruimte hebben (niet bij het hoofd, dus er in zakken wil niet) kunnen ze ook beter signalen als honger blijven afgeven, maar de zak gaf hier wel een hoop rust
Ja! Echt een ideaal ding. Bij dochter gebruikt omdat ze zich steeds wakker aan het maaien was met haar handjes. Vanaf het moment dat we de puckababy aanschaften, ging het top. Echt een verademing was dat. Ga hem bij zoontje ook weer gebruiken mocht het nodig zijn