Vanwege de optocht van Koninginnedag, waar ik als vrijwilliger de hele dag meehielp. De andere kleden zich direct om, ik niet hoor! Dus liep ik de hele dag in de volgende outfit. Om oa playbackshow te presenteren, spelletjes, lootjes verkopen enz. Haha -Als buikdanseres (thema 1001 nacht) had een heuze buikdansworkshop georganiseerd. -Als Braziliaanse carvanaloptocht dame.. -en nog meer.. En natuurlijk als heks met Halloween, incl het enge stemmetje en rare acts. Een week later hadden de ouders er nog over.. Haha
Als piraat. En een keer als marine meisje Wij vieren geen carnaval. Wel jammer! Want ik vind het best leuk. Daarom thema feestjes en verkleedpartijtjes met de kinderen.
Oh leuk topic! Ik cosplay vaak, maar dan geen anime of manga wat dan vaak voor de hand ligt. Ik ben vorig jaar white Walker geweest van game of thrones, het jaar daarvoor de gras zombie van walking dead. Dit jaar ben ik bezig met een kostuum van dr who. Heel moeilijk en lastig, maar heb nu iemand leren kennen die tegen betaling m'n kostuum wil naaien dus ik heb goede hoop! Vorig jaar zijn we met halloween getrouwd en was ik een zombie bruid en mijn man zombie bruidegom. Al onze gasten waren ook verkleed. Echt geweldig!,
Hier geen carnaval ofzo. Op de basisschool vroeger wel als indiaantje en mini mouse. Later een x als hoer, venetiaans iets en elfje. (op feestjes)