Het lef van vreemden

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Nephthys, Sep 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    Mar 5, 2013
    4,611
    2,405
    113
    Gelukkig zaten er geen vreemden aan me buik. Daar zullen ook nooit de kans voor krijgen..
    Mijn dochtertje is een echte aandachttrekker.. Zwaaien, kletsen mag, maar als ze slaapt moeten ze stil zijn! Al zijn sommige eigenwijs. Als je zegt stt. Ze slaapt. Dan loop ik resoluut met d'r weg!
    En aanraken! Dacht het niet.. Al vinden heel veel kinderen haar kinderwagen met d'r speeltjes en haar erg aanraakbaar..

    Gelukkig wonen in een rustig dorpje en hebben we niet veel last van. Bij de oudste zei ik altijd. Liever niet, ze is erg allergisch.. Dat werkt ook!
     
  2. MamalovesJ

    MamalovesJ Fanatiek lid

    Aug 4, 2012
    2,044
    0
    0
    Mijn buik is ook nooit aangeraakt op die manier,
    behalve dan ouders en vriend...

    En dat mensen zo aan je kind zitten als je in de supermarkt etc staat, vind ik echt asociaal eigenlijk... Ik heb wel eens dat mensen (oudere) even terug lopen om te kijken naar de kleine, maar aanraken is nog nooit gebeurd...
     
  3. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    3,720
    90
    48
    Almere
    Ik heb vooral vreselijke bemoeienis met de draagdoek. Echt niet leuk! Vooral oudere mensen die dan goedbedoelde vage adviezen of waarschuwingen gaan geven.

    En 1x iemand die een poging deed om m'n dochter van m'n rug te trekken, toen ben ik wel heel boos geworden.
     
  4. Allesofniets

    Allesofniets Niet meer actief

    Complimenten vind ik juist leuk😇.

    Als ze kijken (nu hij in de buggy zit, of in de bak met klep open) ook goed. Maar niemand raakt mijn kind ongevraagd aan!

    1x deed een vrouw dat en k begon keihard te krijsen. Kreeg ik de opmerking nou het is niet een bepaald vrolijk kind he!
    Ik deed exact het zelfde even lekker in haar wang knijpen en zeggen niet bepaald lekker he? Nee en voor mijn kind ook niet! Wow woedend was ik! (Zoontje was denk een week of 2-3).


    Ook heeft 1x iemand geholpen. Zoontje was nogal huilerig in de winkel en ik moest echt iets zoeken (kinderparacetamol) K bleef maar krijsen en krijsen. Na 30 min was ik het even beu om steeds doekje en tut te geven dus liet ik hem huilen.
    Kwam er een vrouw en zei heel netjes. Ik wil me nergens mee bemoeien hoor. En zag je al een tijdje klooien maar je zoontje heeft zijn mutsje over zn gezichtje getrokken.

    Ik schaamde me kapot!☺️.
     
  5. kuikentjepiep

    kuikentjepiep Bekend lid

    Aug 30, 2014
    575
    2
    16
    Gelukkig zijn er in de wereld nog mensen die het allemaal goed bedoelen. Dat is toch veel leuker dan dat iedereen zijn hoofd wegdraait en doorloopt. Vooral oudere mensen zijn dol op kinderen.
    Ach ik denk dat je het maar van de positieve kant moet bekijken hoor. Sommige mensen gaan misschien wat ver, maar goed met een goede bedoeling erachter...
    Veel liever zulke mensen op de wereld en om me heen dan Chagrijnige mensen die arrogant zijn en niets behalve zichzelf belangrijk vinden :)
     
  6. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Ik kan mij er ook over verbazen. Gelukkig heft maar één keer iemand m'n buik aangeraakt tijdens m'n zwangerschappen. Die ging aaien, vind dat zo iets raars. Ga toch ook niet iemands buik aaien?

    Ook een keer toen ik N. in de stokke droeg kwam er een vrouw naar mij toegelopen om te vragen of ik wel wist dat ik mijn kind aan het mishandelen was en dat ik maar ergonomisch moest gaan dragen. Daar ben ik wel even boos om geworden, waar bemoeid dat mens zich mee?

    Maar over het algemeen zijn vreemde mensen heel aardig, voornamelijk ouders en kijken ze gewoon in de bak en zeggen dan dat ze mooi/lief/nog zo klein is. Dat vind ik wel ontzettend leuk! 💕
     
  7. Siertje2981

    Siertje2981 Fanatiek lid

    Apr 8, 2013
    3,456
    3
    0
    Werkzaam in een kledingwinkel als assistentbedrijf
    Leidschendam
    Dat van die buik vond ik mega irritant!! Werk in een kleding winkel en dan ben je blijkbaar gemeenschappelijk goed of zo en heeft iedereen een vrijbrief om je buik aan te raken :(. Had ook een T-shirtje gekocht bij zalando waarmee het gelijk over was :D.

    Daarna gelukkig niet veel rare dingen gehad of dat mensen aan haar zaten enz. Gelukkig niet, vind het maar een vreemde "gewoonte" van mensen.
     
  8. Asherah

    Asherah Bekend lid

    May 22, 2012
    807
    0
    0
    Istanbul
    Dat is hier dan ook heel normaal. Mensen zijn hier echt dol op kinderen, jong, oud, man, vrouw. Ik moest hier in het begin heel erg aan wennen, maar vind het nu eigenlijk alleen maar leuk (alleen oppakken ben ik geen fan van, zeker omdat mijn zoontje zelf dat ook eng vindt)!! Heerlijk dat ook andere mensen mijn kindje helemaal lief en leuk vinden :D
     
  9. Babbona

    Babbona Actief lid

    Mar 20, 2013
    488
    0
    16
    Dit is zooooo herkenbaar. Laatst was ik op het strand en het waaide, we liepen uit een restaurant en ik had Giulia vast, zegt de barvrouw: je moet haar echt in de kinderwagen doen hoor, het waait zo hard! Waar bemoei je je mee???!
     
  10. AnkeM

    AnkeM Fanatiek lid

    May 21, 2011
    2,278
    1
    0
    Dat aanraken van mn buik is echt nauwelijks gebeurd. En van sommigen kan ik het prima hebben, anderen niet.
    Ook het aanraken van de baby eigenlijk niet, pas toen ze veel meer rechtop zaten. En ik krijg eigenlijk altijd de vraag of ze iets lekkers mogen, meestal wordt het daarna ook pas gepakt.
    Verder is ons zoontje een enorm blij kind die naar iedereen lacht, dat heeft een enorm effect op mensen, die gaan meteen met hem praten of met mij. Maar dat vind ik alleen maar heel leuk. Bovendien kletst dochterlief vrolijk mee, in ieder geval genoeg aanspraak.
     
  11. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Het aanraken van de buik heb ik niet echt last van gehad. En eigenlijk mijn kindje aanraken gebeurt zelden. Lieve opmerkingen en kijken vind ik wel heel leuk. Ik voel me dan ook trots. Op vakantie in Griekenland raakten veel mensen de voetjes van mijn dochter aan. Ik vond dat wel een lieve manier van begroeten. Ik heb er nooit problemen mee gehad en mijn meisje vond die aandacht schitterend.
     
  12. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38
    Wat een aanstellerij hier soms. Wees trots dat je buik wordt aangeraakt dat houdt in dat ze jou en jouw buik mooi vinden.
    Wees trots dat ze graag naar je kindje kijken, willen aanraken en complimenten geven.

    Mijn buik is nooit door vreemde aangeraakt wel door collega's.
    Ik werd wel vaak aangesproken dat ik heel mooi zwanger was :).

    En zoveel mensen die stil staan om naar onze dochter te kijken. Aai over de bol geven.
    Op vakantie alle medewerkers in het restaurant met haar willen knuffelen of kusjes geven. Winkel medewerkers die haar gratis spul gaf en lolly's. Groter compliment kunnen we niet krijgen.
     
  13. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38

    Wooow @ jouw banner !!! Dat is snel gegaan, pittig lijkt me
    Gefeliciteerd met jullie 2e wonder, geniet ervan 😊
     
  14. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    Jan 4, 2012
    4,815
    2,674
    113
    Voor de kinderwagen heb ik nog wel een tip: hang de Dooky ervoor als je in de supermarkt bent. Je kindje krijgt dan minder prikkels van alle lampen en vreemden denken dat ze slaapt. Ik heb gelukkig nooit last gehad van mensen die aan haar zaten.
     
  15. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    Dec 4, 2012
    10,846
    4,213
    113
    Female
    Zuid Holland
    Dat buik aaien viel wel mee, de meeste vroegen het eerst alleen mijn oma zat er vaak zomaar aan maar ach dat is mijn oma..
    nu hij wat ouder is en in het winkelwagentje zit is hij wel een makkelijke prooi coor vaak toch wel bejaarde vrouwen om hem even in zijn wang te knijpen, zolang hij dat niet vervelend vind gaan ze hun gang maar.
     
  16. Kaala

    Kaala Fanatiek lid

    Oct 10, 2012
    2,672
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hier is ze al zowat anderhalf en nog altijd mensen (vooral meisjes van een jaar of 15) "Ohhh wat een lief klein babytje oohh ze kan al lopen! oh wat is ze lief en schattig ohh lief babytje" irritant..heel irritant :)
     
  17. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    Aug 9, 2013
    3,721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Wauw wat een reacties!

    Het aanraken van mijn buik vond ik ook minder vervelend dan het aanraken van ons meisje maar toch is het raar als een wildvreemde ineens naar je buik grijpt.

    Zelfde geldt voor de kleine; andermans kind raak je niet aan zonder te vragen en je geeft het ook geen snoep etc zonder te vragen (wie weet is je kleine wel allergisch!); dat gebeurt dus veel in mijn omgeving.
    Wie weet is je kindje allergisch voor kattenhaar/heeft het een griepje etc en gaan vreemden met vieze handen en eventueel allergiebevorderende substanties aan je kleine zitten.

    Goedbedoeld advies is prima maar commentaar; je moet dit, je moet dat, mag anders verpakt worden. Ik ken mijn kind het beste.

    Bewondering is altijd leuk natuurlijk en altijd prima :)
     
  18. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Mijn buik aanraken hebben ze nooit gedaan.
    Hem aanraken ook niet veel, af en toe eens een oud vrouwtje maar die waren dan zo blij dat ik niet bot kon terug doen.
    Iemand had wel eens gezegd dat ik hem te warm had ingepakt maar toen was ik ook al aan het twijfelen of ik niet teveel dekens op hem had gelegd dus vond die raad niet erg.
    Kijken doen ze wel heel veel. Dat heb ik nooit erg gevonden, kreeg en krijg altijd complimenten dus dat is alleen maar leuk. En nu zoekt Dylan andere mensen op, hij blijft kijken en flirten tot ze naar hem terug lachen of gekke bekken trekken:p
     
  19. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Dat vind ik wel vergezocht hoor. Hier twee kids met een koemelkallergie, maar van aanraken hebben ze nog nooit last gehad.
    Ik raak zelf andere kinderen nooit zomaar aan, maar als mensen dat bij mijn kinderen doen, kan ik daar niet zo'n punt van maken. Ook niet als ze in de draagdoek zaten. Daar hebben ze nog nooit een allergische reactie door gehad.
     
  20. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Goh, mijn neefje heeft een zeer zware notenallergie en kan dus wel in shock gaan als hij aangeraakt wordt door iemand die noten of chocolade gegeten heeft. Maar goed, ik vind het ook nogal overdreven om daarom zo panisch te doen over vreemden die je kind aanraken. In die optiek kan je ook zeggen dat je volwassenen nooit een hand mag geven...
     

Share This Page