dag 50 niet ongesteld?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Lisa2001, Sep 17, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lisa2001

    Lisa2001 Actief lid

    May 21, 2013
    302
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Dames,

    Ik heb even een vraagje ik zit vandaag op dag 50 dat ik niet ongesteld ben, en heb met dag 37 getest en die was negatief. Ik ben pas net gestopt met de pil dus snap dat mijn lichaam de tijd nodig heeft om te herstellen. Maar nu heb ik even advies van jullie nodig.

    - Heeft iemand er ervaring mee dat hij alsnog positief testte? Ik vraag dit niet omdat ik denk dat het nog kan, maar of het überhaupt nog zin heeft om nog een test te doen.

    - En vanaf wanneer kan je de dokter bellen? Ik weet dat sommigen zeggen dat het tot 6 maanden kan duren maar zo lang wil ik niet wachten. Vanaf wanneer heeft het lang genoeg geduurd?

    Alvast heel erg bedankt voor jullie adviezen!
     
  2. sun123

    sun123 Fanatiek lid

    Jun 25, 2014
    2,873
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hoi Lisa,

    Frustreren he dat wachten?
    Ik heb in juli 2013 Mirena laten verwijderen en had in maart 2014 mijn eerste menstruatie...
    Ik weet niet of ik een goede graadmeter ben, ik heb in het verleden een lange periode met ondergewicht gehad. Gewicht was wel weer goed toen ik de spiraal liet verwijderen, maar mogelijk dat dit ook heeft meegespeeld in lange periode geen menstruatie. En de cyclus die toen volgde duurde 80 dagen (dus ook niet echt meteen goed op gang -> overigens bleek ik toen wel al zwanger).
    Je bent nog geen 2 maanden gestopt met de pil, ik ben bang dat je toch echt nog even geduld moet hebben... Ik ken uit mijn omgeving ook genoeg verhalen dat het 6 maanden duurde voor t weer op gang kwam. Het zal per persoon verschilen. MOeilijk te zeggen ook wanneer t genoeg is geweest. Je kunt altijd eerder naar de huisarts, maar hou er dan rekening mee dat je alsnog naar huis wordt gestuurd met 'geduld hebben'.
    Je kunt ook temperaturen, dan krijg je btje zicht op je cyclus en of er al een eisprong is..
    Succes!
     
  3. Framboise

    Framboise Lid

    Sep 2, 2014
    58
    15
    8
    Female
    Ik ben in maart gestopt met de pil (yasmin) en werd eindelijk na 169 dagen ongesteld. Ik ben toen ook naar de huisarts geweest en die gaf aan dat het een half jaar kan duren voordat het op gang komt. En een week later werd ongesteld....
    Maar ik begrijp je frustratie, want op een gegeven moment ga je jezelf van alles inbeelden.
    Ik wacht nu op mijn tweede menstruatie. Ik ben benieuwd wat die gaat doen.

    Huisarts gaf toen trouwens wel aan dat er de mogelijkheid bestaat dat je zwanger kan raken, ook al ben je lang niet ongesteld geweest. Je eisprong vindt dan pas laat plaats.
     
  4. Lisa2001

    Lisa2001 Actief lid

    May 21, 2013
    302
    1
    0
    NULL
    NULL
    Wat fijn om jullie verhalen te lezen en te weten dat ik niet alleen ben! Heel erg bedankt nu voel ik me een stuk rustiger.
     
  5. Harvast

    Harvast Actief lid

    Jun 10, 2012
    243
    0
    0
    Het is denk ik of geen eisprong of een late eisprong. En als je een late eisprong krijgt en je hebt rond die dag geklust. Dan is de kans dat je positief test.
     
  6. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    Aug 9, 2013
    3,721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Pas gestopt met de pil betekent dat je niet weet of je op dag 50 zit: Bij de meeste vrouwen start de cyclus namelijk niet meteen op.

    Na het stoppen met de pil kun je beter eerst wachten tot je echte menstruatie en dan kan je gaan tellen.

    Waarschijnlijk is je cyclus nog niet of pas net opgestart dus heb je te vroeg getest en geprobeerd.

    Succes met wachten!
     
  7. Dege

    Dege Bekend lid

    Jul 3, 2014
    853
    1
    18
    Hier vandaag 90 dagen en ga vanmiddag naar de huisarts :D
     
  8. Lisa2001

    Lisa2001 Actief lid

    May 21, 2013
    302
    1
    0
    NULL
    NULL
    @Dege ontzettend veel succes bij de dokter, hopelijk kan hij je verder helpen!

    @Nypthijs, als dat zo is dan hoop ik dat hij in ieder geval op gang is. het is niet zo dat ik perse nu zwanger wil zijn maar dan ben ik nog liever ongesteld dan helemaal niks.

    @harvast gelukkig is er misschien nog hoop dan haha we vrijen gewoon wanneer we zin hebben, vooral nu we verder toch niks kunnen doen!
     
  9. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    Aug 9, 2013
    3,721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Ik hoop het voor je Lisa. Die verdomde onzekerheid is naar, ik ken het gevoel! Succes!
     
  10. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    Jun 2, 2007
    4,319
    37
    48
    ede
    Ik ken het helaas ook.
    Vorige ronde was 48dagen en nu alweer op dag 43 en nog geen ongi.
    De vorige keren dat ik stopte met de pil had ik hier totaal geen last van. Slikte toen microgynon en deze keer de goedkope variant. Misschien dat het bij mij daarmee te maken heeft.
    Merk nu wel dat het wat droger is down under en dat is voor mij wel een teken dat het eraan komt. (Hoop ik)
    Vorige week negatief getest dus we gaan er maar vanuit dat mn ongi komt. Geduld hebben is zo moeilijk.
    Succes met wachten.
     
  11. Lisa2001

    Lisa2001 Actief lid

    May 21, 2013
    302
    1
    0
    NULL
    NULL
    @Nephthys, dankjewel meis, ik hoop het ook voor mezelf!
     
  12. Lisa2001

    Lisa2001 Actief lid

    May 21, 2013
    302
    1
    0
    NULL
    NULL
    @dorisn ik ben blij dat ik niet alleen ben, soms lijkt het alsof het bij iedereen makkelijk gaat en dat het bij mij allemaal niet op gang wil komen.
     
  13. Dege

    Dege Bekend lid

    Jul 3, 2014
    853
    1
    18
    Ik word doorgestuurd naar de gynaecoloog. Vandaag dag 91.
     
  14. Lisa2001

    Lisa2001 Actief lid

    May 21, 2013
    302
    1
    0
    NULL
    NULL
    @Dege heel veel succes! Hopelijk goed nieuws, hier nog steeds niks:(
     
  15. littlemarit

    Sep 21, 2014
    19
    0
    0
    Amsterdam
    Hoi Lisa

    Ik ben begin augustus ook gestopt met de pil.
    Dus inmiddels ook zo een 50 dagen verder.
    Wel hou ik om het lekker te zeggen me slijm in de gaten vorige week veranderde dat en ben ik begonnen met ovulatie testen.
    Deze was afgelopen vrijdag positief...Dus zo weet ik (als ovulatie test klopt) dat ik over ongeveer 2 weken mijn menstruatie kan verwachten...tenzij het de eerste ronde raak zou zijn. Als ik ongesteld word zou ik dus eerste cyclus hebben van 64 dagen.

    Super vervelend dat lange wachten...maar je lichaam.moet echt ontpillen.

    Dit heb ik ook met mijn eerste keer stoppen met pil gehad. Toen was ik 3 maanden al gestopt...omdat ik geen enkel weten had wanneer het opgang zou komen tussendoor wel wat testen er tegen aan gegooid en ja hoor zwanger!

    Dus hoe vervelend ook je lichaam moet echt ontpillen en daar hoort dit soms helaas bij 😓
     
  16. LARB

    LARB Actief lid

    Mar 22, 2014
    169
    0
    16
    Ik was al een half jaar van de pil af.. dus dacht wel uit-ontpilt te zijn zeg maar :p.. toen ik ineens een cyclus van 95 dagen had..
    Ik ben toen ook naar de ha gestapt. Maar die zei me helaas te wachten tot ik een jaar bezig was.
    Dat ben ik inmiddels.. ga deze week bellen voor een afspraak erg spannend..

    Maar t kan dus gewoon allemaal. Ik vond het ook zo vreemd en ook wat tests gedaan maar dus gewoon ineens een hele lange cyclus.
     
  17. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    Jun 2, 2007
    4,319
    37
    48
    ede
    Het gekke is dat ik bij mn dochter direct zwanger was en bij mn zoon in ronde 3 maar wel een normale cyclus.
    Tis nu een grote puinhoop heb ik het idee.
    Mn leefwijze is wel veranderd nadat daymian geboren is, dus misschien dat het daarmee te maken heeft.
    We wachten nog maar even af.
     
  18. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,285
    0
    0
    Hier ook net gestopt met de pil. Die keren daarvoor gelijk goede cyclus. Nu op dag 32 al weken ongi gevoel en gespannenborsten. Sinds vorige week niet meer. Test negatief. Pff ben benieuwd hoe mijn cyclus word.
     
  19. Lisa2001

    Lisa2001 Actief lid

    May 21, 2013
    302
    1
    0
    NULL
    NULL
    Wat vervelend ook voor jullie allemaal zeg! Hier dag 55 en nog niks.. We wachten maar weer verder.
     

Share This Page