PCOS - zonder andere 'symptomen' deel 3

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by xElles, Jun 25, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Daantjuh, wat bijzonder! Van harte gefeliciteeeeeerd!
     
  2. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    Mar 6, 2013
    3,166
    2
    38
    Zoetermeer
    Thnx Allemaal!!! :):)
     
  3. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    Aug 3, 2014
    4,261
    997
    113
    @ Daantjuh: Proficiat met je zwangerschap! Wat fijn om al 2 dagen voor je NOD positief te testen! Geniet er maar van! XXX


    Hier op NOD: lage rugpijn, zware benen en pijnlijke borsten. Temperatuur was vanmorgen nog hoog, maar ik denk dat mijn regels er toch aankomen hoor. Ik voel het precies.
     
  4. Annejo

    Annejo Niet meer actief

    Daantje super!!!! Gefeliciteerd!! Geniet er lekker van:)
     
  5. Annejo

    Annejo Niet meer actief

    En Eenwenseendroom ooknog gefeliciteerd!! (Moest nog ff stukje terug lezen sorry;) )
     
  6. EenwensEendroom

    EenwensEendroom Bekend lid

    May 22, 2013
    607
    567
    93
    Female
    ,,,
    Tiel
    Dat mag, maar weet niet of het hoeft hoor misschien gaat het wel mis. Morgen bloedprikken in het ziekenhuis. Mn lijntjes worden niet echt duidelijker dus het is nog even spannend.. Ik snap je trouwens helemaal al die zwangeren.. ik word daar ook altijd een beetje jaloers van
     
  7. EenwensEendroom

    EenwensEendroom Bekend lid

    May 22, 2013
    607
    567
    93
    Female
    ,,,
    Tiel
    Hey dames, heeeel erg bedankt iedereen! En daantjuh! Neem aan een naamgenootje?:p hihi Heel erg gefeliciteerd en wat tof dat je zo vroeg al positief test!!

    Ik laat morgen mn bloed even testen voor de hcg waardes, ben er nog heel erg onzeker over namelijk. Zo bang dat het weer mis gaat!
     
  8. EenwensEendroom

    EenwensEendroom Bekend lid

    May 22, 2013
    607
    567
    93
    Female
    ,,,
    Tiel

    Wauwww ik lees nu ook pas dat je eigenlijk uitgerekend was.. Ik was vrijdag uitgerekend en testte ook positief.. wauw Hoe tof is dit!
     
  9. Annikaatje

    Annikaatje Actief lid

    Feb 15, 2014
    160
    0
    0
    Toeval bestaat niet ladies!
     
  10. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    Aug 3, 2014
    4,261
    997
    113
    Deze positieve verhalen geven echt weer moed om verder te gaan!
    Ik ben echt blij voor jullie!

    Hier nog steeds geen regels, terwijl ik het al van zaterdag voel aankomen... Ben benieuwd of ze morgen ook nog wegblijven. Ik moet morgen terug naar acupunctuur.
     
  11. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    Mar 6, 2013
    3,166
    2
    38
    Zoetermeer

    Dank je! Ik hoop dat her voor jou ook goed blijft gaan. Want om een miskraam 2x te moeten meemaken.. Pfff :(
     
  12. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    Mar 30, 2014
    3,006
    0
    0
    Meiden gefeliciteerd!

    @daantjuh kon je test niet zien dus heb je uitgenodigd om vriendjes te worden!
     
  13. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    Mar 6, 2013
    3,166
    2
    38
    Zoetermeer
    @ Truelove we zijn nu vriendjes :)
     
  14. Sunlight

    Sunlight Fanatiek lid

    Nov 7, 2007
    2,717
    0
    36
    beveiliger
    friesland
    hallo, ik ben hier 3 jaar geleden erg aktief geweest. ik heb ook pcos. heb twee zoontjes. 1 van bijna 5 de ander word in jan 3. we hebben besloten om voor nummer 3 te gaan. ik ben een moedertje die van kindjes blij word. en dus ik zag een nr 3 dan ook snel zitten. echter mijn man niet. nu heeft ook hij groen licht gegeven. en gaan we het proberen om zwanger te worden.. echter willen wij het hele ziekenhuis traject niet nog een keer. kan het dus wel even duren. ons tweede zoontje is uiteindelijk ook spontaan gekomen. na ik even rust wou van de clomid. de maand erna gelijk zwanger geraakt. dus het kan wel spontaan. nou dat wou ik even kwijt. ik ben helemaal blij. ook al kan het nog wel jaren duren. uiteindelijk zal er een spontane ei sprong komen. ik ben ook 15 kilo afgevallen dus dat is alleen maar beter met pcos. dus heb wel een beetje hoop.

    liefs sunlight
     
  15. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    Aug 3, 2014
    4,261
    997
    113
    Herkent iemand van de zwangere dames deze symptomen: rugpijn, buikkrampen, heel moe, pijnlijke borsten en tepels vanaf NOD. Nu ben ik 2 dagen na NOD en nog niet ongesteld. Mijn temperatuur is nog hoog... Toch negatieve test deze morgen (ochtendurine). Als ik vandaag niet moest werken, lag ik nu in de zetel te slapen.
     
  16. Sunlight

    Sunlight Fanatiek lid

    Nov 7, 2007
    2,717
    0
    36
    beveiliger
    friesland
    verlate ei sprong??
     
  17. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    Aug 3, 2014
    4,261
    997
    113
    Ik heb 18 dagen geleden Pregnyl gehad. Dat was op een zaterdagnamiddag. Zondagavond heb ik mijn eisprong gevoeld.

    Een verlate eisprong zou helemaal raar zijn op dit moment. Ik hoop dus van niet! Anders klopt er helemaal niks meer bij mij.
     
  18. Sunlight

    Sunlight Fanatiek lid

    Nov 7, 2007
    2,717
    0
    36
    beveiliger
    friesland
    nee idd ik zie nu je onderschrift. miss morgen nog een test doen. miss dat je hcg nog niet hoog genoeg is in je urine. het vermenigvuldigd per dag. dus ik zou zeggen morgen nog even een keer een testje.
     
  19. boefje1983

    boefje1983 Actief lid

    Apr 11, 2014
    356
    0
    0
    NULL
    NULL
    Eenwenseendroom: hopelijk een mooie uitslag van je bloed.. zal voor je duimen..

    Sunlight: Hopelijk komt er snel een derde wondertje bij!

    Lenamill: Ik zou morgen nog eens testen misschien nog niet genoeg HCG. En anders even contact opnemen met het zkh om bloed te prikken.

    Hier heftig ongesteld en morgen weer beginnen met Clomid, en dan volgende week dinsdag weer voor een FM.
     
  20. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    Aug 3, 2014
    4,261
    997
    113
    Ooh boefje, jammer dat je ongesteld bent geworden. Op naar de volgende poging! Hopelijk is dat je geluksronde!

    Hier net terug van de acupunctuur. Ze heeft mijn pols genomen en gezegd dat die veel duidelijker klopt, net zoals bij een zwangerschap... Ik wacht het gewoon even af. Bedacht me net dat zwangerschapstests misschien niet werken bij mij, want nadat ik Pregnyl heb gekregen is een zwangerschapstest bij mij ook negatief. Veel vrouwen testen na Pregnyl toch even positief. Ik ga vrijdag bloed laten prikken. Moet van de gyn een week overtijd gaan, alvorens bloedtest op HCG.
     

Share This Page