welke doptone kiezen?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door wachtend, 24 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wachtend

    wachtend Niet meer actief

    Meiden help door de bomen zie ik het bos niet meer!
    Ik ben op zoek naar een doptone maar deze moet wel erg goed zijn want wederom zit de placenta aan de voorzijde...

    Wie kan mij helpen!
     
  2. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Weet je zeker dat je daar je geld aan wilt uitgeven? Elke verloskundige en gynaecoloog zal je dat afraden.

    Ja het lijkt geweldig om het hartje van je kleine kruimel te horen maar hoor jij ook aan het hartje of alles goed gaat? Nee want dat horen alleen professionals zoals de VK of gynaecoloog.
    Daarbij komt dat de kleine het niet prettig vindt, de straling van de doptone, het is niet bewezen dat het kwaad kan trouwens maar ja, als hij / zij het niet prettig vindt en ervoor wegzwemt dan geeft dat toch wel iets aan?

    Ik heb het ook eerst willen kopen maar heb het overlegd met de VK en die was er direct heel erg duidelijk in, vandaar dit bovenstaande verhaal :D
     
  3. wachtend

    wachtend Niet meer actief

    Op aanraden van mijn verloskundige uit het ziekenhuis moet ik het gaan gebruiken. Daarom heb ik ook een hele goeie nodig.
     
  4. Malika1989

    Malika1989 Bekend lid

    19 feb 2014
    815
    59
    28
    Vrouw
    Thuisblijfmoeder
    Zuid-Holland
    Ik heb die van angelsound. Maar ik heb gebruik hem amper.
    1e x leuk om het hartje te horen maar verder weet je idd niet of het goed gaat
     
  5. Drieka

    Drieka Niet meer actief


    Dat is heel bijzonder dat juist een verloskundige je dat aanraadt terwijl ze er normaal zo op tegen zijn.
     
  6. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    13 jan 2014
    3.648
    305
    83
    Mijn verloskundige & gynaecoloog waren er niet op tegen, ze zeiden enkel dat sommige vrouwen ongerust worden als ze het hartje niet kunnen vinden..

    Ik heb een angelsound 2dehands overgekocht, gebruik het max. 3x/week (1 min./keer), lijkt me niet echt schadelijk voor de baby :) Het stelt me gewoon gerust en 't is héél leuk om te horen! Nu voel ik ze stilaan bewegen dus ik ga er wel mee stoppen denk ik..

    Ik weet niet of de angelsound ook goed is als je placenta voorin ligt (Die van mij ligt achteraan), maar ik veronderstel van wel?
     
  7. lil

    lil Bekend lid

    3 apr 2014
    766
    0
    0
    Arnhem
    Ik heb een Caremaxx werkt prima, alleen die zijn bijna nergens meer aan te schaffen. ik mocht van de vk na 12 weken de doppler gebruiken. en dat deed ik met veel plezier heb ik vaak naar haar geluisterd nu beweegt ze dus heb ik hem niet meer nodig..
     
  8. onzekereMama

    onzekereMama Fanatiek lid

    21 feb 2014
    1.136
    551
    113
    Vrouw
    Gelderland
    Ik hoor veel verhalen dat t je juist ongerust maakt omdar je vaak zelf het hartje niet kan vinden. Mijn vk raadde daarom aan om extra te komen als ik weer eens zon dag had. Ze zag me liever elke dag als dat ik zon ding aan zou schaffen.
     
  9. wachtend

    wachtend Niet meer actief

    Ik moet hem gaan gebruiken door privé omstandigheden.
    Maar ik moet dus wel een goeie hebben.

    Normaliter zijn ze er ook geen voorstander van maar in mijn geval is een dopler beter
     
  10. Ik zou kijken of je op marktplaats een AngelSounds kunt scoren. Misschien is het een idee om de eerste keer samen met je VK te zoeken. Als haar apparaat werkt op een bepaalde plek, kun jij daar met jouw doppler ook zoeken. Dan weet je meteen of hij het doet :)

    Hier was het hartje de eerste tijd niet te vinden met de doppler van de gynaecoloog. Op het moment dat hij daarmee wél te vinden was, was hij met de AngelSounds ook te vinden.

    Ik vind een AngelSounds, na de 12 weken, een enorme aanrader trouwens. Bij mij heeft het een lange tijd enorm veel onrust weggenomen en dat doet hij, als de baby weinig beweegt, nu nog steeds :)
     
  11. Tienus26

    Tienus26 Actief lid

    29 sep 2011
    137
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou ook de angel sound kiezen. ik heb hem zelf ook tijdens mijn vorige zwangerschap gekocht en had toen de placenta ook aan de voorkant.
    Bij mij werkte hij prima. Wel van te voren goed in je hoofd prenten dat je het hartje soms niet gelijk kan vinden.;)
    Bij deze zwangerschap heb ik hem ook alweer veel gebruikt. Vanaf de 11 weken al. Op het moment bijna niet meer omdat ik de kleine regelmatig goed voel.
    Succes met je keuze!
     
  12. wachtend

    wachtend Niet meer actief

    Dank jullie wel allemaal voor jullie hulp! Ik ga inderdaad op zoek naar de angelsound!

    En inderdaad word mij uitgelegd hoe hem te gebruiken en samen gaan we zoeken naar het hartje de eerste keren :) Het probleem is dat ik anders 2x per week naar het zkh moet en dat red ik niet met mijn zoon.
     
  13. skye81

    skye81 Bekend lid

    24 aug 2013
    920
    11
    18
    NULL
    NULL
    Ik raad ook de angelsound aan! Ik was er eerst zwaar op tegen...totdat ik er 1 kreeg :p
    Had toch steeds zorgen door eerdere miskramen. Dus steeds de vk opgebeld. Liet ook extra echo's maken. Kostte klauwen met geld.

    Dankzij de doppler had ik het gevoel het zelf in de hand te hebben en ik kon niet meer zonder. Ook als ik een tijdje geen leven had gevoeld pakte ik gewoon even de doppler erbij. Ben ontzettend blij met het ding!
    Ik had wel een regel dat ik het maar 1 keer in de week gebruikte want de kindjes schijnen het niet zo leuk te vinden. Nu schopt de baby er tegenaan als ik het gebruik, maar gebruik het bijna niet meer.

    Je gaat het gaandeweg ook steeds minder nodig hebben. Veel plezier ermee!
     

Deel Deze Pagina