Succesverhalen IVF

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Diligo Ergo Sum, Jul 11, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marie24

    marie24 Actief lid

    Jan 25, 2012
    115
    1
    18
    De lange moet je eerst een maand aan de pil. Dit heb ik ook gedaan en daarna gestart met lucrin.
    Bij een korte sla je de pil over. Heel veel succes!
     
  2. boannan

    boannan Bekend lid

    Apr 2, 2013
    911
    11
    18
    Haarlem
    Maar waarom moet de een eerst aan de pil en de ander niet? Heeft dat met leeftijd te maken? Of met hoe je eigen cyclus is? Of iets anders?
     
  3. marie24

    marie24 Actief lid

    Jan 25, 2012
    115
    1
    18
    Nee, wat ik begrepen heb is het in eerste instantie voor het ziekenhuis handiger zodat ze beter kunnen plannen en bij de start moet je eigen lichaam plat liggen zeg maar.. Dus geen activiteiten en cystes. En door met de pil te starten heb je dat sowieso niet meer.
    Daarbij zei onze arts dat het resultaat bij hen beter was wanneer ke start met de pil dan wanneer je zonder de pil start...
     
  4. endo3

    endo3 Actief lid

    May 7, 2014
    341
    48
    28
    NULL
    NULL
    Hallo Dames!

    Ik lees ook even met jullie mee, krijgen we inderdaad weer goeie hoop van!:) Ik moet nog starten, beginnen deze maand;)

    Marie24 Wij zitten ook in Zwolle maar dan voor een ICSI behandeling.
     
  5. anoniem26

    anoniem26 Bekend lid

    Jan 25, 2014
    615
    0
    0
    Werk in de zorg
    Groningen
    Hoi dames ik klets ook graag hier even mee! Doet me goed allerlei positieve verhalen te lezen. Wij waren na uitslag pcos/verminderd zaadkwaliteit gestart met comid, bleek later resistent te zijn geworden toen over op gonal f en pregnyl bij 50 Eh geen reactie opgehoogd na 75 wel iets reactie maar niet echt super.
    Toch toen de 1e IUI gedaan.
    Toen ik weer begon te bloeden moest ik weer komen op dag 3 voor echo ivm starten nieuwe cyclus en spuiten gonal f. Alleen toen kreeg ik helaas het nieuws dat het zaad na bewerken toch wel erg slecht was en dat iui gewoon te weinig kans van slagen had en we dus nog 1 x een proef iui ging doen om het resultaat daar van te zien bij de eerste IUI was het 0.7 miljoen zaadjes na bewerken en bij de proef iui was het maar 0.1 milj zaadjes. Nu doorverwezen naar ander ziekenhuis omdat deze wel iui doet maar geen icsi/ivf.

    Konden kiezen uit Zwolle of UMCG. Uiteindelijk de keuze gemaakt uit umcg omdat dit veel dichterbij is en toch wat praktischer.
    Nu net weer allerlei vragenlijsten gekregen thuis via de post van het nieuwe ziekenhuis deze zijn inmiddels weer op de bus en wachten nu dus op een oproep voor het eerste intake gesprek voor icsi.

    Het was totaal onverwacht en kan het nog steeds niet echt een plekje geven en ben gewoon emotioneel kapot en moe de gehele dagen.

    Maar doet me enorm goed om dit te lezen!! Probeer moed te houden, maar is niet altijd makkelijk en de angst om toch geen vader en moeder te worden blijft er in zitten en krijg het er niet uit.
     
  6. endo3

    endo3 Actief lid

    May 7, 2014
    341
    48
    28
    NULL
    NULL
    Anoniem26 dat is heel herkenbaar. Toen wij de eerste gesprekken hadden bij de vruchtbaarheidskliniek hadden ze het ook nog over IUI maar naar meerdere malen onderzoek op het zaad van mijn vriend bleken wij daar ook niet voor in aanmerking te komen. Dus aan de ene kant wel blij dat we nu ICSI behandeling krijgen omdat dat de kans op zwangerschap toch wel vergroot maar aan de andere kant als ik me dan weer realiseer dat het een van de heftigste behandelingen is wordt ik weer bang. En dan zit er steeds dat stemmetje achter in mn hoofd " wat als dit niet lukt? "

    Maar ja daar moet je niet te veel bij stil staan. We moeten er gewoon van uit gaan dat wij ook nog een keer succes verhaal kunnen schrijven hier, en blij zijn dat deze mogelijkheden bestaan. En van daar uit zien we wel weer verder. Zo probeer ik me er altijd een beetje door heen te slaan. ;) Heel veel succes!
     
  7. Blessing2014

    Blessing2014 Actief lid

    Jan 5, 2014
    299
    0
    0
    Rotterdam
    Hoi dames,

    Wat een super verhalen, na jaren toch zwanger worden middels ivf. Dit doet me echt goed. Ik ga morgen voor de intake gesprek voor ivf en dan direct starten. Ik ben al meer dan 2 jaar bezig en zonder resultaat. Ik heb alle onderzoeken al gehad, bij mij zit alles goed en bij mijn man ook dat is de reden niet waarom het niet lukt. Heb 6 maanden alleen clomid gebruikt en daarna 5x iui zonder resultaat en nu naar de volgende stap. Vind het echt spannend vooral datgene of het nu dan echt gaat lukken ik hoop het zo erggggg.

    Mooie verhalen keep the spirit going.

    Xxx
     
  8. Fenna88

    Fenna88 Lid

    Jun 2, 2014
    6
    0
    1
    NULL
    NULL
    Wat fijn om dit allemaal te lezen!! Wij gaan ook starten binnenkort! Het wordt ivf.... Het was een lange weg, maar super dat het straks gaat beginnen!! Wij gaan 1 december naar de infoavond in het Erasmus, zijn er nog meer die rond deze tijd gaan starten?
    Liefs Fenna
     
  9. Suzanne87

    Suzanne87 Actief lid

    Sep 10, 2014
    116
    0
    0
    NULL
    NULL

    Ik oo!
     
  10. Diligo Ergo Sum

    Diligo Ergo Sum Bekend lid

    Aug 26, 2012
    885
    0
    16
    Hoi Fenna, wij gaan 6 oktober naar de info avond! Waarom starten jullie in december pas, als ik vragen mag?
    Wij hebben 6 oktober de info avond en 7 oktober een hele middag met afspraken, zowel gezamenlijk als individueel. Houdt daar rekening mee ;)


    Ik ben ook ontzettend blij dat ik dit topic heb geoopened..zoveel mooie positieve verhalen! :)
     
  11. Fenna88

    Fenna88 Lid

    Jun 2, 2014
    6
    0
    1
    NULL
    NULL
    Omdat alle infoavonden vol zaten tot december helaas :( was een grote teleurstelling! Ja van die andere afspraak zijn we op de hoogte maar nog geen uitnodiging voor gehad! Zal half november per post komen....
    Tis allemaal wat! Dan zal je snel met t echte werk gaan beginnen, spannend hoor. Veel succes!!
     
  12. Diligo Ergo Sum

    Diligo Ergo Sum Bekend lid

    Aug 26, 2012
    885
    0
    16
    Fenna,
    Ooh, dat is jammer! Wij konden in augustus beginnen, maar die zat vol. Toen zelf ervoor gekozen om niet in september maar in oktober te beginnen omdat we een vakantie geboekt hadden. Snap dat het erg balen is!
    Je krijgt de uitnodiging twee weken vantevoren idd..wij hebben hem dinsdag ontvangen :)
     
  13. fitty

    fitty Bekend lid

    Jun 9, 2014
    913
    0
    0
    Ik ben nu net zwanger .. na vele IUI's en 3e IVF.. we begonnen de hoop en moed al op te geven maar nu zo gelukkig dat het eindelijk is gelukt :) nu hopen dat het allemaal goed gaat :) Ik hoop voor iedereen in dit topic die met IVF is begonnen dat je ook gauw en gezond zwanger word. Ik vond zelf de IVF behandeling lichamelijk wel meevallen alleen de teleurstellingen van steeds niet zwanger worden vond ik emotioneel heel zwaar. Maar zo zie je maar: Niet opgeven :)
     
  14. EBB

    EBB Lid

    Sep 4, 2014
    87
    0
    0
    Ik heb een soortgelijk verhaal als Fitty. Bij ons in IVF ronde 4 gelukt. Dus net zwanger voor de allereerste keer. Ook ik zeg, niet opgeven, ondanks dat het bij sommigen van ons wat langer op zich laat wachten.
     
  15. mikky1982

    mikky1982 Bekend lid

    Aug 19, 2009
    772
    0
    16
    Ik heb ook een succesverhaal!!

    ik heb pcos en bij mijn man konden ze geen zaad vinden. kansloos zou je denken...
    dus gelijk naar icsi omdat er geen andere mogelijkheden voor ons waren. operatief gezocht naar zaad, en jawel er zijn 3 zaadjes gevonden! ik had 12 eitjes. We konden dus maar 1 x een terugplaatsen krijgen omdat het b kwaliteit was en.die vriezen ze niet in. We hebben gekozen voor t terugplaatsen van 2 eitjes omdat t de eerste en gelijk ook de laatste kans voor ons was. en wat denk je?! bingo!
    Wonderen bestaan!!

    heel veel succes!!
     
  16. Sifra

    Sifra Niet meer actief

    Wow, fijn om al deze positieve verhalen te lezen!
    Maandag wordt onze enige cryo ( uit de 2e IVF poging ) ontdooit. Als dat goed gaat dinsdag de tp. Het is onze laatste poging en ik vind het zo spannend worden. Ook omdat de cryo uit onze 1e IVF niet goed is ontdooit, ben bang dat dit nu weer gebeurd. Maar jullie verhalen geven weer wat goede moed!
     
  17. Diligo Ergo Sum

    Diligo Ergo Sum Bekend lid

    Aug 26, 2012
    885
    0
    16
    Mooie verhalen weer...dank jullie wel!
     
  18. Diligo Ergo Sum

    Diligo Ergo Sum Bekend lid

    Aug 26, 2012
    885
    0
    16
    Wie wil er nog meer zijn succesverhaal delen?
     
  19. k3lly

    k3lly Fanatiek lid

    Feb 1, 2008
    2,091
    2
    38
    Female
    Kraamverzorgende
    Heerhugowaard
    Ik heb ook een succes verhaal! Na 3 jaar zelf proberen uiteindelijk in de MMM gekomen.4 IUI'S gehad zonder resultaat, overgestapt op IVF omdat mijn lichaam helemaal in de war was van de hormonen. Eerst 2 maanden gewacht zodat mijn lichaam even de rust had. Uiteindelijk begonnen met hormonen in november 2012. Eind december de punctie gehad met een opbrengst van 18 (!) Eicellen. Daarvan 12 bevrucht. 1 embryo terug geplaatst op 24 december. En super blij met een positieve test op 6 januari. Ook nog het goede nieuws gehad dat er 10 embryo's ingevroren konden worden. Nu is die kleine embryo alweer een ondeugende peuter van 2 jaar ;).

    Meiden houd hoop! Het is zwaar maar het is het zo ontzettend waard!
     
  20. Diligo Ergo Sum

    Diligo Ergo Sum Bekend lid

    Aug 26, 2012
    885
    0
    16

    Woowww...wat mooi! Thanx Kelly voor het delen..dit geeft goede moed!
     

Share This Page