Zwanger, ik voel het!!

Discussie in 'Ik ben zwanger' gestart door Trisha89, 22 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ik zat te denken om t met taart te doen en mn stiefzoontje een shirt aan te trekken waarom staat ik word grote broer, of zo.
     
  2. Leintjuh1989

    26 sep 2014
    26
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo!!

    En heb je dan al getest??? Het klinkt idd wel erg alsof het raak is!! Ik voelde me namelijk exact hetzelfde, vooral die enorme trek in vette dingen!!
     
  3. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    25 sep 2014
    2.529
    1.234
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd!! Oh, die paperclipfoto vind ik trouwens wel enorm origineel, echt gaaf!
     
  4. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    14 sep 2011
    1.316
    0
    0
    Trisha gefeliciteerd met je zwangerschap! Probeer op je gevoel te vertrouwen, als het goed voelt is het dat (heel waarschijnlijk) ook!
    Wat betreft het verborgen houden: dat kan inderdaad voor je gevoel lastig zijn, maar toch is mijn ervaring dat mensen meestal niks door doorhebben. Wat wijdere /langere truitjes dragen met daaronder gewoon een positiebroek was bij mij dé oplossing in de eerste weken van deze zwangerschap. (Ook wij hebben het deze keer heel lang voor onszelf gehouden).

    Mamavandaan: inderdaad een superleuke en originele aankondiging!!! :)
     
  5. Leintjuh1989

    26 sep 2014
    26
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja vooral dat nog aan niemand vertellen vind ik lastig hoor!! Ik ben nu 6 weken en drie dagen! Kan niet wachten op eerste echo 8 oktober!
     
  6. Hihi ja. Heb nogsteeds wel zin in patat speciaal. Maar geef er gewoon niet aan toe. En ja heb een week geleden getest, staat paar post onder de openings post


    Vorige week gehoord dat ik een allergie heb voor tarwe. En t dus moet vermijden, maakt mn dieet wel lastig, want heb ook al een melk allergie.:(
    Gewoon lekker veel fruit en groenten eten. Heb ik vorige keer ook gedaan.

    Sinds zaterdag voel ik me elke x na t eten wat misselijk. En sinds gister avond hele tijd heel lichtjes. Hopelijk trekt dat snel weg
     

Deel Deze Pagina