Ben pas ongesteld geweest, slik geen anticonceptie meer sinds 2 maanden ongeveer. Had te veel last van de pil. Nu ben ik benieuwd wat mijn cyclus gaat doen...hoe ging het bij jullie toen je eenmaal ongesteld was geweest tijdens de borstvoeding?
Bij mij was het meteen regelmatig met een cyclus van 26-28 dagen meestal. Ik heb niet de minipil geslikt en was na 5 mnd voor het eerst ongesteld. Ik merkte (inmiddels weer zwanger) aan mijn productie vaak wanneer mijn eisprong was (geweest).
Bij mijn eerste zwangerschap werd ik na 6 wkn weer ongesteld en was daarna gelijk regelmatig. Nu klungel ik meer. Ik werd na 10 wkn voor het eerst ongesteld, maar het is nu wel onregelmatig en heb ook sinds de laatste maand last van tussentijds bloedverlies/spotting. Omdat ik ook een koperspiraaltje heb, weet ik niet of dat bij de borstvoeding kan horen of bij het koperspiraaltje.
Bah sneeuwmees dat ik dan niks he .... Kopersiraal geeft geen hormonen af niks toch? Dan zou je denken dat die geen invloed kan hebben... Arual wat merkte je dan precies?
Bij mij was mijn cyclus na alle zwangerschappen gelijk weer regelmatig, ongeveer 28 dagen. Het enige verschil met voor mijn zwangerschappen is dat de Luteale Fase korter is, max 12 dagen. Na de zwangerschap van de oudste was ik na 6 weken al ongesteld en ook na de zwangerschap van mijn zoontje* toen de oudste dus ook nog dronk na 6 weken, na de geboorte van de jongste met 2 kindjes aan de borst na ongeveer 10 weken. Ik heb altijd een dip als ik ongesteld ben, en eigenlijk begint dat al rond mijn eisprong. Merk wel dat de dip iedere keer minder erg wordt.
Ik merkte dat rond de eisprong de melk moeilijk toeschoot en dochter minder melk uit de borst leek te krijgen. Dit bleef vaak zo tot mijn menstruatie doorbrak. Nu met de nieuwe zwangerschap nam de productie snel af, ze drinkt nog wel droog.