Wat is het pijnlijkste wat je ooit hebt meegemaakt (fysiek)

Discussie in 'De lounge' gestart door Amare, 29 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. goblins

    goblins Fanatiek lid

    27 okt 2013
    3.591
    3.222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    M'n duim die naar achter klapte. Nu 30 jaar later, bij een verkeerde beweging voel ik nog lichte pijn.
     
  2. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Pfffff, ik krijg plaatvervangend pijn in mijn hele lijf van jullie:$:p

    Hier met stip op 1 (zelfs erger dan mijn bevallingen, kiespijn en dubbele keelontsteking) is mijn zenuwbeschadiging in mijn rug.. Wat begon met een zenuwbeknelling, eindigde doordat ik gewoon doorging met paardrijden etc. in een beschadiging met uitstraling naar mijn been. En die uitstralingspijn in mijn been deed zo gruwelijk veel pijn, heb echt nachten huilend door gebracht. Moest van de trap afgetild worden:) Echt, zenuwpijn gaat door merg en been en is niet op te vangen of te onderdrukken:x
     
  3. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    Euhmm ik twijfel..
    Migraine is soms gekmakend
    Zenuwpijn door een allergie ( sloeg op de zenuwen van mijn kiezen boven.. )
    Mijn hernia
     
  4. minon

    minon Niet meer actief

    Toch echt de bevalling. Spoedkeizersnede. Ruggenprik werd gezet en ze begonnen gelijk. Ging door de hel zn pijn. Normaal duurt het zo een kwartier tot die ruggenprik optimaal werkt.
    Daarnaast de anuskramp die ik na de tweede keizersnede kreeg omdat ik al meer dan een week geen ontlasting had. Dan krijg je dus een microlax dat al die harde dikke ontlasting door die verkrampte kringspier komt. Ging van mn stokje op de wc.
     
  5. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.898
    3.931
    113
    Ik las de titel en dacht meteen; mijn bevalling!
    Maar het moet dus iets anders zijn... Uhm mag toucheren na inbrengen gel om bevalling op gang te helpen wel? Dat vond ik echt heel erg namelijk...
    En anders;
    Napijn na het vullen van mijn kies paar weken terug. Ik stond op de kop, bonkte in mijn wang, oor en hoofd. Paracetamol hielp niet en iets anders mocht ik niet...
     
  6. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    2 dingen:
    Kreeg ooit mijn middelvinger tussen de dikke kluisdeur van mijn bijbaantje in de supermarkt. Zwaar gekneusd. Mijn moeder viel bijna flauw toen ze mijn vinger zag.

    En de HSG die ik heb gehad. Ging door het plafond van de pijn ondanks dat alles prima doorgankelijk was.
     
  7. babylove26

    babylove26 Fanatiek lid

    Het knippen van mijn amandelen op mijn 21e en het breken van mijn rug.
     
  8. Stukkie

    Stukkie Actief lid

    8 feb 2014
    236
    0
    0
    NULL
    NULL
    Galstenen man man man
     
  9. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    23 jul 2010
    5.439
    11
    38
    Vrouw
    Nederland
    Toen mijn moeder borstkanker kreeg :( Heftigste tijd van mijn leven.
     
  10. edelweiss

    edelweiss VIP lid

    24 jan 2013
    7.328
    474
    83
    Met mijn vingers tussen de autodeur komen en de auto die met de afstandsbediening op slot werd gezet en niet meer open ging.

    Mijn bevallingen appeltje eitje ik zou er zo nog 10 doen
     
  11. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    de keer dat ik met mijn duim tussen de dichtklappende kiezen van mijn paard zat en hij niet los liet:(
    ik dacht serieus dat hij hem eraf gebeten had:$
    Ik heb daar echt jodelend en jankend staan te springen van de pijn. begon te kloppen, nagel lag half los en kwam bloed onder. heeft nog een hele tijd geduurd voordat die los kwam. brrrrr, als ik er nu nog aan denk:)

    en 1x een ontsteking bij mijn schouder gehad. kon amper op de bank zitten van de pijn. bij elke beweging, schoten de tranen me in mn ogen. bij deze 2 vergeleken was mijn 2e bevalling echt appeltje eitje. ondanks de totaal ruptuur
     
  12. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    25 jul 2006
    3.369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    ontstoken kies hebben en die laten trekken. laat dan de verdoving dus niet werken :(
     
  13. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Ik heb nooit een bevalling meegemaakt sowieso. Mijn darmontstekingen waren echt vreselijk pijnlijk. Tweede en derde plaats gaan denk ik naar mijn LEO en bronchitis (gelukkig heb ik van dat laatste weinig last meer) al was het knippen van mijn amandelen ook een verschrikking. Haha, ik sukkel echt al m'n hele leven met mijn gezondheid. ;)
     
  14. Alf

    Alf Niet meer actief

    galsteen aanval :x
     
  15. oxbow

    oxbow Niet meer actief

    Mijn vinger tussen de stenen muur en een stalen schuit
    Maagzuur aanvallen zo erg da ik bijna van mijn graatje ga

    Maar de bevalling van de vierde vond ik toch het ergste denk ik
     
  16. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.186
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Hernia met uitstralingen naar been en ontsteking na verwijderen verstandskies:(
     
  17. esmee1808

    esmee1808 Actief lid

    13 aug 2010
    458
    0
    16
    knieschijf meerdere keren uit de kom en de operatie's die hierna volgde
     
  18. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    23 jul 2010
    5.439
    11
    38
    Vrouw
    Nederland
    En op de 2e plaats:

    Dat ik als 4/5 jarig meisje naar beneden ben gevallen op m'n fietsje met een paar kilometer p/h van een tunneltje (die heel stijl was) de stuur tegen m'n ribben aan kreeg. Gebroken neus en ribben en lekker geschaafd allemaal vergeet het NOOIT meer! Durfde nadien nooit meer bij dat tunneltje te fietsen.
     
  19. Kittehs

    Kittehs Niet meer actief

    Keelontsteking, verstandskiesontsteking en blaasontsteking waren ook heel erg pijnlijk.. Sowieso alles waar je ook nog eens koorts bij hebt en gaat ijlen is rot, zoals ook mijn bevalling.
     
  20. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    Dat de ks ging ontsteken. Kon letterlijk niet meer opstaan van de pijn en zat te janken als een kind op de wc. Mijn moeder en man hebben mij opgetild en naar bed gedragen.

    Verder geen super erge dingen, meest gekmakende was mijn ontstoken schouder. Wist op gegeven moment niet meer hoe te zitten liggen staan of war dan ook zonder zeurende pijn. Deed niet super pijn dus maar altijd aanwezig voor enkele maanden. .... werd echt gek ervan.
     

Deel Deze Pagina