Zo wat gaan jullie snel haha. Nijo, succes met je boodschappen budget. Ik zou geen peren of appels invriezen, lijkt mij niet zo lekker als je het ontdooit. Fijn al die financiële meevallers. Deze week mag ik een extra dagje werken dus extra inkomen. Hier ook geen markt of toko in de buurt. Moet het echt van de aanbiedingen hebben. Ik weet niet meer wie over diepvrieskoken vroeg. Ik vries vooral sauzen in waar ik alleen nog rijst of pasta bij kook. Diverse curries en pasta sauzen. Dan een grote pan maken en in porties invriezen. Soepen doe ik ook in de vriezer. Verder veel groente in vriezer. Ook maak ik vaak een grote juspN met vlees. Dan vries ik porties vlees met jus in. Hoef je alleen nog maar aardappels te schillen. Groente en vlees uit vriezer halen en je bent gauw klaar. Merken jullie ook dat zodra de kinderen wat groter worden, ze meer gaan eten? Ik merk dat ook echt aan alles. Er gaat meer mee in lunchtrommels en fruitbakje. Maar ook thuis zitten ze overal te kijken waar iets eetbaars is haha, zal wat worden als ze tieners zijn.
Ja Miranda absoluut! Zat eens uit te rekenen dat mn jongste zeker een brood in de week verstouwd haha
Wat grappig dat je dat hebt uitgerekend. Maar aan de etenstafel wordt er hier minder gegeten. Ze zijn niet echte warme eters, net zoals hun moeder haha. Maar goed, toch moet er gegeten worden aan tafel wat de pot schaft. Nu zijn ze naar de tennisbaan en eten ze straks nog een broodje of fruit.
Dochter at al weinig en dat wordt steeds minder. Ze heeft best trek want fruit eet ze wel. Vandaag heeft ze een broodje met kaas op een appel en nu een bordje soep met een afbakbroodje en een aantal bekers drinken dan. En twee banaantjes snoepjes had ze van mn man gehad. Niet wat je zegt een goede eter. Toch is ze erg lang en zwaar voor haar leeftijd.
Zo wat hebben jullie gekletst zeg! @miranda; Damìan eet al sinds zijn geboorte als een kleine bootwerker eerst aan de borst en de fles en later met de pot. Ook lust hij echt alles dus wat dat betreft ben ik gezegend. Hij eet ook veel groenten en fruit tussendoor en probeert maar wat graag de creaties van zijn moeder uit en helpt ook vaak in de keuken. Overigens is hij heel lang en slank De rest moet ik nog teruglezen maar we moeten nu eerst de hele huiskamer en keuken leeghalen zodat de nieuwe vloer er morgen in kan.
Wat schrijven jullie veel Ik houd het niet zo precies bij. Voel me nog steeds niet echt goed Vandaag 'geld weggegooid' bij de snackbar. Ik had zo'n slechte dag. Moe, misselijk, gewoon een wrak. Heb een mega bloemkool van de Lidl liggen voor 69 cent. Die ga ik morgen slachten
Hier 6 appels, 2 pakjes vleeswaren, een pak vla en en een zak appels voor de appeltaart gekocht vandaag >> 7,30 kwijt. Morgen even de rest halen voor deze week en dan zijn we de eerste week door
@NiJo wil je reactie op je lijstje of het gewoon delen? Groetjes @Hier, ik heb meteen op mijn bankrekening gekeken nadat ik die leuke berichten las, maar helaas.. ik ben overgeslagen Verder gaat het hier zijn gangetje, ik plan de maaltijden goed en ik maak nogsteeds zelf brood en ik maak zelf yoghurt en wasmiddel. Vandaag een lekker gerecht gemaakt, ik had een kerriesaus voor kip, maar ik had geen kip in huis en ook niet zoveel groenten dus ik heb er zelf wat op bedacht. Er lag nog rijst in de koelkast, ik kook altijd voor 2 keer met de rijstkoker. Ik heb 2 uien gesneden, 1 rode paprika, nepvleesgehakt erbij gedaan, de kerriesaus, Alles laten pruttelen. Daarna: 4 eieren geklutst en opgebakken en daarna in reepjes gesneden. 1 blikje knakworsten in stukjes gesneden en alles in de saus gedaan. Ik heb de rijst opgebakken en ernaast geserveerd. Het was echt heerlijk!
*breekt in* Voor degene met vleeseters.. Bij de c1000 zo'n pakket met 5x 4 soorten vlees voor 10 max 4 per persoon! *breekt uit*
Net even de financien gecheckt. We hebben nog 270 euro tot 25 oktober. Klinkt als weing, maar dat lijkt gewoon zo, denk ik. Hiervan eten en drinken, luiers, verzorginsproducten halen. Deze week ook nog huwelijkscadeau voor mijn broer halen. Leuk! (Maar wel duur )
Ik was nog even een vraag vergeten te beantwoorden over die zelfgemaakte babydoekjes. Nl. hoe ik ze meeneem. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik best een huismus ben en niet zo vaak ergens naartoe ga, dus het is niet zo dat ik dagelijks een tas met spullen in moet pakken. Ik had een doos met huggies doekjes gekregen van mijn moeder (was een heel subtiele hint vermoed ik, want dit kreeg ik vlak nadat ik zei dat ik met een aanbieding 16 keukenrollen had gekocht om doekjes te maken, haha). Meestal nam ik die dan mee. Maar als ik die doekjes niet had gekregen dan had ik ze inderdaad denk ik in zo'n afsluitbaar zakje gedaan, de doos waarin ze zitten is nl. best groot. Al bestaan er ook van die platte reisdoosjes voor doekjes, daar heb ik er ook 1 van gekregen maar nooit gebruikt.
Ik wilde mijn lijstje graag delen, en bespaartips delen. Morgen komen mijn ouders op bezoek, dus ik ga vandaag een appelcrumble maken. Boter, bloem, etc heb ik altijd op voorraad en de appels zijn nu lekker goedkoop.
wat is crumble? doen jullie vaak betaalde uitjes? Ik bijna nooit. Maar ik twijfel nu wel over 1 betaald uitje.
Hmm lekker appel crumble, ik doe er ook altijd wat havermout door voor een extra bite. @Hier; ons hele huis staat op zijn kop, de waterschade bleek echt al in de betonnen vloer getrokken te zijn, vannacht alles laten luchten en proberen te laten drogen. Alles moest leeg incl de koelkast en vriezer omdat onze Amerikaanse koelkast anders te zwaar is om te verplaatsen (leeg is die al loeizwaar). Voorraad kasten leeg, echt alles. Mijn werk ging kijken of het mogelijk is om een halve vakantiedag op te nemen zodat ik straks kan gaan helpen maar dit weet ik pas rond het middaguur. Weekmenu is deze week ook echt helemaal van de baan, had van de week 2 dagen extreme uren gewerkt dus kon niet koken, nu weer het huis en man die de laatste muren in het huis ook nog wilt verven. Vrijdag weer een nachtdienst dus gaat goed hier Gelukkig goed uit de voorraad kunnen eten dus opzich is het geen probleem.
Nee, wij doen niet zoveel betaalde uitjes. Als we gaan ga ik liever naar een speelpark (goedkoper als een pretpark) of bijvoorbeeld met veel korting naar een pretpark. Maar liever gaan we lekker naar de pierebadjes in het bos of het park, naar de geitenboerderij in het bos, stukje fietsen of de grote speeltuin. Op de camping in de duinen, het bos of het strand ravotten vindt zoon ook erg fijn. Over welk uitje zit je te twijfelen?
Zo'n kruimellaag, zoals een appelkruimeltaart. Kan natuurlijk ook zonder taart, dus alleen fruit met zo'n kruimellaagje erover.
de kinderboerderij, maar het regent dus misschien gaat het niet eens door. Laatste dag dat hij open is, kost 2 euro per persoon, wat ik belachelijk vind. Het park zit er vlakbij en heeft ook dieren, en is gratis. Maar mijn zoon vroeg er gisteren speciaal om, dat heeft me aan het twijfelen gebracht.