NOD lijst 16 t/m 31 oktober 2014

Discussie in 'NOD forum' gestart door Dniese, 13 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Ik zou persoonlijk 27/09 aanhouden, dan is het uiteindelijk begonnen...

    Ik vond het ook moeilijk om mijn begindatum te bepalen hoor. Ik ben de zaterdagnacht om 5u wakker geworden van de buikpijn en werd toen ongesteld, de zondagmorgen eigenlijk ... heb toen ook maar zondag aangehouden.

    Veel succes!!:)
     
  2. Appeltje2

    Appeltje2 Bekend lid

    23 sep 2014
    773
    176
    43
    #182 Appeltje2, 30 sep 2014
    Laatst bewerkt: 30 sep 2014
    Wij hebben het 14 16 17 19 feb 2013 gedaan.
    5 feb was mijn 1e dag van mijn menstruatie.
     
  3. Appeltje2

    Appeltje2 Bekend lid

    23 sep 2014
    773
    176
    43
    #183 Appeltje2, 30 sep 2014
    Laatst bewerkt: 30 sep 2014
    Test maart 2013
    Zelf heb ik 26 feb voor het eerst getest.
    Met sensitest HCG gevoeligheid 4 dagen eerder dan een gewone test.
    Toen had ik een heel klein 2de streepje.
    1 maart was het duidelijk met CB digitaal.
     
  4. uil85

    uil85 Actief lid

    19 feb 2013
    320
    12
    18
    Dankjewel appeltje, voor je uitgebreide antwoord inclusief foto!

    @Nellie! O, super leuk dat jullie ook net met ovulatietesten begonnen zijn. Voel me zo'n muts nog met die dingen... Maar goed.. Ik verwacht vrijdag mijn ei en ben afgelopen zondag begonnen met testen dat was cd 10. Beter te vroeg dan te laat toch? Ik had vanochtend een heellicht streepje. Test jij 1x per dag of 2x?
    Tot de positieve test proberen we om de dag te vrijen (klussen vind k echt een stom woord).. Hoe doen jullie dat? Ben een beetje bang dat als straks de test positief is dat we het dan net de dag er voor gedaan hebben en het dan niet lukt omdat we dan twee of meer dagen achter elkaar vrijen.. Pfff.... misschien moet ik het gewoon proberen iets losser te laten?:(
     
  5. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Haha, niet mee inzitten, ik ben er ook nog helemaal niet vertrouwd mee!
    En zoals je zegt: beter te vroeg beginnen testen dan te laat.

    Ik ben maandag ook beginnen testen, met dat mijn cyclus schommelt van 25 tot 31 dagen. Ooo en ik vind 'klussen' net een erg leuk woordje:D
    Pffft hier heb ik wat problemen met het klussen. Niet echt 'problemen', maar toch. Het libido van mijn ventje ligt nogal laag. Gisteren probeerde ik om hem wat in de stemming te brengen, maar dit is niet gelukt:( Jammer! Niet dat dit een ramp is, want verwacht ook rond het weekend mijn eisprong. Maar vind het dan jammer dat we het niet om de 2 dagen doen, zoals (men zegt) het meest gunstig is:) En als ik hem erover aanspreek (zoals ik vorige maand deed) wanneer het beste moment is, dan vind hij het helemaal geforceerd en komt er zéker niets van! Ben dan ook bang dat we geen seks hebben rond de eisprong, zoals vorige maand. Toen was hij ook niet echt in de stemming. Kan hem moeilijk verplichten natuurlijk... dus toen is het er op het ideale moment niet van gekomen:(

    Mijn plan is nu dus om die ovulatietesten voor mezelf te houden. Hij weet dat ik ze besteld heb, maar niet dat ik ze al ontvangen heb. Ben nu een weekje in verlof en hij niet, dus kan ik ze rustig gebruiken zonder dat hij hier weet van heeft. Als hij ze niet ziet, dan weet hij ook 'de piek' niet en voelt het waarschijnlijk minder geforceerd aan. Hoop ik toch...

    Hoe neemt jou/jullie ventje het op als jullie 'verplicht' moeten vrijen voor een kindje? Of hebben zij er helemaal geen probleem mee? Ik heb zo het gevoel: hoe meer het moet, hoe minder zin de mijne er in heeft. Spijtig...

    Hij moést eens weten dat ik er elke seconde van de dag mee bezig ben:) Nu heeft hij iets van "we zien wel, als het komt dan komt het". Maar ik heb iets van "als je bijna nooit seks hebt, dan zal het er zeker niet van komen", snap je?! Hihi, vind het wat moeilijk;)
     
  6. Viveluna

    Viveluna Actief lid

    7 sep 2014
    194
    0
    16
    NULL
    NULL

    Wow, een man die geen goesting heeft in seks! :D
    Bij ons is dit andersom, ik ben altijd diegene die te moe is..
    Mijn man kan al niet wachten tot we er echt bezig mee zijn. Ik lees gewoon mee hier op deze topic, omdat ik het interessant vind! :p

    Maar mijn advies is om hem dit weekend te verleiden, door kaarsjes aan te zetten, en lekker voor hem te koken, en dan als dessert te klussen.. Misschien wat moois kopen om aan te doen? ;)
     
  7. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Hihiiii, dat heb ik vorige maand ook gedaan. Hij gaat denken: "daar is ze weer hoor;)" Hahaha!! Soms vind ik het 'handig' dat hij zo weinig zin heeft, maar nu we met kindjes bezig zijn, vind ik het toch best vervelend hoor:p

    Hihi, zo grappig dat je zegt: "mijn man kan al niet wachten tot we er echt mee bezig zijn" ... raar hoe dat toch allemaal kan verschillen he;)
     
  8. Viveluna

    Viveluna Actief lid

    7 sep 2014
    194
    0
    16
    NULL
    NULL

    Jah inderdaad! Voor mij mocht het persoonlijk nog een jaartje wachten, maar hij kwam ermee aangezien hij nu bijna 30 wordt, en dat hij toch echt al wilt proberen.. Maar omdat wij nu bezig zijn met ons huisje, wil ik nog even wachten tot de zomer 2015! :D. Ik ben sinds deze maand gestopt met de pil, en we gaan nu verder met condoom.. En zijn eerste vraag was "gaat je libido dan ook omhoog? :D" haha..

    Maar mij lijkt het super handig om een man te hebben die niet veel zin heeft haha, nu voel ik mij al snel schuldig.. Maar als je full time werkt allebei, gaat het ook veel moeilijker vind ik! :D.
     
  9. Babbii

    Babbii Actief lid

    24 apr 2012
    138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nellie hier ook een man met laag libido hoor, ik ga de ovulatietesten ook voor mezelf houden. Ik probeer hem toch elke maand een paar keer te dwingen hahahah ;) niet met woorden maar gewoon niet stoppen met avances maken.
    En dan als ik weet dat ik ovuleer doe ik het een keertje extra hahahha
     
  10. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Oeh inderdaad, als je met je huisje bezig bent, dan heb je inderdaad wel andere dingen aan je hoofd. Al die stress kan je wel missen als je zwanger bent:)

    Hihi inderdaad. Hoewel ik me dan ook soms afvraag van: "vind hij me niet meer zo aantrekkelijk misschien?" Achja, die gedachte zet ik dan maar snel weer van me af. Hij knuffelt wel enorm graag, liever dan hij seks heeft eigenlijk. Is ook wel erg superlief en attent, daar heb ik zeker geen klagen van. Hij zou gewoon alles doen voor me.

    Hihi, ik ga nog wat tactieken gaan bedenken om hem zo ver te krijen ... de omgekeerde wereld!!:p
     
  11. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    O leuk, ben blij dat ik niet de enige ben:) Altijd fijn om te weten!

    Hihi, hier is het inderdaad ook zo. Om die reden heb ik ook wel een beetje die ovulatietesten gekocht. Het is al 'moeilijk' om vaak seks te hebben. En vind het dan ook zonde als het op de verkeerde momenten gebeurd. Dus ik val hem ook alleen écht lastig als het nodig is, hahahaha!;)
     
  12. Fotofanaat

    Fotofanaat Actief lid

    1 aug 2014
    470
    0
    16
    Bij ons was het juist altijd andersom. Mijn libido lag erg laag en daar voelde ik me vaak wel schuldig over. Nu ik gestopt ben met de pil merk ik hier wel enorm verschil in, zeker rond mijn vruchtbare periode.

    Ik had verwacht dat mijn man ook niet zo van het "seks op commando" was, maar als ik hem aangeef dat ik waarschijnlijk rond mijn ovulatie zit, dan wil hij juist ook heel graag. Hij zei altijd dat we het rustig aan zouden doen. Het hoeft allemaal niet meteen, we kijken het wel aan en dat soort clichés. Toch wel leuk om te zien dat hij er dus eigenlijk ook best wel mee bezig is.

    Hij was ook beide keren een beetje teleurgesteld dat ik weer ongesteld werd. Super lief!

    Misschien werkt het bij jullie man wel om hem 's middags met een berichtje al een beetje op te warmen :p.
     
  13. Appeltje2

    Appeltje2 Bekend lid

    23 sep 2014
    773
    176
    43
    Bij ons is het bijna het zelfde als bij jou.
    Ik heb last van migraine en vaak moe. Ben 3 maanden van mijn borstvoeding af. Het komt nu wel beetje terug dat ik ook zin krijg.
     
  14. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Hihi, is inderdaad wel superlief van je ventje:)

    Hmnee, van dat smsje heb ik ook al geprobeerd, heeft hij niet graag. Heb dat nog gedaan en dan antwoord hij gewoon naast de kwestie of doet hij alsof hij het niet gekregen heeft:) Hihi!

    Het meeste kans op slagen is als we eens samen douchen of extra vroeg gaan slapen ofzo. Dus ... die opties hou ik alvast voor tijdens mijn eisprong, en ervoor hopen dat het spontaan komt. Mits wat geprobeer van mijn kant natuurlijk;)
     
  15. Appeltje2

    Appeltje2 Bekend lid

    23 sep 2014
    773
    176
    43
    #195 Appeltje2, 30 sep 2014
    Laatst bewerkt: 30 sep 2014
    Hoi Nelllie.

    Zijn jullie met de eerste bezig?
    Het kan ook zijn dat hij een beetje bang is voor de volgende stap tenemen. Dat hij het afhoudt. Ik weet niet hoe het eerder was voor dat jullie besloten om voor kinderen te gaan.
    Misschien keer praten met hem duidelijk zegen van hoe en wat.
    Weet ook niet hoe lang jullie samen zijn enz.
    Kinderen is wel een grote stap. Moeten wel 100 procent erachter staan.
    Romantisch avondje dan komt wel goed.
     
  16. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Het is inderdaad de eerste voor ons. Nu zijn we 2,5 jaar samen en zijn er echt klaar voor. Voor we besloten aan kinderen te beginnen was het ook al zo hoor... Denk niet dat het echt door DE beslissing komt dat hij minder zin heeft. Integendeel, hij is hele dagen enthousiast bezig van 'en als we dan een kindje hebben dit en dat en hier en ginder':) Hij is zot van kinderen! Hem ook al eens duidelijk gemaakt hoe de cyclus er nu uit ziet en wat de vruchtbare dagen dan zijn enzo. Vond hij oprecht allemaal interessant hoor. We spreken er wel veel over.

    Zoals je zegt ... het zal wel allemaal goed komen zeker? Vanavond gaan we gezellig naar de film, dus wie weet wordt het ook nog romantisch vanavond;)
     
  17. jaleisha28

    jaleisha28 Fanatiek lid

    29 sep 2014
    1.949
    56
    48
    Zaandam
    Ik lees stiekem mee hihihi...
    Ik zeg trek wat leuks aan voor 'm, verleid 'm en maak een liefdesbaby hihihihi :)
     
  18. mariam1978

    mariam1978 Actief lid

    9 mrt 2014
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames, heb net effe alles teruggelezen en wel grappig om te lezen dat niet alle mannen hetzelfde zijn qua vrijen dan.

    Toen ik bezig was met die testen maakte ik zelfs lijstjes om de maanden te vergelijken. Die werden altijd uitgebreid besproken bij ons thuis. Het is echt nog nooit voorgekomen dat hij geen zin heeft. Integendeel, hij zegt nu van: Volgens mij kun je nu zwanger worden, dus we kunnen weer:D (Hoe romantisch...NOT)
    Ik ben nu degene die probeert om meer rust te krijgen en houd de boot beetje af. Ben beetje klaar met dat krampachtige gedoe. De hele tijd alleen maar denken van wanneer we moeten vrijen en dan tijdens het vrijen bedenken wanneer je weer moet en daar je agenda op instellen. Zo voelde het voor mij persoonlijk. Nu hebben we het maar 1 keer gedaan, terwijl ik nu al op dag 12 zit. Heerlijk! Ik zie het wel deze maand...:)
     
  19. Dniese

    Dniese Bekend lid

    22 jun 2014
    786
    0
    16
    NULL
    NULL
    Normaal vond ik een lange cyclus niet zo erg, maar nu we voor een tweede bezig zijn...pfff.

    Kreeg de tip om teunisbloemolie te gaan gebruiken. Dit zou je cyclus verkorten.
     
  20. uil85

    uil85 Actief lid

    19 feb 2013
    320
    12
    18
    Hier geen last van een man met laag libido. Als er al iemand geen zin heeft ben ik dat meestal.. :)
    Hij weet niet eens dat ik ovutesten heb.. Whaha.. Mijn man is er een van het type dat je het gewoon allemaal een beetje los moeten laten en dan komt het vanzelf.. Maar aangezien ik toch meer type controlfreak ben, test ik gewoon en aangezien hij toch bijna altijd wel zin heeft weet ik wel wanneer ik hem aan het werk zet:D
     

Deel Deze Pagina