Middels dit topic wil ik mijn ervaring met diverse babyfoon met camera met jullie delen. Mijn voorlopige conclusie is dat je veel geld moet neerleggen en erg vergevingsgezind moet zijn met het huidige aanbod. De Motorola komt het dichtst in de buurt van een goede babyfoon met camera, echter vind ik het erg jammer dat de Vox functie (beeldscherm wordt geactiveerd bij geluid) ontbreekt. Hebben jullie nog goede suggesties? Luvion Supreme connect (199): - oogt en voelt goedkoop, weinig premium te bekennen. - overdag erg weinig contrast, en te helder beeld ondanks de instellingen. - 's nachts slecht en korrelig beeld. De camera licht de witte spijlen van het bed teveel op, waardoor ons kindje in het schaduwbeeld valt. - Vox functie werkt af en toe niet - accu snel leeg + groot scherm + duidelijke en snelle menustructuur + goed bereik Alecto DVM70 (139): - matige beeldkwaliteit, nachtmodus is meer bruin crème ipv zwart/wit. - luidspreker is van een slechte kwaliteit. Deze klinkt als een opgeblazen luidspreker. - bereik houdt niet over + eco modus werkte goed, dus een wat langere accuduur Motorola MBP-36 (179): - geen Vox functie, op accu blijft het beeldscherm maar 2 min. aan - camera maakt behoorlijk ratelend geluid bij bewegingen - accu snel leeg - menustructuur kon beter + goede beeldkwaliteit overdag, goede contrast en kleurweergave. + goede beeldkwaliteit 's nachts, echter tot ca 1,5 meter. + goed bereik
Oh oké...mijn gedachte was om direct maar de duurste van Luvion te kopen om zodoende het beste in huis te halen. Misschien had ik wel een slecht exemplaar of ik stel te hoge eisen. Aan de andere kant mag je ook wel iets verwachten voor 200,-.
Ik vraag me eigenlijk af waarom je beeld wilt hebben op een baby foon? Gewoon nieuwsgierig hoor. Maar die van ons (alleen geluid) heeft welgeteld 1x aangestaan. Nu hoor je de kleine heel goed huilen door het hele huis dus hebben wij hem niet nodig. Maar als de baby huilt op de babyfoon kan je och even gaan kijken boven?
Omdat ze soms tijdens haar slaap ook geluid maakt. Als ik dan daadwerkelijk ga kijken wordt ze vaak wakker. Nu kan ik via de babyfoon kijken. Ik kan kijken of er echt wat aan de hand is zonder naar boven te hoeven. En ik vind het een veiliger idee.
wij hebben deze, en dan met 2 camera's Alecto DVM-98 Babymonitor/ observatiesysteem? Bestel nu bij wehkamp.nl ik vond het belangrijk dat ik beide beelden op 1 scherm kan zien en waarom beeld.. tja, een fijner gevoel soms hoor je een kindje niet en is het toch mis, dat hadden wij met dochter die veel melk terug gaf en soms bijna stikte in bed, vrijwel geluidloos. voor mij is echt 1 van de belangrijkste aankopen geweest
Hier de alecto dvm 70 gehad, nu over op de 80. Hier geen raar geluid...gewoon goed. Nachtstand is natuurlijk geen gewoon kleurenbeeld. Je beeld is afhankelijk van de hoeveelheid licht dat aanwezig is in de kamer. Hoezo zou het beeld zwart wit moeten zijn?? Bereik...wat verwacht je er van? Hier prima bereik....kan aardig stuk buiten lopen...
Hier de audioline watch and care v110 en ik kan niet anders zeggen dan dat ik tevreden ben. Ik heb hem bij amazon besteld na van alle gangbare beeldbabyfoons recencies gezocht te hebben.Deze kwam best goed uit de test,zeker voor wat hij kost(ik meende rond de 80 euro dat het was)
Wij hebben de Alecto DMV70 en hebben er geen enkele problemen mee..reageert als zl wakker wordt en geluid maakt..beeldscherm blijft altijd aan maar zonder geluid. .ideaal..nachtmodus is prima..hier gewoon zwart wit en scherp beeld
Ik heb tot twee keer toe een nieuwe opgestuurd gekregen maar bleef hetzelfde slechte beeld! Het wit van het bedje lichtte teveel op ik zag mijn kindje niet eens meer liggen....verder oogde het goedkoop en vond ik het een waardeloos apparaat. Heel gauw teruggestuurd en geld terug gekregen gelukkig. Ik dacht ook voor duurste = beste te gaan nou mooi niet dus. Zal m niemand aanraden. We hebben nu de alecto IVM180 gekocht die kost 119, die je kunt gebruiken in combinatie met je smartphone, tablet, er zit dus geen beeldscherm bij maar je kijkt dus via de smartphone of tablet naar je baby met een beveiligde verbinding. Het installeren was super makkelijk, echt binnen 5 min geregeld stelt niets voor. Ook als wij een avondje uit zijn kan ik waar ik ook ben op mijn telefoon onze dochter lekker in bedje zien liggen. Ik vind het gewoon een prettig en fijn idee.
Nou tot zo ver mijn positieve ervaringen... We waren overgegaan op de dvm 80 in de veronderstelling dat je meerdere kids in de gaten kon houden....zodra ik hem op 2 camera's instel gaat al het geluid uit. Je moet dus terwijl je slaapt ff handmatig omzetten van cam 1 naar cam 2...of slapen met je ogen open...hij geeft alleen visuele waarschuwing van geluid namelijk...maar je kan er wel naar kijken alsdus het service centrum....grr
Wij hebben gewoon een ip camera van de Aldi, werkt prima en kost maar een paar tientjes Gewone babyfoon erbij voor geluid, maar dat is eigenlijk overbodig want we horen ze zo ook wel als er iets is
Wij hebben de Luvion Platinum en was volgens mij iets van 129 euro (uit mijn hoofd). Batterij is alleen snel leeg, dus wij hebben een extra laadstation erbij gekocht voor 24 euro, zodat we er een boven en een beneden hebben staan. Ik ben er op zich wel tevreden over. Wij hadden bij de oudste ook een gewone babyfoon, maar moet zeggen dat ik nu niet meer zonder camera kan. Ik merk toch dat ik er gedurende de dag er heel regelmatig even op kijk.
Tijdje geleden gepost, maar waarom zou je wachten tot je kindje huilt? Ik heb de babyfoon altijd aan staan. Ik hoor het als hij wakker wordt of onrustig en hoor dan aan zijn ademen of hij aan het zoeken is om te drinken, of dat hij wakker begint te worden, of gewoon anders gaat liggen. Ik kan dan bij hem zijn (indien nodig) voor hij begint te huilen. Huilen is stress. Als dat niet nodig is, waarom zou je het er dan op aan laten komen?