Ik weet eigenlijk niet zo goed bij welk topic ik me moet aansluiten Ik heb 2 kids uit een eerdere relatie en mijn vriend ook en nu samen besloten voor een kindje te gaan. Dus ons eerste kindje samen, maar 5e kindje in ons gezin! Ik hoop dat ik hier gezellig mee mag kletsen! @blue21381 Nog even in spanning dus, maar de kwaaltjes zijn een goed teken toch?! @Spekky: jeetje wat een naar bericht, weet niet zo goed wat ik moet zeggen, omdat ik je niet zo goed ken en nog niet zo lang mee lees, maar heel veel sterkte! @Muis30: ik wil je toch feliciteren! wel een spannende week nog voor de boeg, maar gaat vast goed komen. @Anba: Beterschap! Sorry als ik iemand vergeten ben!
welkom mamadeluxe5 ! Hebben jullie dan continu 5 kinderen straks of ook af en toe 1? of 3? Wel erg gezellig al die kids bij elkaar lijkt me! Wij gaan morgen weer een naar de Primark, heb er zin in !!
Dank jullie wel! We hebben 1 week 5 kids en de andere week 3, in de toekomst zullen de 2 kinderen van mijn vriend af en toe eens naar hun moeder gaan en dan heb ik er 1 . Fijn weekend allemaal!
Welkom MamaDeluxe! Jouw kinderen zijn dan eigenlijk altijd bij jou? Die gaan dan zo om het weekend ofzo naar hun vader?
Jeee spekky, wat erg meis! Wat betekent dat nu voor je wens voor een 3de? Ik kan de impact niet helemaal inschatten.... Maar het klinkt me heel erg... Hier open huis! Al 4 stellen gehad. Ik reageer later even op de rest!
Even snel hoor voordat ik het straks allemaal vergeet. @spekky: sterkte meis!! Wat een domper lijkt me. Idd wat betekent t verder voor een vilgende zeamgerschap? @mama5: welkom! Leuk zon groot gezin! Ook spannend al die samenstellingen lijkt me. Is dat een beetje te doen? Wat nieuwsgierig he?! haha @succes pimkey!! Hopelijk zit er een koper bij!!! Hier druk. Vanmiddag verjaardag neefje. Dus even eten en wegwezen! Fijne dag dames!
Net een verjaardag gehad en ben echt gesloopt. Pffff maar voor het goede doel Wij vertellen nog niets maar ik heb steeds het idee dat mensen meer naar mn buik staren. pimkey succes en hopelijk niet alleen kijken maar ook kopen
Welkom mamadeluxe! Pimkey, ik zal duimen voor een serieuze koper voor je, wat zal het fijn zijn als je straks eindelijk verder kan. Blue, heb je al een beetje een buikje? Voorlopig hou ik nog zeker hoop, ze kon niet in mijn baarmoederholte kijken omdat er een verkleving in de hals zat. Het kan zijn dat de holte zelf gewoon in orde is, maar het kan ook helemaal dichtzitten. Daarom wordt het wel spannend de 22e. In het aller- allerslechtste geval kan het endometrium onherstelbaar beschadigd zijn door de curettage, maar daar denk ik liever niet aan want dat zou betekenen dat ik niet meer zwanger kan worden . Het stomme is ook dat ik theoretisch nu zwanger zou kunnen zijn (mogelijk 8 dpo), ze wilde daarom bijna de hysteroscopie niet doen. Maar ik durfde het risico wel te nemen, wil nu gewoon weten waar ik aan toe ben. En door die verkleving is de kans dus blijkbaar bijna nihil. Ik ga voor de laparoscopie voor de zekerheid nog wel een test doen, m'n verstand weet dat het negatief zal zijn, maar toch blijf ik me ergens vastklampen aan de laatste restjes hoop
@ spekky Ik heb niet echt een buikje Nog. Alleen in de avond wat opgezette buik maar verjaardag was vanmiddag.
Nou Spekky, ik hoop dat het allemaal voor zover het kan mee zal vallen en je alsnog uiteindelijk zwanger zal kunnen worden! Hier vanmiddag/avond de verjaardag van mij moeder gehad. Het was heel gezellig en hebben lekker pannenkoeken gegeten. Alle kids speelden leuk met elkaar. Helemaal top!
@Springday: Nee mijn 2 kinderen zijn er de ene week wel en de andere week bij hun vader (van maandag-maandag) Co-ouderschap dus. De kinderen van mijn vriend wonen sinds kort volledig bij ons, dit was eerst ook week op, week af en liep gelijktijdig met mijn 2 kinderen, dus toen hadden we de ene week 4 kids en de andere week geen. Nu die van hem volledig bij ons wonen heb ik er nu de ene week 4 en de andere week 2. Ik hoop dat het zo een beetje duidelijk is. @Zazou: Ja voor ons is het wel duidelijk, maar voor 'vreemde' niet, die zien me de ene dag met 4 kids en de andere dag met 2 . Het is heel duidelijk wanneer ze er wel zijn, dus went heel snel. In de toekomst zullen de 2 van mijn vriend nog wel eens naar hun moeder gaan, maar dit zal niet op heel korte termijn zijn. We hebben gewoon een heel duidelijk ritme, zeker op schooldagen Leuk al die verjaardagen. Vandaag de verjaardag van mijn zoontje gevierd en ik zit net!
@ Spekky, ik duim voor je dat niet alles verkleeft zit daarbinnen en een zwangerschap toch nog mogelijk is. @ Mamadeluxe, ja ik snap m hihi. Waarom wonen de kids van je vriend dan fulltime bij jullie? Ik zou mijn eigen kids wel extra missen als ik steeds zijn kids thuis heb en m'n eigen kinderen dan niet. Hoe gaan zijn er dan mee om? Hoe oud zijn alle kids? Gefeliciteerd nog met de verjaardag van je zoontje!
@Springday: Ja mis ik zeker, gelukkig zie ik ze regelmatig in de week dat ze niet hier zijn, Voetbal, zwemmen en alle school activiteiten doe ik met ze De moeder van de 2 kinderen van mijn vriend is niet in staat om voor de kinderen te zorgen en binnenkort zal zij voor geruime tijd in een gebouw met ijzeren deuren wonen, dus dan kan het helemaal niet. De kinderen denken allemaal dat zij ziek is en niet voor zichzelf kan zorgen en dus ook niet voor de kinderen kan zorgen. @Spekky: Hier draaiend de duimen ook! Ik hoop dat je snel zwanger mag worden! Ik ga maar eens verder met de bende opruimen! Gelukkig heb ik een groot gedeelte gisteravond nog gedaan. Woensdag nog zijn feestje en dan 1,5 week later de volgende verjaardag
Gezocht: tips tegen misselijkheid. Helaas heeft het ook mij getroffen en lig ik sinds vannacht 2 uur alles eruit te spugen en te doen. Pfff!! Had het zo niet meer verwacht en ken het ook niet van de vorige 2 zwschappen. Wat een ellende joh dit. Ben constant beroerd. Zelfs een slokje water is te veel. Tot nu toe een kiwi binnengehouden en ben nu aan een mandarijn bezig. Het enige waar ik zin in heb en wat redelijk valt. Mn positie voor vandaag is r3chtop of op mn rug, 1 verkeerde beweging en ik mag de wc omarmen. Wordt nog niks niet beter sinds vannacht iig en constant zon rotgevoel in mn buik. Dussss... alle tips welkom (oh wat ben ik blij dat t zondag is en mn man thuis is)
Jeetje Zazou Sterkte! Misschien heb je gisteren iets verkeerds gegeten en ben je er snel vanaf?! Als het wel zwangerschapsmisselijkheid is... eten waar je trek in hebt, zoals je nu doet en vooral proberen te blijven drinken. Kleine beetjes eten. Een uur voordat je wakker moet worden je wekker zetten en alvast een crackertje proberen te eten... Nogmaals sterkte!
He balen Zazou! Ik heb helaas geen tips voor je, ik ben steeds de dans ontsprongen gelukkig. Sterkte!