Oke, ja ik wil het zeker proberen. We gebruiken nu geen wasverzachter omdat je in de wasserette alleen maar bolletjes mag gebruiken. Binnenkort gaan we verhuizen en hebben we ruimte voor een wasmachine (hoop ik). Ik heb gekeken naar wasverzachter en het is best duur voor van die kleine poepflesjes. Hier in Parijs betaal je al snel 5. Ik ga azijn zeker proberen, hehe. Ik neem aan dat je gewone witte natuurazijn moet hebben? Thanks voor de tip Tuc en Jo79
Ik heb 'anders' gestemd omdat ik poeder en vloeibaar gebruik. Witte en lichte was altijd goedkope poeder en gekleurde was altijd vloeibaar (2,00 per fles) van de Hema. Ik gebruik ook altijd een beetje Robijn wasverzachter. Ik geloof niet in de dure merken, ik heb nooit een verschil gemerkt.
vloeibaar in de (doseer)dop van de wasmiddelfles in de trommel. Witte was gaat er neutral poeder bij . geen wasverzachter vaak. Bij zweetgeur gaat het een nachtje in het azijnwater of in de vuilnisbak.. hihi
Witte was àltijd met poeder (Omo Ultimate) en kleur altijd vloeibaar (direct in het spoelbakje). Met vloeibaar krijg ik de vlekken er nooit uit de witte was
Witte was met poeder in een bolletje tussen de was. Bont met vloeibaar, ook bolletje. Zwart met schoonmaakazijn, ook bolletje. Geen wasverzachter, nooit iets in het bakje.
Ik was met (goedkope) waspoeder en azijn ipv wasverzachter. Gebruik ook veel minder dan aangegeven op verpakking 30 tot 50 gram waspoeder is voldoende voor een volle machine
Vloeibaar, maar heb al poeder in huis. Dit ga ik gebruiken zodra de vloeibare wasmiddel op is. Schijnt veel voordeliger te zijn en beter voor je wasmachine, dus gaan we over op poeder. Ook de wasverzachter ga ik kinderen. Heb nu een grote doos poeder gekocht bij de Lidl, met een geurtje eraan voor de witte was. Geen wasverzachter meer, maar scheutje azijn erbij.
Poeder. Puur en eerlijk eco poeder parfumvrij van AH. Is het enige waar ik tegen kan met mijn allergie. Zelfs van Neutral krijg ik uitslag.