16 - 31 maart 2015 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door wondertjenr3, 8 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cicey

    Cicey Bekend lid

    28 nov 2012
    618
    0
    16
    ships...

    @Brabomamma gefeliciteerd met weer een meid !!! YAY !
     
  2. Anba

    Anba Actief lid

    11 jul 2014
    194
    0
    0
    Jeetje, dames al met kinderkamers en namen bezig! Hihi... Doordat ik de laatste dag van dit clubje ben uitgerekend ben ik toch net ook iets minder ver. Bij de eerste wou ik alles al meteen klaar hebben, nu zijn we er nog helemaal niet mee bezig! Maar dat komt denk ik na woensdag als we het geslacht weten. Bij de eerste hadden we een jongens- en meisjesnaam met 12 weken en was ik ook al druk de kinderkamer aan het uitzoeken (alles van ikea, veel gunstiger en praktischer dan die echte babykamers) met de tweede was dat al veel later. We konden maar geen leuke jongensnaam vinden die bij de eerste paste. Pas met 30 weken hebben we toen de knoop doorgehakt. Als het nu weer een jongen is, dan vrees ik voor het namen zoeken! Onze jongens heten trouwens Liam en Timo.

    Truelove, doe wat voor jou goed voelt. Er is totaal geen reden om nog niet te kopen en je hebt al helemaal geen zin om je hele zwangerschap te blijven piekeren! Probeer er gewoon van te genieten, zeker als je vk zegt dat met de kleine alles goed gaat. Juist goed als je nu al dingen klaar gaat maken, want met al twee jongens rondlopend heb je er aan het einde straks misschien de puf niet meer voor!

    Brabomama, gefeliciteerd met nog een meisje!

    Kattenvrouwtje, maak je niet druk, nu is vooral je lijf bezig een kindje te maken, of je nu alles er van weet of niet, dit gaat vanzelf. ;) En jij groeit hier mentaal vanzelf in mee. Ik moest bij de vk de afgelopen keer ook vragen hoe hoog de bovenkant van mijn baarmoeder nu zat, anders had ze het niet verteld. Zelf kan ik dat echt niet voelen! Verder vind ik het leuk om bij een echo te vragen hoe het kindje op dat moment ligt. Kan met een paar minuten weer anders zijn, maar toch leuk om even een beeld erbij te maken. Verder hoor ik eigenlijk bij een normaal vk bezoek ook niet zoveel hoor! Meestal alleen de hoogte van je bloeddruk, het hartje van je kindje en de hoogte van de bm.

    En wat namen betreft: internet is je vriend! Ook een goede vind ik https://www.svb.nl/int/nl/kinderbijslag/kindernamen/top20/ als je iets naar beneden scrolt op die pagina vind je een pdf bestand met alle jongens- of alle meisjesnamen die vorig jaar in Nederland gegeven zijn. Het is wel een erg lange lijst om door te ploeteren. Leuke is dat je erbij kan zien hoe populair de namen zijn. En Kattenvrouwtje, geef het tijd. Misschien draait je man bij, of vind jij de naam over een paar weken ineens toch niet zo leuk. Of je komt een andere naam tegen die jullie allebei geweldig vinden. Kan allemaal.

    Haha..ik klink volgens mij net als een oude rot in het vak terwijl ik ook steeds alleen maar met mijn gevoel meega!
     
  3. derde

    derde Bekend lid

    21 jul 2013
    896
    0
    0
    Zuid-Holland
    Brabomama gefeliciteerd twee meiden!
    Wat een hoop meiden tot nu toe zeg! In het oude clubje waar ik meeschrijf zijn het ook al iets van 8 meiden tegenover 2 jongens, grappig zeg!

    Anba, jongensnaam word hier ook een probleem. Gelukkig hebben we nog even! Een meisjesnaam weten we wel al, dus dat zou het wel makkelijker maken, hihi. Mijn diepste gevoel zegt een meisje, maar mn verstand zegt toch echt dat het een jongen is. Maar ben nog steeds vooral bezig met of het gezond is, dat vind ik echt het allerbelangrijkst.

    Kattenvrouwtje, het is ook spannend allemaal een eerste. Maar het komt goed en het is niet raar dat je maar zo weinig hoort van de vk en bij de echo. Is bij ons niet anders geweest alledrie de keren. Het is vooral belangrijk dat als je zelf dingen wilt weten of vragen hebt om deze ook te stellen. Ik maak altijd een lijstje. Want zelfs bij de derde heb je weer vragen. Als ik die vragen niet stel hoor ik ook niets. Ik moest ook vorige week bij de vk vragen hoe hoog mn bm lag. Oh zegt ze maar dat heb ik al gevoeld. Ik zeg ja, maar ik wil het ook graag weten! Ze schrijven het hier trouwens ook op de zwangerschapskaart. Krijg jij die ook mee?

    Truelove ik de k ook dat je zus het goed bedoelt, maar ik snap dat je je er rot bij voelde. Sommige opmerkingen van mensen komen gewoon hard aan. Zo zei een collega van de week ook, van jeetje wat een buik krijg je al, of is dat vet???? Echt ongelofelijk hoe bot sommige mensen kunnen zijn. En geloof me mijn buik is echt nog niet zo groot, alleen normaal ben ik superplat dus elke bolling valt op. En hallo het is de derde, alles is al opgerekt! Ze bedoelde er vast ook niks lullig mee, maar sommige mensen snappen het gewoon niet (ze heeft overigens zelf geen kinderen ivm eeuwige vrijgezel, dus dat verklaart misschien wel een beetje)

    Ik heb alles gelezen maar weet verder even niet meer wie wat nog gezegd heeft, ik wil niemand vergeten hoor, maar het gaat hier zo hard.

    Wij krijgen van de week drie bedrijven over de vloer voor offertes voor dakramen op zolder. Een dakkapel laten we toch zotten, veel te duur. Zodra de dakramen zijn geplaats kunnen we dan eindelijk de zolder aanpakken, zodra die klaar is verhuisd onze zoon daar naartoe en kunnen we aan de babykamer beginnen. Dat wordt alleen beetje verven en nieuw behang. Meubels etc hebben we nog. Maar ik denk dat we pas in januari/ februari kunnen beginnen met de babykamer omdat de zolder wel een flinke klus gaat worden. Maar ik maak me er niet druk om gelukkig, de baby slaapt eerste twee weken sowieso in de wieg bij ons.

    Fijne zondag iedereen!
     
  4. imp

    imp Bekend lid

    16 nov 2012
    712
    22
    18
    @Brabomama: Gefeliciteerd! Een meisje wat leuk!

    @Kattenvrouwtje: vraag gerust hoor als je iets wil weten. :)

    @Cicey: Wat leuk dat je al zo enthousiast met de babykamer bezig bent!

    @Truelove: Jammer van die opmerking van je schoonzus zeg...:( Maar je bent heel goed bezig hoor! Positief blijven, daar hou ik van!

    @Derde: Jij ook fijne zondag!

    @Hier: ineens weer misselijk :( dus nu weer even in bed...afleiding aan het zoeken. ;)

    Jeej 15 weken dansje! :D
     
  5. kim1988

    kim1988 Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.544
    0
    0
    Gastouder
    maastricht
    Jeeeeh 17 weken

    Van mijn kant wat rustiger zijn nig erg druk met n verbouwing aan de badkamer dus moet alles alleen doen met mijn 2 jongens.
    Lees wel telkens bij maar niet de puf om op alles te reageren.

    Zag weer een meisje echt leuk
     
  6. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    3.006
    0
    0
    Namen: dat word hier echt een drama denk ik 😜 met alle jongens om ons heen..
    Hebben vandaag voor het eerst een beetje gekeken maar ja hebben nog de tijd natuurlijk
     
  7. kim1988

    kim1988 Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.544
    0
    0
    Gastouder
    maastricht
    Gaan ze mee beslissen of bedoel je een naam die bij de rest past?
     
  8. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    3.006
    0
    0
    De naam die bij de rest past :)
     
  9. Anba

    Anba Actief lid

    11 jul 2014
    194
    0
    0
    Ja, daar vrees ik dus ook voor! Succes alvast Truelove!
     
  10. wondertjenr3

    wondertjenr3 Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.658
    2
    38
    Zuiden
    ♥ 16-31 Maart mama`s 2015 ♥

    15-03:
    Kim1988, 26 jaar, 3e kindje, ZH, BV

    17-03:
    Wnsdg, 29 jaar, 2e kindje, ZH, BV
    Elke12345, 29 jaar, 1e kindje, ZH, BV

    18-03:
    Floortje1, 29 jaar, 1e kindje, ZH, FV

    19-03:
    Kaaskroketje, 23 jaar, 4e kindje, ZH, BV
    Sax, 30 jaar, 2e kindje, ZH

    20-03:
    LaVitaBella, 33 jaar, 2e kindje, Thuis, BV
    Truelove, 27 jaar, 3e kindje, ZH
    Wondertjenr3, 26 jaar, 3e kindje, Thuis, BV
    Kelly1609, 26 jaar, 2e kindje, ZH, FV
    Derde, 33 jaar, 3e kindje, BV

    21-03:
    Laura1986, 28 jaar, 2e kindje, Thuis, BV
    Brabomama, 34 jaar, 2e kindje, ZH, BV
    Fleur24, 30 jaar, 3e kindje, FV
    Merlijntje83, 31 jaar, 2e kindje, Thuis, BV

    23-03:
    Zally, 33 jaar, 3e kindje, Thuis, BV

    24-03:
    Mysa, 30 jaar, 1e kindje

    25-03:
    4Meidenmama, 33 jaar, 5e kindje, ZH, FV

    26-03:
    Prikkeldraad, 34 jaar, 1e kindje, ZH, BV
    Arual83, 31 jaar, 2e kindje, Thuis, BV
    Nienes, 33 jaar, 1e kindje, ZH, BV

    27-03:
    Cicey, 34 jaar, 1e & 2e kindje (tweeling!), ZH, BV

    28-03:
    Charmedknorrie, 32 jaar, 3e kindje, Thuis, BV
    Jony, 32 jaar, 4e kindje, ZH

    29-03:
    Jaatje, 31 jaar, 1e kindje
    Imp, 30 jaar, 2e kindje, BV

    30-03:
    Bajou, 28 jaar, 2e kindje, ZH, BV

    31-03:
    Anba, 31 jaar, 3e kindje, Thuis, FV
    Kattenvrouwtje, 28 jaar, 1e kindje, ZH

    01-04:
    Kim008, 26 jaar, 1e kindje
    Sizow, 27 jaar, 1e kindje


    ஐ Vlindermama's ஐ
    Heel veel sterkte...
    ★Victoire
    ★Innas
    ★SteffieD

    5 meisjes, 2 jongens, 4 verrassingen/geheim

    Afspraken

    06-10: Prikkeldraad, controle gyn
    07-10: Merlijntje83, geslachtsbepaling
    07-10: Kattenvrouwtje, controle vk
    08-10: Anba, geslachtsbepaling
    09-10: Zally, controle vk
    13-10: Cicey, echo + controle vk zkh
    15-10: Wondertjenr3, controle vk
    16-10: Nienes, controle vk
    16-10: Merlijntje83, controle vk
    16-10: Bajou, geslachtsbepaling
    21-10: Imp, geslachtsbepaling
    22-10: Truelove, controle vk
    22-10: Kelly1609, controle vk
    22-10: Arual83, geslachtsbepaling
    27-10: Kim1988, 20 wkn echo
    28-10: Imp, controle vk
    29-10: Arual83, controle vk
    30-10: Kelly1609, gesprek gyn + groeiecho
    31-10: Kelly1609, 20 wkn echo
    01-11: Wondertjenr3, 20 wkn echo
    03-11: Brabomama, 20 wkn echo
    03-11: Kaaskroketje, 20 wkn echo
    04-11: Derde, 20 wkn echo
    05-11: Mysa, 20 wkn echo
    06-11: Nienes, 20 wkn echo
    07-11: Cicey, 20 wkn echo
    10-11: Imp, 20 wkn echo
    10-11: Arual83, 20 wkn echi
    12-11: Truelove, 20 wkn echo
    17-11: Anba, 20 wkn echo
    17-11: Derde, controle vk



    Wil je ook op de lijst of heb je aanvullingen? Laat het mij ( wondertjenr3 ) even weten, zet het aub in een kleur in je bericht, dan zet ik je/het erop :)
    Als het niet in kleur staat wordt er overheen gelezen!!!
     
  11. Prikkeldraad

    Prikkeldraad Actief lid

    3 aug 2014
    297
    0
    0
    #3211 Prikkeldraad, 6 okt 2014
    Laatst bewerkt: 6 okt 2014
    Korte echo van vanmorgen ging goed! Alles ziet er mooi uit. En de beentjes lagen tegen elkaar uit, dus de kans dat mijn naam ook roze mag is best aanwezig. Alleen horen we dat later zeker. :)


    Edit: oh ja: er stonden vandaag geen MvM-flessen meer voor de deur! Jeej!
     
  12. Merlijntje83

    3 aug 2014
    62
    0
    0
    Den Bosch
    @prikkeldraad spannend! Dat wordt ee mooi roze lijstje zo haha

    Wij mogen morgen ook *stuitert nu al door de kamer*. Ben benieuwd of er een blauwe naam bij komt om al die meiden in de lijst een beetje tegengas te geven ;)
     
  13. Prikkeldraad

    Prikkeldraad Actief lid

    3 aug 2014
    297
    0
    0
    Haha! Ik ga voor je duimen morgen, Merlijntje! ;)
     
  14. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    3 feb 2009
    3.538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    Hoi meiden, wij zijn terug van een heerlijk lang weekend (donderdag-maandag) van het landal park Land van Bartje. Wat n aanrader voor gezinnen met jonge kinderen zeg. Zeker tot een jaar of 8 kunnen ze zich daar perfect vermaken. Hebben ook al een award gewonnen voor beste kindervakantiepark, maar dat maken ze zeker waar. Ook in het restaurant zo geweldig naar de kids toe en echt proberen ze het naar de zin te maken. Oftewel we hebben genoten! Daardoor niet echt bij kunnen houden. Wel net wat bij kunnen lezen maar even geen puf om op iedereen te kunnen reageren.

    Afgelopen dinsdag naar de vk geweest en n mooi hartje gehoord, wat wel even een bummer was is dat ze vertelde dat de protocollen zijn aangescherpt en dat je nu in principe bij n bmi van hoger dan 30 niet meer thuis mag bevallen. Nu heb ik n bmi van 30,08 *zucht* nu voelde ze zelf zich erg raar dat ze dit aan mij moest verkopen. Ik heb namelijk bij mijn eerste met n hogere bmi een perfecte thuisbevalling gehad. En mijn tweede bevalling was dan wel medisch door n inleiding maar ging verder ook prima en toen n nog hogere bmi. Omdat ik dus wel errug graag thuis wil bevallen en omdat zij zelf het in mijn geval (ik ken de vk dan ook al vanaf mijn 1e zwangerschaP) ook heel vreemd vind voelen gaan ze me in het MDO bespreken met de gyn want als het aan haar ligt mag ik gewoon thuisbevallen (mits tegen die tijd er geen rare dingen zijn natuurlijk) maar ze wil vanwege het protocol dit wel even met de gyn overleggen. Dus ik ga heel hard duimen..........
     
  15. Kattenvrouwtje

    Kattenvrouwtje Actief lid

    22 jan 2014
    462
    0
    0
    Vmbo Docent art&design
    Zuid Holland
    Dankjewel voor het geruststellen.
    Zo fijn zo'n forum!

    Ik ben echt bekaf de laatste dagen. Hoe gaat het met jullie?
     
  16. kelly1609

    kelly1609 Fanatiek lid

    20 jul 2012
    1.206
    0
    0
    he meiden,
    ik heb het behoorlijk druk dus ben hier niet zoveel. Het gaat goed hoor! Ben alleen erg moe. Afgelopen weekend een weekendje naar centerparcs vossemeren geweest. Erg leuk park! En nu weer 4 dagen werk met daarbij morgen oudergesprekken tot 20.45! en nu ook nog voor t werk bezig... pff dus eind van de week kom ik weer uitgebreid lezen en reageren
     
  17. Bajou

    Bajou Fanatiek lid

    10 feb 2009
    4.599
    1
    0
    België
    Ja, ook moe. Zoontje 2 nachten op rij zn bed onder gespuugd... En dan slaapt hij ook niet meer. Deze nacht was het dus 3u... :,(
     
  18. wondertjenr3

    wondertjenr3 Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.658
    2
    38
    Zuiden
    @charmedknorrie:
    Had hier hetzelfde probleem qua bmi en vk heeft toen mijn begingewicht gewoon 1 kilo lager gezet... Kan toch niemand daarna meer controleren haha
     
  19. Prikkeldraad

    Prikkeldraad Actief lid

    3 aug 2014
    297
    0
    0
    #3219 Prikkeldraad, 6 okt 2014
    Laatst bewerkt: 6 okt 2014
    Knorrie: zou fijn zijn als ze het truckje van wondertje ook bij jou toepassen. Helemaal met zo'n kleine overschrijding en een geschiedenis zonder noemenswaardige problemen.

    3 November mag ik weer naar de gyn!

    Moeheid blijft ook hier duidelijk aanwezig... :(
     
  20. kelly1609

    kelly1609 Fanatiek lid

    20 jul 2012
    1.206
    0
    0
    Hopelijk krijg je groen licht om thuis te bevallen, Knorrie!

    Al heb ik wel eens gehoord dat als je boven de 100
    Weegt je niet meer boven mag bevallen. Dit ivm complicaties en je naar beneden krijgen. Ik weet niet of dat echt zo is hoor, heb me er nooit in verdiept omdat ik niet thuis wilde
    Bevallen ;)
     

Deel Deze Pagina