Zwanger worden na missed abortion/miskraam.

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door SanneS1987, 3 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wensje88

    Wensje88 Fanatiek lid

    29 jan 2014
    1.229
    23
    38
    Heeeel goed begin van de dag! Jeeeeeeej butterfly! :D
     
  2. Wensje88

    Wensje88 Fanatiek lid

    29 jan 2014
    1.229
    23
    38
    Pff bakegirl.. Niet leuk! :( dikke knuffel!!
     
  3. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Dankje, nu is het wel echt hè.. het begint door te dringen.

    Als we uit gaan van de eerste dag van de laatste menstruatie dan is de uitgerekende datum 11 juni. Echter geeft de CB test nog maar 1-2 weken aan, terwijl ik nu dan 4,5 weken zou moeten zijn. Zou het een late eisprong of late innesteling zijn? Of wellicht te weinig HCG?
     
  4. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Ik wil nu wel naar beneden ;) Gelijk ook maar de VK gebeld, geen gras over laten groeien. Mag 31 oktober komen voor de eerste echo.. spannend!! Wij willen een lief plakbeebje zien.
     
  5. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer

    :D jeeee
     
  6. Logan

    Logan Niet meer actief

    Gefeliciteerd ButterflyNova! Heb even geen tijd voor de lijst maar misschien dat iemand het ff doen wil? Anders doe ik Het vanavond.
     
  7. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    ♡Zwanger♡ 2014 uit! (na een miskraam)
    Het actieve-kletsers-lijstje♡


    NOD In Oktober

    > Gerindarupsje1 - 7 oktober
    > Hommel82 - 14 oktober
    > Liana84 - 18 oktober
    > Anne020 - 20 oktober
    > Wensje88 - 23 oktober
    > Mandy3 - 28 oktober

    NOD In November

    > LianneE - 1 november
    > Logan - 2 november
    > Cosy - 4 november

    NOD Onbekend

    > Bakegirl
    > Turkssnoepje
    > Mamayo
    > Sun123

    ♡ ZWANGER ♡

    > XmoonlightX - 23 mei 2015 - ♂♀?
    > Daantjuh85 - 3 juni 2015 - ♂♀?
    > Linky - 5 juni 2015 - ♂♀?
    > Babylove 85 - datum - ♂♀?
    > ButterflyNova - 11 juni 2015 - ♂♀?

    AFSPRAKEN

    > XmoonlightX - echo - 8 oktober
    > Daantjuh85 - echo - 20 oktober
    > Linky - intake verloskundige - 24 oktober
    > Linky - echo - 28 oktober
    > ButterflyNova - echo - 31 oktober
    > Mandy3 - 13 november
    > Mamayo - gynaecoloog (controle na curettage) - 17 november
    > Logan - gynaecoloog - begin december

    Lijst aanpassen? Quoten en haakjes weghalen of Logan vragen. Gebruik 'NODLIJST' in de zoekfunctie om snel de lijst te kunnen terug vinden
     
  8. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Tuurlijk is ook niet leuk bakegirl!!!
    Maar aan de andere kant die kwaaltjes zijn ook echt niet leuk, hoe blij je ook bent om zwanger te zijn.
     
  9. Anne020

    Anne020 Actief lid

    28 jun 2014
    473
    91
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    Woohoo! Gefeliciteerd Butterfly :)
    Ik duim ook voor een plakbeeb!
     
  10. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Mooi om te zien dat sinds de start van het clubje er al 5 naar zwanger zijn verhuisd :)

    Jij al nieuws Gerinda??
     
  11. Blloempje

    Blloempje Actief lid

    2 apr 2014
    487
    17
    18
    NULL
    NULL
    Hoe gaat het hier? :)

    Ik ben weer een beetje bijgekomen van alles , vanochtend wilde ik de ovu testen de prullenbak weer ingooien onder het mom van we zien wel.

    Toch een testje gedaan en positief! Dus wel een late eisprong, vanavond maar gezzelig maken :D
     
  12. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Succes en veel plezier Bloempje ;)

    Gerinda, hoe is het bij jou? Vandaag je NOD toch?
     
  13. Blloempje

    Blloempje Actief lid

    2 apr 2014
    487
    17
    18
    NULL
    NULL


    :D Op me tel is lastig terug lezen maar gefeliciteerd!!!
     
  14. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Dankje! Ik heb dat ook als ik lees op mijn telefoon, zeker als er zoveel gekletst wordt ;)
     
  15. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Butterfly: Jeej!! :D 1-2 kan wel kloppen toch? Die CB geeft het moment van bevruchting aan, dus dan ben je in werkelijkheid idd een week of 4 zwanger. Fijn dat je ook meteen weet wanneer de eerste echo plaats gaat vinden.

    Bakegirl: ai, das niet leuk. Goed dat je haar gevraagd hebt of ze met je wil ruilen. Denkt ze mss na voordat ze begint te klagen over kwaaltjes.


    Ik ben mezelf weer eens als vanouds gek aan het maken, terwijl ik met mezelf af had gesproken dat ik dat niet zou gaan doen. Je hoeft toch niet voor NOD perse al kwaaltjes te hebben? Ik lees het echt zoveel dat vrouwen direct al weten dat ze zwanger zijn en kwaaltjes hebben. Baal er wel van dat ik er bij mijn vorige zwangerschap niet meer op gelet heb. Het enige wat ik me nog kan herinneren is dat ik een paar dagen niet lekker was. Dat heb ik nu ook weer, alleen is het eerder gekomen dan de vorige keer. Zo stom, kan niks anders doen dan afwachten. Dat weet ik, maar toch zit ik mezelf gek te maken met elk dingetje dat ik voel (of niet voel).
     
  16. itakepictures

    itakepictures Niet meer actief

    Herkenbaar Liana! Ik weet van mn vorige zwangerschap ook niet zo goed wat de signalen waren, alleen dat ik niet lekker was en me 'vreemd' voelde, maar geen idee of ik dat niet gewoon vaker heb gehad vlak voor m'n menstruatie. En voor ik het me een beetje kon realiseren of ik kwaaltjes had was het ineens alweer voorbij... Ik ben ook echt bang dat ik me nu voor de gek houd als ik wat voel. Over een week mag ik testen en ook nu voel ik me raar, ziekig, last van mn buik etc. Maarja 2 maanden geleden had ik dat ook en was ik er heilig van overtuigd dat ik zwanger was en dan is het wel echt een klap in je gezicht als je dan gewoon weer ongesteld word...

    Butterfly gefeliciteerd :D
     
  17. Blloempje

    Blloempje Actief lid

    2 apr 2014
    487
    17
    18
    NULL
    NULL
    Vaak lees je ook dat ze helemaal geen klachten hebben hoor, dus dat zegt niet zo heel veel:D
     
  18. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    *Streng toespreekmodus aan*
    RELAAAAAX :)
    Nee, je hebt over het algemeen geen merkbare kwaaltjes, en tja achteraf als je zwanger blijkt kan je alles daarop toeschrijven. Als je ongesteld wordt vergeet je ze nl. weer en hadden ze dus niks te betekenen. Ik bedoel: achteraf is altijd makkelijk praten. Ik had zelf nergens last van en was overtuigd dat het niet raak was. De keren dat ik kwaaltjes had was het niks. En al ben je bevrucht en komt het daardoor: het moet nu nog innestelen ;). Verder is iedereen verkouden en grieperig door de herfst.
    *Streng toespreekmodus uit*

    Meis, ik weet hoe moeilijk het is, ik heb het zelf ook vaak vanaf het moment dat je op het bankje zit. Het is gewoon rot om te wachten maar probeer te genieten van leuke dingen :) (in mijn geval: zo veel mogelijk sushi eten en leuke dingen doen met vriendinnen/ vriend en ik geniet ook van het feit dat ik nog lekker met mijn team wedstrijden kan spelen. Tuurlijk ik had liever een kindje maar heb nu tenminste nog minimaal een 1e seizoenshelft en dat is toch ook wel leuk om te doen).
    dikke knuff!
     
  19. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Ik dacht juist ook gewoon de zwangerschapsduur, ach het is maar een indicator. Misschien zit ik net op de grens. Proberen ons niet gek te laten maken door een test. Op naar de eerste echo!


    Je kunt jezelf zo gek maken meis, probeer rustig te blijven! Het kan van alles zijn. Weet je hoe hard ik deze ronde riep dat ik me niet zwanger voelde en moet je nu eens kijken! Voel nu wel van alles in mijn buik maar dat kan ook deels psychisch zijn. We duimen voor je meis, stom wachtbankje ook!!
     
  20. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Precies, indicator is het goede woord. Er staat geloof ik ook een percentage in de bijsluiter van de mensen waarbij het klopt (en dat is zeker geen 100%). En het zijn een ranges, dus als je net 1 puntje HCG toevallig te weinig hebt (dat wisselt per persoon ook geloof ik) val je al in een andere categorie. En ieder mens is verschillend toch :)

    Op naar de echo inderdaad :) :) en wij duimen ondertussen ons blauw voor een plakkert!
     

Deel Deze Pagina