@moedervanthijs (en anderen) was net bij gyn. Maar het is er niet echt over gegaan (hij gaf aan dat ie niets kon zien op testen die al een paar uur oud waren). Er was helaas wat slechter nieuws op ander front, dus beetje mineur hier in huis en vooral zelf. Maar goed, hopelijk komt dat streepje morgen nog duidelijker en is mijn hart weer met blijdschap vervuld
Vindt het moeilijk te zien... Maar als de test opdroogt wordt normaliter een streepje iets duidelijker. Hoe is de test nu?
Wow wat een boel positieve testen! Gefeliciteerd!! Jingle ik zie m helaas (nog) niet Nala zie een heel licht streepje meid
@kleineM ik zie m! @Beckje duidelijk hoor! @Jingle ik zie een heel licht streepje @nala10 ik zie geen streep.
@nala ik zie geen streepje maar als je banner klopt ben je ook nog wel wat vroeg met testen! Duim voor je dat ze komende dagen wel duidelijker worden!
Geen tuurtestje dit keer, even showen met de test van zonet (vandaag gemaakt, weet niet precies hoe ver ik ben, maar vermoed 5 weken en 4 dagen):
mooie test! lekker van genieten! @nala, ik zie ook niets helaas, nog even proberen te wachten en dan een testje wagen!
Ik snap het hoor dat jullie het niet zien! We wachten gewoon af zit inderdaad nog een dag of 4 voor mn NOD
Dank je wel (hoop ik!!) en JIJ ook! Ik kan het stiekum nog niet geloven. Ik denk dat ik er zo nog eentje doe...
Hallo , ik ben hier ook nieuw en heb ook een onduidelijke test van het kruidvat , ik zal een foto bijvoegen , alvast bedankt X
ziet er positief uit hoor.. maar probeer is kv 2 voor 5.. die zijn duidelijker als die plus testen maar voor als nog gefeliciteerd!
Ja ik ben toch nog niet overtuigd , ik heb een pregnyl spuit gehad en ik lees hier en daar dat het de test kan beinvloeden , was wel op 27 september en maar 1 spuit van 5000 , mss zit ik niet in het juiste onderdeel van dit forum , is ook de eerste keer dat ik op zo een forum kom , toch bedankt voor jullie snelle reactie , is wel leuk dat jullie ook een plus zien