Is er hier misschien iemand die weet waar ik een Nijntje taart kan bestellen (graag in de buurt van Almere of bezorgen in Almere)? Ik hoor het graag!
Weet niet of een speciaal soort taart wilt, maar je kunt ook bij Hema een taart bestellen met een plaatje van nijntje ipv een eigen foto. Ik heb een screensaver (ivm groot formaat 'foto') van Het Zandkasteel als foto gebruikt op een slagroomtaart en is heel leuk geworden.
Was al aan het zoeken maar zie even door het bomen het bos niet meer. Het is dat ik zelf niet echt veel tijd heb om iets te bakken anders zou ik dat wel doen maar helaas, mijn werk slokt mij op
ja het altijd een heel gezoek soms en dan je werk hoop het allemaal mag lukken en je een super mooi taart kan bemachtigen
Gaat vast allemaal goed komen, het Hema idee is ook een goede en ik kan nog even verder kijken. We blijven zoeken
Een heel klein plaatje wordt niet erg scherp, dus een groot plaatje is mooier. Als je zoekt via google afbeeldingen op 'nijntje screensaver' krijg je grote plaatjes met nijntje. Daar zoek je een leuke uit, sla je op op je pc (rechtermuisknop). Ik heb het plaatje toen zelf nog bewerkt en de naam van ons zoontje en '2 jaar' erbij gezet. Daarna de 'foto' ge-upload bij Hema op een taart Was heerlijk!
Jep zo met die hema taart is ideaal. Maak vaak zelf taarten maar ivm een weekje weg deze keer weinig tijd en zo krijgt mijn dochter dus een taart van sofia het prinsesje.
Gewoon zelf bakken en bij cakepicture.nl een afbeelding van nijntje bestellen en erop 'plakken' Zo krijgt mijn kleine mannetje voor zijn derde verjaardag een chocoladetaart mét slagroom EN een afbeelding van zijn held Mr. Bean Alles voor het kind he Oh, sorry, sorry, sorry, sorry! Ik lees net dat je geen tijd hebt om zelf te bakken Voor wanneer heb je hem nodig en wat is je budget? Ik woon in de buurt
Hier ook een fototaart van de hema met daarop gewoon een van internet gezocht plaatje van suske en wiske. Works fine!
Dank je wel voor het aanbod. Ik heb een aantal goed ideeën gekregen wat betreft de Hema taart. Ga morgen middag gelijk even kijken (ben dan even vrij ) Mocht ik er niet uit komen dan kom ik er graag op terug (je aanbod dus ) Ik heb namelijk twee taarten nodig voor twee dagen richting eind oktober (dan is mijn meisje jarig en het wordt op twee dagen gevierd) budget maakt niet zo heel veel uit als het maar redelijk is. De rest allemaal bedankt voor het meedenken!