Dames ik snap er niks van..... Ik moet een pop en een pap maken....prima wil ik best maken. Maar hoe, wat en waar Heeft iemand een goedgekeurd voorbeeld? Natuurlijk ga ik gewoon netjes zelf mijn pop en pap maken. Ik zou alleen niet weten waar ik moet beginnen en met wat ik moet beginnen. Een voorbeeld helpt me altijd om de opdracht te begrijpen(een 'oh zo moet het'). En geeft me een idee wat ik erin moet zetten. Met mijn begeleidsters kom ik er niet uit. Wat ik ook aan geef, ze blijven dezelfde houding hebben. Die houding is: doe het zelf en als je klaar bent, dan bekijken we of hij goed is. Op school zijn deze termen niet gevallen, dus is er ook geen uitleg geweest.
http://files.iederedagmatotvrij.webnode.nl/200000003-d3bfdd5b49/Pop%20naar%20Pap.docx Denk dat je daar wel wat aan hebt? Pop is een persoonlijk ontwikkelingsplan. Dus je stelt (smart) doelen die je wil behalen tijdens je opleiding / leerjaar. Pap is een persoonlijk actieplan, dus hoe je die doelen kan bereiken. Welke competenties heb je nodig..
heb je een lijst met competenties waar je aan moet voldoen als verzorgende ig? Zo ja dan is het vrij eenvoudig. Het pop in ieder geval. Een pap ken ik niet maar ff google zal misschien verschil maken. Bij mijn pop moest ik vijf competenties kiezen waar ik aan moest werken. Je schrijft waarom je dat bij jezelf wilt ontwikkelen, hoe je dat denkt te gaan doen (wat ga je doen om het punt te verbeteren en wat heb je daarvoor nodig) en binnen welk tijdsbestek? Ik moest per jaar drie tot vijf competenties verzinnen waar ik mij in wilde ontwikkelen. Beetje duidelijk zo? Anders geef je een competentie en kan ik wel vb proberen te maken.
Bedankt dames!!!! Ik heb wat dingen besproken op het werk en het is nu ineens niet duidelijk of ik ze moet maken.... Flora bedankt voor het voorbeeld! Krullie mag ik je pb'en als ik duidelijkheid heb?
mwah dat bepaalt de opleiding wel... dit kunnen ze ook omzeilen hoor. Op mijn werk zouden we dit ook elke zoveel jaar moeten doen, maar geen haan die er naar kraait en niemand heeft er zin in...dus wordt het niet gedaan.
Persoonlijk ben ik van mening, dat een ieder een POP of PAP zou moeten maken eens in de zoveel tijd. Altijd fijn om te weten wat je nog wilt en waar je staat.
Voor de opleiding moet je toch elke bp weer een pop en pap maken? Als je er niet uitkomt kan ik je er misschien wel mee helpen.
Ik heb denk nog wel een voorbeeld die na 10.000x eindelijk was goed gekeurd. PB me even met je emailadres.
Ja ik ben in opleiding. Ik weet niet of je kan zeggen dat iets altijd moet.... Of ik het moet is nog even afwachten.
Hier maken we iedere periode een pop. Tussendoor soms ook een extra. Pap doe ik niks mee omdat die bij mij al in mijn pop zitten.
Vaag dat ze daar eigenlijk zoveel verschillen in zijn per opleiding. Ik ben met de verkorte verpleegkundige bezig, omdat mijn baas vond dat het tijd werd dat ik de opl alsnog kon afmaken. Maar wat een gedoe. Studiemeter, ijken, pop/pap, exz ned eng en rek..... word er allemaal niet leuker op. In mijn portfolio zit een pop, maar daar is geloof ik nog nooit naar gekeken