Ik wil zo lang mogelijk zonder verwarming... Maar hier is jet binnen 17.5 graden, dus heb hem maar aan gezet want vind het echt koud
De afgelopen dagen wel 's ochtends en 's avonds. Nu alweer een paar dagen alleen 's avonds een uurtje. Voor overdag vind ik 18 graden goed, 's avonds zet ik hem op 19,5.
Hier heeft hij laatst ff uurtje aangestaan, had het zo koud zelfs met vest aan. Terwijl het niet eens echt koud was toen binnen, 19 graden. Nu heeft ie weer dagen uit gestaan. Zeker als de zon hier goed binnenkomt warmt die het hier al lekker op.
Ja al 2 weken. Ik heb last van zenuwen/spieren... bij kou verkramp ik helemaal. Vind het goed. Die paar centen zullen me een worst wezen.
maandag heb ik hem even aangehad, maar toch weer uitgedaan en de open haard gestookt. wij hebben vloerverwarming en voordat die echt optimaal verwarmd zijn we een halve dag verder dus dat schiet niet op. denk dat hij na het weekend wel aan zal gaan. het is nu 19 graden binnen en van het weekend komt het zonnetje nog dus dan zal wel het wel rond de 20 a 21 graden weer binnen zijn. probeer hem zo lang mogelijk uit te laten dat stoken verbruikt hier ruim 10 kuub per dag en dan staat hij overdag op 20 en snachts op 18.
Nee, maar bij ons is het binnen nog niet onder de 20 graden geweest. Gistermiddag was het zelfs 22,5 graad.
Nee en als het even lukt zal die voor het eerst aan gaan op 21 okt. Dan is zuidladermarkt , weekend word het mooi weer bbq weer de laatste gok ik.
Ja. Vanmorgen had ik het ook koud en heb ik hem aangezet op 22, straks zet ik hem wel weer lager denk ik want het word hier flink warm nu.
Hier is het nog steeds 20 graden in huis dus daarvoor ga ik geen verwarming aanzetten. Krijg het wel steeds kouder in huis, maar voor nu werkt een dekentje nog prima.
Hier gewoon lekker 21 graden (met cv) En 's avonds gaat de cv uit en dan gaat de houtkachel gezellig aan. Meestal wordt het dan wel 22 graden.
Nee, nog niet. Het is hier binnen nog ruim 22 graden. Ons huis wordt goed verwarmd door de zon. Gisteren heeft de deur nog de hele dag open gestaan.
Allang. Ik ga niet vrijwillig zitten koukleumen in mijn eigen huis waar ik nota bene zelf de rekeningen betaal. Aan dat ding; ik werk er hard voor en ik leef in een westerse wereld waar ik gelukkig prima zelf kan en mag bepalen wat ik doe. De verwarming ging begin september al aan. En nu zitten we in Center Parcs, dus nu staat hij lekker op 25 graden ook Ik zou hem het liefst nog hoger doen, maar dat mag niet van partner en kind.