Dankjullie wel voor de reacties. Morgen nog een test doen! Hopen op een wat duidelijker streepje!! Spannnennnddd
Heel misschien zie ik een zeer licht streepje op de ultragevoelige test van z&k.. Lief ziet hem ook, maar ben bang dat het gewoon een indroogstreep is.. Volgens mijn betekeningen zou ik 3 dagen overtijd zijn, volgens m'n app maar 2. Dan zou er toch al een duidelijkere streep te zien moeten zijn??
hm is ie echt roze of grijs? soms geven die dingen ook grijze streepjes... zelfs met kraanwater hier... ik zou nog 2 dagen wachten en een kruidvat 2v5 doen
Nee hoor! Dat is in het begin ook lastig. Je kan bij een nieuwe reactie onder bij de "smileys laten zien etc" Bijlagen beheren. Daar kan je een bijlage toevoegen! Kan via pc maar ook via je telefoon.
Hij was eerst erg geel. Heb op aanraden van wat meiden wat water erop gedaan, toen werd de streep beter zichtbaar op de foto Zit nu 10 dpo/iui4. Vrijdag een hagel witte test geplast voor de pregnyl is het dus niet. Zien jullie ook wat?
Dankjewel @jolina! Hopen dat er een duidelijker streepje komt vandeweek! We zijn nog voorzichtig,hihi.
Hey meiden, Gisteravond nog een tekstje gedaan (bovenste) en die eronder is van vanochtend. Ik zag op die van gisteravond direct een heel wazig streepje en op die van vanochtend helemaal niets of zou ik s avonds betere plas hebben zit nog voor mn nod natuurlijk maar hoopte vanochtend eigenlijk op een iets beter streepje..
Hoi allemaal, Ben nieuw op dit forum en heb het meeste meegelezen. Ik zit zelf op 11 dpo en heb gisteren een tekstje gewaagd, ben erg ongeduldig... Pas na 20 minuten kwam er een lichtroze lijntje, was kv 2v5. Lijntje was met water niet weg te spoelen.
Ik zie op de linker zeker een vage streep, op de rechter twijfel ik. Als geoefende tuurder zeg ik, je plast savonds beter dan sochtendsvroeg. Doe ik overigens ook hoor. Morgen nog een kvtje tegen aan gooien. Hoever zit je trouwens voor nod?