Dankjewel allemaal voor de lieve reacties en steunbetuigingen. Vandaag weer op controle geweest en de navelstreng zag er goed uit, vrijdag de groei meten ben weer erg zenuwachtig. Maar probeer uit te gaan van het goede. Ik hou jullie op de hoogte
Wat een zware tijd! Hopelijk groeit de kleine goed en blijft hij lang zitten. Heel veel sterkte de komende tijd!
Bah wat een verhaal. Fijn dat je in ieder geval thuis bent! Probeer echt goed je rust te nemen. Ik ben vorige maand bevallen bij 30+5, hidde moest toen naar een academisch zkh. Heb je nu je contoles in een perifeer zkh of academisch zkh? En als je in een perifeer zkh bent moet je dan bevallen in een academisch zkh? Succes vrijdag met de echo, ik hoop dat je de kleine even mee kunt dragen!
Heel erg veel sterkte en succes! Hoop dat de kleine lekker blijft zitten en goed doorgroeit tot in ieder geval 37 weken
Hallo Hier ongeveer gelijkaardig . Lig nu in het ziekenhuis met 28 weken bang af te wachten... Ze groeit ook niet meer goed... ben zo bang dat t misgaat in mijn buik en dat ze er te laat zullen bij zijn... Morgen weten wij ook weer meer. Ook wens ik jou veel steun en sterkte.. xxx
Heftig, veel herkenning in jouw verhaal. Ik hoop dat je ukje nog even kan blijven zitten. Je bent al 30 weken, goed hoor! Hier ook vanaf 27 weken een groeiachterstand en weinig vruchtwater. Uiteindelijk met 32+6 geboren, prematuur en extreem dysmatuur. Maar weet je, ze kijken uiteindelijke naar het termijn en niet naar het gewicht. Je kindje rijpt nu wel door in je buik, dat is heel erg belangrijk voor de start! Zet 'em op! Ps mijn zoontje heeft z'n achterstand praktisch ingehaald hoor qua gewicht en lengte. Hij zit op de onderlijn inmiddels van de normale curve!
Meid, wat heftig allemaal zeg!Duim voor je mee dat de kleine nog lekker lang in je buik blijft zitten en blijft doorgroeien!! En dat je thuis kan blijven om je zwangerschap met je dochter en man te kunnen delen. Veel sterkte in deze zorgelijke periode en ik hoop dat je al positief nieuws hebt ontvangen over de groei van je kleine!! Dikke knuffel!!
Oh wat erg, ik heb helemaal niet meer gereageerd. De echo was op zich wel goed, ze hebben alleen geen groei gemeten omdat ze het vorige week dus toch ook al een keer hadden gedaan en ze er minimaal 2 weken tussen willen hebben zitten voor het goede resultaat zegmaar. Hartfilmpje en echo zagen er verder volgens de dokter goed uit. Moet morgen weer terugkomen en vrijdag t zelfde liedje en dan gaan ze ook even kijken wat er nou precies Gata gebeuren... Ondertussen alweer bijna 30 weken en het gaat echt opschieten nu!!! Elke week elke dag en elk uur is winst winst winst. Ik hou jullie op se joogte meiden! Xx