Ik koop voor de kids wat nodig is. Laat het niet altijd uitgebreid zien. Niet om stiekum te doen maar als hij in de kost ofzo zit laat ik het niet speciaal liggen. Ziet hij het later wel. Doe niks stiekums
Nooit eigenlijk. Koop vaak alleen wat nodig is en ik vind het ook leuk om te laten zien. Hij zou het zelf ook zien als hij iets nieuws aanhad.
Nee, ik zou niet weten waarom je stiekem moet doen. Het maakt mijn man niet uit wat ik koop, omdat hij wel weet dat ik verstandig met ons geld omga en geen gat in mijn hand heb. Ik zou sowieso niet iets kopen, waar hij het niet mee eens is. Grote aankopen worden altijd overlegd en over kleine aankopen maakt hij zich niet druk. En aangezien het geld van ons samen is, zou ik nooit iets achterover drukken. Dat zou ik andersom ook niet waarderen.
Heb ik 1 keer gedaan, toen had ik echt te dure schoenen gekocht.. En toen gedroeg ik me zo raar dat hij er niks van snapte.. Dus nee ik doe dat nooit weer haha!
Soms met de boodschappen dat ik een zak chips/popcorn of chocolade verstop in de kast en als hij nachtdienst heeft dat ik het dan pak. Wat betreft kleding kopen als ik vind dat de kinderen iets nodig hebben koop ik het en soms beland het al in de kast voor dat mijn man het ziet, net als mijn kleding. Ik weet waar ik het geld aan uit kan geven dus ik voel mij ook niet schuldig er over.
oh ja ik verstop best veel. hij: "heb je (of dl) weer al wat nieuws aan?!" ik: "nee joh schat. Dat is al best oud. Weet je nog van vorig jaar?" hij: "hm" en dan zie je m bedenkelijk kijken haha Of ik zeg dat t gekregen is voor dl of tweedehands of al jaren in mn kast hing. Zeg ook wel s dat t nieuw is maar halveer dan altijd de prijs haha Heb geen zin in zn gezeur, hij is zo minimalistisch wat kleding betreft. En ik werk er hard voor het is van mn eigen geld wat overblijft na alle gezamenlijke dingen dus hij heeft r geen last van in principe.
Ik smokkel niks binnen maar er durft wel eens iets wat minder kosten als er naar een prijs gevraagd word of zogezegd van moeke gekregen. Tja ml vind een aankoop al snel overbodig (bvb nu weer kleren gekocht ze heeft er al zo veel? Ja schat in maat 80 dit is 86... hij vergeet wel eens dat dl snel groeit)
Vraag aan diegene die dingen verstoppen/niet vertellen/ietwat andere prijs vertellen, aan hun partner, wat is de reden daarachter? Liggen jullie anders op één lijn ten opzichte van geld en inkopen? Hier gebeurd alles eerlijk, wij overleggen gewoon als er grote inkopen gedaan moeten worden.
Ik verstop soms alleen de gekochte chocola, omdat het anders alweer op is, voordat ik tijd heb om eraan te beginnen..
Ik laat vaak alles heel vluchtig even zien en dan zeg ik bij iets goedkoops de prijs 'zie je deze schoenen, in de sale voor 30 euro!! Koopje toch!!'. Dat het andere paar 100 euro heeft gekost zeg ik niks over.
Nee ik lieg niet tegen mijn man over wat ik koop. Als dat nodig zou zijn zouden wij een goed gesprek aangaan.
Nee, nooit. Daarbij hebben we ook een gezamelijke rekening dus ziet hij de uitgaven ook. Het is wel eens dat hij aankopen niet ziet maar dat is omdat het dan al in de kast ligt bijvoorbeeld.
Haha dat doe ik ook met schoenen "kijk schat, was maar 5 euro". Ik verstop niks voor mijn man, maar tegen de tijd dat hij eens een keer thuis komt zit het, meestal, allang in de wasmachine.. En verder ziet hij toch niet of ik wat nieuws aan heb. Tenzij hij het niet mooi vind. 😂