Ik word morgen waarschijnlijk gebeld met de uitslag! Spannend! Donderdag een uitgebreid gesprek met de gynaecoloog wat we gaan doen om de baby zolang mogelijk te laten zitten.
ben ik ook weer even. ik heb op het moment zo ontzettend weinig tijd door veel geregel omtrent ons nieuwe huis en het dozen inpakken etc in oude huis. het gaat met mij redelijk goed. heb zo mijn ups en downs gisteren met manlief naar de film fury geweest. heerlijk er met zijn 2en even op uit. voelde lekker ontspannen met een zak popcorn erbij het nadeel was dat de film pas half 1 afgelopen was pfff.. maarja wel leuk mijn buik lijkt nu iets te gaan bollen. viel me vandaag ineens op. ook voel ik na wat wandelen dat mijn liezen wat gaan trekken. af en toe wat misselijk maar verder weinig te klagen. door de drukte vergeet ik soms weleens dat ik zwanger ben. ben wel heeel benieuwd naar het geslacht kan ik ook lekker behang uit gaan zoeken enzo voor in het nieuwe huis. @ zag wat mooie buikjes voorbij komen. die van mij lijkt er ook wel een beetje op maar ik had nog wel een buikje van de vorige zwangerschap. @ nubtheorie heb ik weinig verstand van hihi. kan ik helaas niet mee helpen.
Mooie buikjes dames! Bij mij zie je echt nog helemaal niets. 's Avonds is het een beetje alsof ik teveel gegeten heb, maar verder echt nog geen spoortje. Ik ben ook nog niet echt in gewicht aangekomen. Ik heb wel een heel wisselend gewicht, maar gemiddeld gesproken ben ik de eerste maanden afgevallen en zit ik nu op het gewicht dat ik ongeveer had tijdens de conceptie. Hoe is dat bij jullie?
ik moet eerlijk bekennen dat ik mezelf niet meer heb gewogen. bij mij wisseld het ook wel enorm. schommelt de ene week kilo zwaarder als de andere week. en het ligt er ook maar net aan of ik me vol heb gegeten of een weekje rustig aan heb gedaan. op het moment ben ik een vreetbom allemaal zoute trek.. niet zo goed. heb me voorgenomen gezonder te gaan eten komende maanden.
Hier word ik gebeld als ze iets in mijn bloed/urine hebben gevonden. Anders krijg ik vrijdag een brief. Ik heb trouwens het hele weekend al last van enge hartkloppingen, hebben meer dit? Ik moet morgen toch de huisarts bellen voor de 16 weken controle dus maar even aankaarten. Maargoed, morgen 13 weken! Woehoeee!
Eten en aankomen... Zodra ik zwanger ben schiet mijn lijf in de opslagmodus. Er zijn dagen dat ik heek weinig eet en moet spugen maar toch kom ik aan. Laatste twee weken wel weet goed gegeten en ook af en toe veel snoep/chips. Hier dus al lekker aan het aankomen
Alle drie de kindjes zijn te vroeg geboren. Zou geweldig zijn als ik de 37 wkn een keer haal. Het lijkt me zo bijzonder om een keer thuis te bevallen maar de kans dat dat lukt is klein. Ik kan er voor kiezen om vanaf 16 wkn iedere week een proluton injectie te halen in het zh. Vorige zwangerschap heb ik ze geweigerd. Nu twijfel ik behoorlijk, daarover dus een gesprek. Gynaecoloog snapt heel goed mijn afwegingen. Ik laat iedere week wat inspuiten waarvan de lange termijn effecten niet helemaal duidelijk zijn. Met het verhaal van de des-dochters in mijn achterhoofd, je snapt me wel. Gyn gaat nu een berekening maken wat de kans is, dat ik opnieuw te vroeg beval en hoe groot die kans is als ik wel de injecties laat zetten. Aan de hand daarvan neem ik een besluit.
Heftig meid, ik snap je terughoudendheid met injecties. Hopelijk mag je deze zs de 37 weken wel halen! Aankomen: ik kom elke zs maar een kilo of 6 aan in totaal, dus ben na de bevalling steeds lichter dan voor de zs. Eetlust is totaal weg tijdens de zs, dwing mezelf om wat te eten om de misselijkheid tegen te gaan en ik heb last van een erg lage bloeddruk elke zs (80/50 was t laagste vorige zs) en ben dus gauw duizelig. Ook daarom probeer ik op tijd wat te eten
Melliemuis, hartkloppingen horen er inderdaad bij. Je krijgt meer bloed in je lichaam het 2e trimester dus hart moet wat harder werken/pompen en krijg je hartkloppingen bij. Het is heel onschuldig maar voelt heel naar. Heb er zelf nu nog geen last van en voelde ze vorige keer voornamelijk als ik in bed lag, door de dag heen vaak te druk om op te merken. Als je t echt niet vertrouwd kan je het altijd even bespreken met de arts. Maar in principe is het een bekend iets. Meiden ben echt te moe om overal op te reageren, sorry!! Morgen nog een avonddienst en dan weer even vrij.
Maar 6 kilo aankomen dat wil ik ook wel!!! Vandaag mag ik naar rechtbank Middelburg afreizen, dus ik benadeelde dag afwezig. Takken end zeg en voel metalen niey opperbest helaas...
Goedemorgen, Wat ern mooi buikje zwanger6. Ik heb ook al n zelfde soort buikje. Best trots op. Mijn vriend heeft twee boys en ik een. Dus iedereen hoopt op een meisje. Nu heb ik al vanaf de test heel sterk het gevoel van n meisje. Ook omdat mn ZW zo contra is met die van mijn zoon. 8 november weten we het. Heel benieuwd of ik de enige vrouw blijf in het gezin of dat ik versterking krijg haha Lana: jongen Baby love: jongen Werveltje: jongen Charise: jongen Lise: meisje Jess: meisje Melliemuis: meisje Annelies: meisje Beitsche: meisje Bloemmm: meisje Maantje555: jongen Sprankelkind: meisje Zwangernr6: meisje Liz0104: jongen Miss Smit: meisje ZaZou: meisje Babymaantje: jongen Smaaltje: jongen Moedersmooiste: jongen Isabelle37: meisje grappig het is wel evenredig... 9 jongens en 10 meiden. Volgens mij is dat percentueel gelijk aan de hoeveelheid jongens versus meisjes in t echt
Ik ben tot nu toe 3 kg afgevallen zonder dat ik misselijk ben geweest en niet heb hoeven overgeven.. Heb gewoon veel minder trek dan normaal en denk dat de baby ook genoeg mee eet haha..
WOW, net terug van de echo en ik kan ook een 12 weken dansje doen. . Paar dagen vooruit gezet. Wat een prachtige echo, alles erop er eraan, ze zag zelfs al de lever en de blaas. Echt WOW.
Dank je sprankelkind. Beide geslachten lijken me heerlijk. Ben echt heel benieuwd. Het merendeel bij ons van die het weten denken idd ook een jongen. Nog 1 week max en dan zullen we het weten..
Nou dan ga ik me ook geen zorgen maken over mijn hart. Het is gewoon heel vervelend en inderdaad vooral als ik in bed lig. Begin er nu wel een beetje aan te wennen.. En voor de lijst: 17 november controle vk 18 november onder voorbehoud geslachtsbepaling Spannendddd!!