Meid jeetje wat heftig! Sterkte met dit. Hoe is de prognose? Vriendin van mij heeft dit ook gehad. En die is er gelukkig weer helemaal bovenop. Hoop dat dit voor jou vriendin ook mogelijk is. Heel veel sterkte meid.
Lief van jullie! Ze heeft het vandaag te horen gekregen De prognose weet ze / ik niet.. volgende week heeft ze afspraak over de behandeling etc. Worden iig zware chemo's..
Meid heel veel sterkte ermee. Hoop dat het goed te behandelen is al word het Hoe dan ook een zware tijd voor je vriendin Ik ben ongesteld geworden nu echt
Als ik die week dat ik een heel klein beetje bloed verloor niet mee reken bijna 13 reken ik die wel gewoon dan bijna 3 weken beide gevallen apart aangezien mijn cyclus normaal 5 weken is
meid jeetje wat zuur voor je vriendin hopelijk komt ze er gewoon helemaal goed door, gaat je niet in de koude kleren zitten als je zelf ook zo een kleintje hebt natuurlijk bah sterkte Karin jeetje wat spannend allemaal ,en veel sneller als gedacht , zal echt even moeilijk zijn denk ik ...hebben jullie er samen veel over gepraat? .. ddb ook jij heel veel geluk gewenst , het is je zeker gegund!!
Ddb: dat is snel, wat fijn Succes en hopelijk meteen raak Meid: wat ontzettend heftig van je vriendin Hier: nieuws gekregen dat mijn moeder borstkanker heeft en haar hele borst eraf moet